Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 12


Mike55

Recommended Posts

čest tak FIFA 12 jede i na CFW 3,55 eu verze i s CZ DUB ;-) před 5 min otestovan první zapas ;-)

PROSÍM: majitele origo fifi at nepisou zbytecne pripominky je to zprava pro CFW ale kolonka CFW game tu neni zalozil sem TÉMA FIFA CFW a bylo smazano tak soráč vy co kupujete origo ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 356
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Neví někdo kdy mají vyjít nové soupisky? Já když dám v offline aktualizace soupisek tak to naběhne na 100% a celý systém zamrzne a musím PS3 natvrdo vypnout. Ve fifa 12 hraji jen mód 1 vs. 1 online tak bych chtěl co nejnovější soupisky a zahrát si za Petra Jiráčka u vlků :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uvidime jak se k tomu postavi hanzi...zatim je to tak, ze nejaky hrac dostane doma i venku klepec a pak uz se mu nechce hrat...takze ostatni hraci uz ho k zapasu nedozenou :D

ecik: ok kdyz se tam potkame, musime zahrat:)

nitraMOOja :

​a jses aspon v 9. divizi? at to za neco stoji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO nějak moc dobrej v tom opravdu nejsem,ale jsem v sedmé divizi,tak kdybyste chtěli,tak se rád přidám, ten klepec neřeším, spíš bych si chtěl zahrát s klukam z čr nebo sr. Nejen furt proti anglánům atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau kejsi. no ja hral myslim zatim jen s tebou, hral bych i s ostatnima, ale mam problem s netem. sezonu 1 na 1 online v poho jde ale nemusu se pripojit k nekomu z pratel na match. dela mi to asi router. kdyz valim pres kabel primo z modemu tak to jde ale jakmile pripojim wifi router a z nej do ps3 tak to uz nejde. nevim proc. neporadi nekdo?jakej treba jinej router?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kejsi- je pravda ze spousta lidi chtela jit hrat a pak prohraje 3 zapasy a sere na to a ani neodpovida na zpravy...pak jsou tu ti slusnejsi co aspon napisou ze nemaj cas jako ecik tak to neni problem, tak sem muzete napsat kdo mi mel zajem hrat ligu tuhle sem delal jen na zkousku pro 10 lidi ale muzem udelat ligu i pro vic hracu podle toho kolik lidi by melo zajem.

Placzebo: to mi povidej s tebou sem to vypnul protoze po prvnim zapase spolu co ti odpiskal sem myslel ze vyhazu vsechen nabytek oknem :D

a sorry ze pisu az ted ale kleknul mi notas a novej vyresim po vyplate a mlada mi svuj nechce pujcovat protoze si mysli ze na netu lovim zensky :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pri zapasech s Placzebo se mi varila krev :D :D chapu ze na manual se asi nebeha nahoru dolu jako sileny, ale tenhle pomaly tukaci styl naprosto nesnasim :D no co naplat, prohral sem oba...

klidne bych novou ligu zalozil, napsal posledni zpravu stavajicim clenum, jak to se sebou vidi... tady uz se nam prihlasila spousta dalsich hracu

a Hanzi, asi si mysli, ze tady hledas slecny na hrani Buzze :D :D musis ty hry pred ni trochu omezit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu