Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 12


Mike55

Recommended Posts

  • Odpovědi 356
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

no pankys jestli mas jen stribrne nemce, tak to si je rovnou nechej :D to se mi nehodi do niceho a tu trofej mit tym s hodnotou 85 mega kaslu...to bych musel mit snad 700 hracu...rofl, well done EA, takovy nolifer nejsem :D

jinak doufam ze ve fifa 13 nebudou ty karty na pace, passing a podobne, to pak mam pocit, ze hraju proti robotovi...hlavne se zase budou chvastat jak je to revolucne realne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám několik zlatejch, ale jestli máš jinou národnost tak ti to je k ničemu :D jinak já už na trofeje taky kašlu, chybí mi asi 6 trofejí do platiny, ale většina je už jen z UT který nehraju, takže pro mě už je důležitý jen vydržet v 1. online divizi a vyhrát ligovej titul + pohár příští tejden a pak už můžu jen čekat, až mi příjde předobjednaná třináctka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahojte, mam problem ve fife. Hraju na manualni ovladani, takze v nastaveni ovladace mam vsechno manual. Kdyz chci hrat online sezony tak me to dovoli spojit pouze pokud dam v nastaveni online ovladani manualni. Pokud necham libovolne tak me to vzdy napise ze spojeni s hracem bylo preruseno. Kdyz ale nastavim ovladani ovladace na asistovane tak me to normalne spoji. Pred tim poslednim updatem me to spojilo vzdy bez problemu.

Muze prosim nekdo zkusit si nastavit ovladani na ovladaci vsechno na manual a zkusit se pripojit k 1vs1 online sezony? Ovladani pred zapasem nechte na libovolne. Dejte mi prosim vedet zda se vam to spojilo do zapasu. Diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute zalozil jsem tento klub. Chci se zeptat kdo by byl ochotny se k nam pripojit a zahrat komunikace bude po skypu. Aby jste si zahrali potrebujete mit vytvoreneho sveho virtualniho profika. Piste jsem: PSN nick, skype, a za jaky post chcete hrat. Kdy se bude hrat se vzdycky domluvi po skypu.

Soupiska

Wolfik- hrotovy utok

kouken9- kridelni utok,kdyz nas bude dost brankar

MisiVitek- stredni zaloha

Hrajeme formaci 4-3-3. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nevíte jak nastavit útočnost? Hraju tu kariéru trenéra a ti moji blbci na jakoukoli taktiku nereagují, nenabíhají, nedělají nic, můžu dávat protiútok, nátlak týmu, útočnou formaci, krajně útočnou a ti ♥♥♥♥♥i prostě nenabíhají do šancí. Už jsem s tím málem šlahnul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi máš pravdu, snad to bude ok, člověk ve volné chvíli si chce zahrát,ale není schopný dát gol,pá útočí jen ve dvou a i když mačkám L1 na nabíhání ostatních,tak ti se nelogicky rozběhnou a zastaví. Shit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu