Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed: Revelations


tekken90

Recommended Posts

Tak taky souhlasím za Francii, za revolucích třeba Ludvíka XIV...(to jsem chytrej, co? :D)

Tam by se mohli odehrávat 2 díly a potom zkusit tu Anglii. I když v Angli..., co tam? Jakej tam chcete dát příběh? Mě nic nenapadá...

V Japonsku by podobná hra taky byla super..., ať nějaké herní studio vše okopíruje podle AC a za hrdinu by byl nějaký nindža..., to bych si taky dokázal představit..., ale nemělo by to takovou slávu...:D , ale nemuselo by to být špatné...

A at´si klidně na nového assassina mají klidně i ,,kulomety :D,, , já si je stejně všechny podám sečnýma zbraněma...:)

K AC se snad hodí jen ta Evropa..., určitě by se něco našlo, ale zase mě nic nenapadá...

My chceme revoluční Francii!!!My chceme revoluční Francii!!! Stavby by se tam na to přímo hodily...

A Paříž místo Říma..., to bych si nechal líbit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 337
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja nevim jak vy ale ja bych si ACIII predstavoval v revolucni francii nebo ve viktorianskem londyne ...

Taky uznava to by byla bomba někde ve francii nebo londyne, ale nemyslim si, že tenhle díl bude špatnej naopak, protože se vratíš nastejne místo jako v jedničce. Tohle mě asi nevíc láka koupit tuhle hru. :)

http://assassin.herniweb.cz/news/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taky souhlasím za Francii, za revolucích třeba Ludvíka XIV...(to jsem chytrej, co? :D)

Tam by se mohli odehrávat 2 díly a potom zkusit tu Anglii. I když v Angli..., co tam? Jakej tam chcete dát příběh? Mě nic nenapadá...

V Japonsku by podobná hra taky byla super..., ať nějaké herní studio vše okopíruje podle AC a za hrdinu by byl nějaký nindža..., to bych si taky dokázal představit..., ale nemělo by to takovou slávu...:D , ale nemuselo by to být špatné...

A at´si klidně na nového assassina mají klidně i ,,kulomety :D,, , já si je stejně všechny podám sečnýma zbraněma...:)

K AC se snad hodí jen ta Evropa..., určitě by se něco našlo, ale zase mě nic nenapadá...

My chceme revoluční Francii!!!My chceme revoluční Francii!!! Stavby by se tam na to přímo hodily...

A Paříž místo Říma..., to bych si nechal líbit!

V londyne? Ja nevim tam toho vidim vic nez ve francii, big ben, buckinghamsky palac atd... mestem radi jack rosparovac, anglii vladnou illuminati tzn. lordi atd... Ja tam toho vidim az, az.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V londyne? Ja nevim tam toho vidim vic nez ve francii, big ben, buckinghamsky palac atd... mestem radi jack rosparovac, anglii vladnou illuminati tzn. lordi atd... Ja tam toho vidim az, az.

Co se týká staveb...Budem se hádat :D , Paříž toho má dost, ale víš toho víc než já...já jen říkám ,,mé,, informace...

Já psal, že děj o Anglii mě vůbec nenapadl, ale je tam toho až až...Ale tyhle ty dvě země u mě jednoznačně vítězí na AC III

S tím J. Rozparovačem...Nebude to náš další assassín??? Však to byl vrah...:D

Francie těch staveb také ale nabízí víc než mnoho...A tak nějak je podle mě historicky ,,zajímavější,,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká staveb...Budem se hádat :D , Paříž toho má dost, ale víš toho víc než já...já jen říkám ,,mé,, informace...

Já psal, že děj o Anglii mě vůbec nenapadl, ale je tam toho až až...Ale tyhle ty dvě země u mě jednoznačně vítězí na AC III

S tím J. Rozparovačem...Nebude to náš další assassín??? Však to byl vrah...:D

Francie těch staveb také ale nabízí víc než mnoho...A tak nějak je podle mě historicky ,,zajímavější,,...

J.Rozparovac podle toho co vim, tak byl jeden z nich, byl to osobni lekar kralovske rodiny, ktery byl svobodny zednar ( tam byli vsichni lordi v te dobre, svobodni zednari, spise je lidi znaj pod jmenem illuminati ale to je na dil, to tu nebudu rozebirat, jestli te to zajima napis do PM) , zabijel pro ritual, proto zabijel tak precizne s vedmostma chirurga, jelikoz byl osobni lekar kralovske rodiny. Vrazdil proto, jelikoz v te dobe chytnul princ sifilis, jelikoz se vyspal s prostitutkou no a prave proto je zabijel a rozzeraval na kusy ty prostitutky, nezabijel muze a normalni zeny, jen prostituky, jelikoz si myslel ze oni zavinili jeho nemoc, coz mel na jednu stranu pravdu ze. jeho sralo to ze princ chytnul sifilis , tak sel zabijet ty prostitutky, pry je zabijel pro architekta( satana), ale to je fakt na hodne dlouho jo ....

Proste za J.Rozparovace nebude na 1000000000000% , byl to jeden z tech kteri , chteji a dnes "tajne" vladnou svetu, a proti nim je cela serie AC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabití Napoleona...:D , jelikož v předešlých dílech, taky nebylo vše podle pravdy (viz.Ultimate7th), tak by mohl assassin mít za úkol zabít Napoleona a ,,narafičit,, to tak, aby to vypadalo, jako přirozená smrt :D

A taky by tam byla bitva u Slavkova :D

Ale vratme se k té revoluční Francii..., tu revoluci, kterou jsme nejdříve měli vyvovat a svrhnout Ludvíka XIV :D a pak vše napravit - ALE, něco se pokazilo...:)

A smiřte se s tím, že už nebude Leonardo Da Vinci..., určitě ne ani v Relevations...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Řeknu to takhle..

Každého Assasina jsem si zahrál na PC s titulkami..

A teď si koupím PS3 a hrát na něm bez..Je pro mě jako neporozumění příběhu, ikdyž Anglicky mluvit umím

Stejne tomu pribehu zatim nikdo poradne nerozumi, ikdyz zrovna v tomhle ma byt Revelations stezejni.

Jinak taky nechapu co mas za problem, kdyz anglicky umis :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu