Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 12


Mike55

Recommended Posts

  • Odpovědi 356
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak pořád přemýšlím o koupi , ale mám nějaký + a -

+

Dobrá Grafika

Možnost hrát za brankáře

výborné ovládání

-

ani jeden český tým

Teď mi jeden kluk nabídl že dáme dohromady s kámošema a kupíme za tohle : každej dá aspoň 200 :roll:8)

Otázka tedy zní , vyplatí se FIFA ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo zkušenosti s creation center? Jak to bude se staženými ligami a turnaji při použití v kariéře? Protože stažená liga mistrů společně s europa league a gambrinus ligou by určitě karieru hodně oživili

No tak vytvořil jsem na http://www.ea.com/uk/football/creation-centre vlastní team ale jak to stahnout do ps3 nevím...ale nějak to asi půjde páč gameface taky šlo v pohodě stáhnout...už i ve fifa11

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že pokud už budu chtít fotbal tak raději sáhnout po PES 12 ?? ( pravda je že 09 mě omrzela ) ale pořád hraju FIFA 12 DEMO :D

no mě omrzela Fifa 10 po dvou letech a jednom rozsekanym Dualshocku a ve Fifě 12 máš Ultimate team a taky v sézoně 1 na 1 divize a ligy a to si myslim že bude mít dlouhou životnost já bejt tebou tak do tho du...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, plnou sem ještě nehrál, však za pár dní až to vyjde budu ;) Nikoho nepoučuju, když se někdo zeptá, kterej fotbal je lepší, tak jenom řeknu svůj názor ;) A spousta lidí píše do topiců o Pro Evu že Fifa je lepší ;) nemluvím pouze o tomto fóru aby bylo jasno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lol sry za to ale dneska už to není o tom koho co baví (teda jestli někoho nebaví čínské napodobeniny originálů)ale spíš o zvyku ten kdo je zvyklej na fifu nebude nějak extra porovnávat a rovnou zvolí fifu to samé u peska naopak noví hráči si většinou vyberou fifu (pokud je to jen na nich) prostě fifa je lepší a zápasy v žádným případě nejsou stejný hraju fiifu 12 let dá se říct víc než pravidelně :D a opravdu si nemyslím že by mě znudila nebo tak vždycky jsem ji hrál až do další fify...a pesko jsem vždy odskoušel ale poslední dobou(3 roky) stojí zan nic skoro jak kdyby byla na gameboy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

efekt to nebude:) ale ty černý možná budou vytuněný hráči...podle hodnot...ale jistě to nevím

mimochodem seznam trofejí včetně skrytých + návody jak na trofeje:

http://www.ps3trophies.com/forums/showwiki.php?title=FIFA-Soccer-12-Trophy-Guide

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty woe...to je jedna z hodně lehkých trofejí...počkej na trofej "Growing Club" nebo skrytou "How Great is that" nějakých 15000 peněz je plivanec pro dosažení těchto trofejí:)

ale klidně ti helpnu...dej mi čas do neděle...kupoval jsem teď za coins ty premiový gold packy tak jsem na suchu

psn nick: andre11_toffees

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu