Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Teror a výhružky po internetu a jak se účině bránit? (STEAM)


brians

Recommended Posts

Aha konečně dobrý příspěvek! :D

Nemůžu ti dát Thanks :(

Jo to já vím, že sovětský svaz neexistuje od roku 1991, ale russáci nemají radi tohle magické slůvko zdá se mi, že je to i uráží xD

A proto to "magické slůvko" používáš? Začínám mít docela dojem, že zdroj problému jsi také trochu ty. Docela rád do někoho tepeš, jak je nakonec vidět i z tohodle tématu. Pak se nediv, když někomu více cholerickému ujedou nervy a pošle tě do prdele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosil bych o Lock!

A proto to "magické slůvko" používáš? Začínám mít docela dojem, že zdroj problému jsi také trochu ty. Docela rád do někoho tepeš, jak je nakonec vidět i z tohodle tématu. Pak se nediv, když někomu více cholerickému ujedou nervy a pošle tě do prdele.

Teď říkaš kraviny ty mě neznáš víš o mě víš co??? Takže nemůžeš vědět kdo já jsem ve skutečnosti!

Moje škoda mě to nejde nikomu nadávat, ale ostatní to jo... ty jsou o pár kroků napřed že?

Jestli se ti tolik líběj nadávky tak prosím si je používej jak chceš to mě už nezajímá.

Ale ty mě neznáš už mě tady napadáš seš ty vůbec normální?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

post-52319-14687157344783_thumb.jpg

Tohle vzkazuje brians:

Říkám si Rob Dakas, nebo Brian Holl.

Pocházím ze Slovenska, mám maďarské předky.

Narodil jsem se 21. října 1987.

Bydlím v Lovosicích

Vážím přes 100kg a jsem na to hrdý.

Žádný ústav už nenavštěvuju, teď jsem dělník u pásu.

Když zrovna neposiluju a nepařim poslouchám Scootera.

Hledám kamarády, pište na brian.holl@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[ATTACH=CONFIG]12664[/ATTACH]

Tohle vzkazuje brians:

Říkám si Rob Dakas, nebo Brian Holl.

Pocházím ze Slovenska, mám maďarské předky.

Narodil jsem se 21. října 1987.

Bydlím v Lovosicích

Vážím přes 100kg a jsem na to hrdý.

Žádný ústav už nenavštěvuju, teď jsem dělník u pásu.

Když zrovna neposiluju a nepařim poslouchám Scootera.

Hledám kamarády, pište na brian.holl@seznam.cz

COZE?

1290561910996.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosil bych o Lock!

Teď říkaš kraviny ty mě neznáš víš o mě víš co??? Takže nemůžeš vědět kdo já jsem ve skutečnosti!

Moje škoda mě to nejde nikomu nadávat, ale ostatní to jo... ty jsou o pár kroků napřed že?

Jestli se ti tolik líběj nadávky tak prosím si je používej jak chceš to mě už nezajímá.

Ale ty mě neznáš už mě tady napadáš seš ty vůbec normální?

Vidíš? A zase ten tvůj útočný styl. Budeš se možná divit, ale příspěvky na netu dokáží prozradit o dotyčném poměrně dost. A vážně nevím, co jiného si myslet o jedinci, který nesnese sebemenší kritiku na svojí adresu.

Nadávky příliš nemusím, aspoň většinou, ale na druhou stranu nebudu zavírat oči před realitou a tvářit se, jako by to byla nějaká neznámá věc. Na netu se prostě nadává a s tím nic neuděláš.

A pokud ti přišel minulý příspěvek jako napadání... No, co dodat. Snad jen, zamysli se nad sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brians nevim jak dlouho hrajes multiplayer hry (obecne) ale za par mesicu zjistis ze ti takhle vyhrozuje uplne kazdej a ze na to za par tydnu zapomenenou teda pokud na tebe neni zasedlej musis je proste ignorovat

btw.je uplne jedno ze je z ruska stejne ses mu ukradenej a jen si krati cas nez pujde tahat kusy ledu na sibir ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár let sem strávil na wowku a tam takovejhlech volů bylo... prostě poslat do prdele a do ignoru. Už vidim jak se táhne až z ruska nebo kde to bydlí (pochybuju že je z čech) aby tě mohl zabít. Prostě nějakej retard kterýho to baví, to se hold stává i u 30 letejch že sou jednodušší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš? A zase ten tvůj útočný styl. Budeš se možná divit, ale příspěvky na netu dokáží prozradit o dotyčném poměrně dost. A vážně nevím, co jiného si myslet o jedinci, který nesnese sebemenší kritiku na svojí adresu.

Nadávky příliš nemusím, aspoň většinou, ale na druhou stranu nebudu zavírat oči před realitou a tvářit se, jako by to byla nějaká neznámá věc. Na netu se prostě nadává a s tím nic neuděláš.

A pokud ti přišel minulý příspěvek jako napadání... No, co dodat. Snad jen, zamysli se nad sebou.

S tim suhlasim.Nic poriadne ti nepovedal a ty to beres ako napadanie? :D Tak to je moc aj na kona :D Podla mna ty beries ako napadanie potom vsetko.

K teme.Internet je taky s tym nic neurobis.A ked ta ten clovek nepozna tak si myslim ze ti pride nieco spravit. :D Netreba panikarit a hlavne sa bat ako male dieta.Hod to za hlavu a kasli sa na to :D Neboj nikdo za tebou nepride :D Taketo veci len ignoruj a skor si z toho rob srandu ako sa strachovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty hraješ multiplayer hry koukam poprvé,protože že ti někdo nadává že to umíš líp atd. je běžné,radim přestřihni si kabel od netu,pokud si lama tak ti nadávaj,a to že tě někdo chce zabít :D už vidim jak tě hledá,jestli máš slabou psychiku tak nechod na net

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(((Evropa není jedna velká rodina. Pokud ti někdo vyhrožuje a ty nevíš kdo to je a máš zženštilý charakter, budeš se s tím muset vypořádat zvláštním spůsobem (x způsobů). Už, ale jen to, že si stále naživu a zkoušel si cizí uživatele obeznámit a varovat, je důkaz o tom, že vyrůstáš v chlapa a nic vážného to není? Jak, ale vidíš a slyšíš, když budeš každému věřit, tak s tebou někdy někdo vytře podlahu. No, k tomu se dá akorát pro úlevu napsat, že chybami se člověk učí. Jiný kraj jiný mrav. Pokud je to cizinec, bude se chovat podle toho kde žije a asi si uvědomuje, že je život tvrdý a není žádný peříčko. Takže si ho pořádně naštval a tady máš lekci tvojí odvahy.

Např. Takový lidi, kteří nosí brýle. Kdyby nebyly brýle vynalezeny. Tak polovina lidí co je nosí nadává na každého, že vidí prd. A druhá polovina slepců by byla samá boule. Takže k čemu je vynález, přes který ti mohou ostatní lidé také nadávat? (K něčemu to asi bude, ale na druhou stranu ať jdou do prd***) Musíš si dát prostě pozor...Postav se tomu čelem a je to..A nebo mu napiš, že je "hubatý a sprosťák".. :cheesygrin:)))

!!Jo a aby to nebylo zbytečné, tak se zeptej praktického lékaře. On bude vědět co ti na to dát, nebo jak ti poradit co dělat dál. To myslím vážně. To je realita.!!

A na Policii zkus zajít. Uvidíš sám co ti na řeknou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu