Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed: Revelations


tekken90

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 337
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo, četl jsi dobře. Přesto ta zpráva myslím není oficiální (opravte mě někdo), důkaz prý má být, že se to na tom globusu v AC R na konci zastavilo nad Amerikou. Vzhledem k tomu, že jsem jenom pro chladné zbraně v AC, tak jsem lehce zklamanej, ale zase si říkám, že to mohlo dopadnout i mnohem hůře...

Pozitivem může být, že ve hře třeba budeme moct potkat spoustu (někoho z nich) amerických vynálezců té doby - 18. stol. , mohlo by to prostě být něco jako s Leonardem da Vincim v AC , AC B, což by rozhodně nebylo špatné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej jsem četl že se to bude odehrávat v 18. století když byla válka severu proti jihu (v Severní Americe), co na to říkáte? Já sám si nemyslím že by to bylo špatný ale určitě by byli jen miniměsta a nevim jak by se to pak hrálo no.

Válka severu proti jihu by byl krok špatným směrem. Když amerika, tak válka o nezávislost s VB. Boston a čaj v moři, Britové, Francouzi, zednáři, templáři, poklady, vynálezy G. Washingtona atd. To je rozhodně nosnější téma než sever vs. jih.

Ale stejně by se musel asi normálně obléct. Kápě tenkrát nebyly in.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem to tu psal mnohokrat, radej bych Francii za VFR, uz jen kvuli tomu, ze pariz ma obrovsky potencial.....

Jinak, hodne se spekulovalo o americe v 18. stoleti za boje o nezavislot, ne za obcanske valky, ktera byla az v 19. stoleti!!!!

To jen pro ty, kteri to maji popletene ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Válka severu proti jihu by byl krok špatným směrem. Když amerika, tak válka o nezávislost s VB. Boston a čaj v moři, Britové, Francouzi, zednáři, templáři, poklady, vynálezy G. Washingtona atd. To je rozhodně nosnější téma než sever vs. jih.

Ale stejně by se musel asi normálně obléct. Kápě tenkrát nebyly in.

Jasně, Sever proti Jihu bych nechal na nějaký pořádný western, který by se hodil...

Jinak bych chtěl taky raději Francii za Velké francouzské revoluce, navíc by my tam nějaký assassin sedl lépe, než v Americe té doby. Škoda, když jsem hrál Brotherhood, tak jsem pevně věřil v tu Francii...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz. Konečně jsem se dostal k hraní AC a mám za sebou zatím všechny díly kromě Revelations, četl jsem, že v tomto díle se musí bojovat zpět o své dobyté území, znamená to tedy, že když získám území a zrenovuji obchody a poté ho ztratím, musím znovu dobývat území, znovu renovovat obchody a tzn. utrácet opět prachy? Hru jsem ještě nepořídil, přemýšlím, zda mám počkat na kompletní kolekci Revelations nebo až se objeví nějaká zajímavá nabídka :-) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže se mi akorát zastaví přínos peněz a nemusím to kupovat znovu, aspoň něco :-) Jen se ještě zeptám, je to častý jev nebo se to objeví párkrát za hru? A co se týče toho Assassina, v Brotherhood jsem pouze zachránil cizince a maximálně mu vylepšil XP body, tady je také musím zachraňovat? Jelikož jsem jich měl ve hře tak 10 maximálně, tak si nedovedu představit, jak je seženu do každého domu, je pravda, že jsem je nijak netrénoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na příběh jsem zvědavej, abych řekl, mám v tom trošku guláš :-) No a co se týče bránění (s tím Tower defense to samé říkal kolega v práci, že mu to nešlo a ještě ho to nebavilo) nebo znovu dobývání, jsem fakt zvědav, teď hned to asi hrát nebudu, ale poté se kdyžtak na vás ještě obrátím, kdybych se v něčem nervoval :-D Předem díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Assassin Creed Brotherhood byla nuda takže musim říci že jsem se Relevationu trošku obával ale musim říct že je to bezva hra :) Oproti již zmíněnému Brotherhoodu se jedná o dynamičtější akci která neomrzí neustálým nicneděláním jen je dobře že se jedná o posledni díl / datadisk k Eziovy , protože jestli něco Ac série potřebuje tak je to nová doba a prostě celkovej lifting ... Hned po dohrání Ac Relevation jsem zkusil Ac první díl a moc rozdílu jsem tam nenašel ... prostě jen pár nových hraček ale co se týče ovládání je to pořád to samé ... např bojovej systém je už docela otravnej ¨, dále by ¨mohli tvurci zapracovat na příběhu nepotřebuju sice žádnej novej díl Call of duty ale ty filmečky mezi misema jsou v podstatě pořád to samé ... 1 : pozdravim 2 : Řeknu něco chytrého 3 : Potvrdim ukol . 4: Udělám ukol .... Např něco jako u Unch 3 :) TO je asi vše co jsem k tomu chtěl říci a nyní mužete začít kamenovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A příště použij EDIT (upravit příspěvek...)

Nevím co vidíte na tom Egyptu. Jako starověk budiž...ale jestliže se má série posunout někam dál, tak potom v Egyptu už nebylo nic tak zajímavého, jako to dokážou nabídnout jiné území a národy.

AC Brotherhood byla nuda? Já se „ nudil “, až u Revelations a to jen proto, protože má minimum novinek a ty jsou ještě navíc zcela zbytečné. Konstantinopol my prostě vůbec nesedl (oproti takovým Benátkám a Římu). Hra navíc nemá nějakého pořádného „ nepřítele “ jako byl rod Borgiou, což mě fakt zklamalo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu