Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed: Revelations


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 337
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

OT k tematu? To je taky pekny nonsens :) Nejak se nam to holt s ultimem vymoklo z ruky no, pardon, stava....

Abych nebyl OT....kdy myslite ze neco oficialne vypluje na porvh ohledne AC3, respektive kdy se hra predstavi? Vzhldem k tomu kdy vyjde uz by bylo pomalu na case :D

Nevite kdyz priblizne se to delo u minulych dilu, na tohle fakt pamatovaka nemam a jsem liny to hledat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO Na jaře ho ohlásí a myslim, že nás nebudou zaplavovat informace jako u Bh a R, jelikoz na tajten díl se čeká od roku 2009 a u AC2, tak nerikali zadne informace. Samozrejmne gameplay na E3 a nejaky ten launch predem :D. Jelikoz si myslim, ze tohle bude nejvetsi hra od UBI (ale to je snad vsem jasne) a jedná se dalsi plnohodne pokracování a dalsi regulerni díl (coz BH a R nebyly). Očekávám plno nových herních prvků, jelikoz na ty hře delali 3 roky, takze chci videt vysledky. Nemyslim si, ze bude novej engine, jelikoz si myslim, ze ten udelaj az na novou generaci, ale maximánlí vyuziti nebo nejaka poradna aktualizace toho enginu, tim myslim aby to byl aspon podobnej skok jako z AC1 na AC2 co se grafiyka td... tyce.

EDIT: Taky se vám neaktitovala trofej/achievment Sage? To je To collect all books avaible nebo tak, koupil jsem vsechny knihy i treasure map, proste vsechno co jde v books koupit a nic :D i vsechny books jak je hledate tim orlim pohledem mam tak nevim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO Na jaře ho ohlásí a myslim, že nás nebudou zaplavovat informace jako u Bh a R, jelikoz na tajten díl se čeká od roku 2009 a u AC2, tak nerikali zadne informace. Samozrejmne gameplay na E3 a nejaky ten launch predem :D. Jelikoz si myslim, ze tohle bude nejvetsi hra od UBI (ale to je snad vsem jasne) a jedná se dalsi plnohodne pokracování a dalsi regulerni díl (coz BH a R nebyly). Očekávám plno nových herních prvků, jelikoz na ty hře delali 3 roky, takze chci videt vysledky. Nemyslim si, ze bude novej engine, jelikoz si myslim, ze ten udelaj az na novou generaci, ale maximánlí vyuziti nebo nejaka poradna aktualizace toho enginu, tim myslim aby to byl aspon podobnej skok jako z AC1 na AC2 co se grafiyka td... tyce.

EDIT: Taky se vám neaktitovala trofej/achievment Sage? To je To collect all books avaible nebo tak, koupil jsem vsechny knihy i treasure map, proste vsechno co jde v books koupit a nic :D i vsechny books jak je hledate tim orlim pohledem mam tak nevim :(

Tak jaro to jest siroky pojem, ale taky bych to tak videl, sakra tesim se na letosni E3 to bude parada :)

Jsem fakt zvedavej s cim novym v AC3 prijdou, jak uz jsem rikal necekam takovy pokrok jak mezi AC a AC2, ale kdyby to vyslo, byla by to nadhera :)

Ty bys tu hru mel reklamovat, porad s ni mas nejake problemy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jaro to jest siroky pojem, ale taky bych to tak videl, sakra tesim se na letosni E3 to bude parada :)

Jsem fakt zvedavej s cim novym v AC3 prijdou, jak uz jsem rikal necekam takovy pokrok jak mezi AC a AC2, ale kdyby to vyslo, byla by to nadhera :)

Ty bys tu hru mel reklamovat, porad s ni mas nejake problemy :D

co sem se docetl, tak ta trofej neni jen muj problem.

co se tyce hrani soundtracku ve hre , jako jen tak ve meste, tak kdyz hru jsem otocil (myslim pribeh) a jsem jen tak ve meste tak nic nehraje, du do mise, jako ze se mi objevi na mape a to hraje, pak kdyz du pryc z ty seqence do otoceny hry tak taky hraje, tak ja nevim wtf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ale vždyť města už v tý době byli (Boston, Yorktown, New York např.) a zas nám vystupují známá jména: Samuel Adams, Patrick Henry, Thomas Paine, Benjamin Franklin( taky vynálezce jak Da Vinci), George Washington, Thomas Jefferson a John Adams.

podle mětrefená dobrá doba ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu