Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed: Revelations


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 337
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
Zkoukli ste někdo Embers? Jako jak se zdá tak AC III bude Čína/Japonsko a budem hrát za mladou číňanku. U toho jak ezio umřel, malem ukápla slza.

Tomu moc neverim, to ze v Embers byla cinanka o nicem nevypovida.....Navic desmond asi tezko ziska od takove cinanky vzpominky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu moc neverim, to ze v Embers byla cinanka o nicem nevypovida.....Navic desmond asi tezko ziska od takove cinanky vzpominky :)

Právě ted jsem to sem chtel napsat, ze animus de prez predky :D. Ikdyz UBI si muze vymyslet, ze jeji otec ty cinanky je bratranec ezia s 9tyho kolena :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ikdyž koukněte se na Kungfu pandu 2, tam ta čína je pěkně udělaná, kdyby to bylo takhle neva, ale já jsem za francii, anglii. Docela bych chtěl kopii ezia ( mě to neva, Ezio je pro mě nej postava ve hrách co kdy byla)

PS: Mě rosekává na zingu, jak píšou, že budem hrát za altairova syna ve starověkém Egyptě.. Píč.ovina na entou, když altairuv syn zil ve stredověku xD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS: Mě rosekává na zingu, jak píšou, že budem hrát za altairova syna ve starověkém Egyptě.. Píč.ovina na entou, když altairuv syn zil ve stredověku xD.

Ale oni to nemyslí špatně...Myslím, že jsi to špatně pochopil ty. :D Altairův syn se opravdu vydal do Egypta, takže ta možnost tam je...Já jen doufám, že to zavrhnou, i s tou Čínou/Japonskem...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale oni to nemyslí špatně...Myslím, že jsi to špatně pochopil ty. :D Altairův syn se opravdu vydal do Egypta, takže ta možnost tam je...Já jen doufám, že to zavrhnou, i s tou Čínou/Japonskem...!

Já vim, že se vydal do Alexandrie ale to ty sto pochopil špatně. Jak může altairuv syn bejt ve STAROVEKYM egypte, když zil ve stredoveku. Samozrejmne je mozny, ze to hlavy ze zingu spatne prelozili a melo tam byt ve stredovekym, ale na druhou stranu v dobe altairova syna nebyl egypt tak veliky jako ve staroveku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak...chyba se stala v tom, že my je fakt úplně u *** jestli ten Egypt bude ve starověku nebo středověku (logicky to nemůže být ten starověk, tak možná kdyby se hrálo ještě za předky Altaira xD) a to proto, protože mě Egypt fakt nezajímá...Takže jsem nad tím nepřemýšlel a ani jsem nezaregistroval, že padla zmínka o nějaké době, postřehl jsem jen to území :dozey: . Dohodli jsme se ;) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak...chyba se stala v tom, že my je fakt úplně u *** jestli ten Egypt bude ve starověku nebo středověku (logicky to nemůže být ten starověk, tak možná kdyby se hrálo ještě za předky Altaira xD) a to proto, protože mě Egypt fakt nezajímá...Takže jsem nad tím nepřemýšlel a ani jsem nezaregistroval, že padla zmínka o nějaké době, postřehl jsem jen to území :dozey: . Dohodli jsme se ;) ?

Může býti .... Mě taky egypt nezajímá :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba Francie :D , popřípadě Anglie. Jen doufám, že zruší střelné zbraně...Já vím, že to měl i Altair (ty knihy), v AC II se to ještě používat nemuselo (použil jsem to jen při tom tutoriálu, jak se s tím mám naučit a jednou v misi, kdy jsem měl přeci někoho zpomalit a dohnat a... :D ). V Relevations mě ty střelné zbraně vůbec nebavily, pro mě už to není to kouzlo - zabíjení chladnými zbraněmi :wohow: . Navíc si myslím, že AI byla ještě horší, než když po mě dřív házely kameny, když jsem lezl na věže atd., než když po mě sřílely...:D . Prostě dejte do hry jen chladné zbraně.

EDIT: Samozřejmě po šli i s lukama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych zbrane rozhodne nechal, a dal bych jim i více prostoru, klidne at nový zabijak nosí na zadech pusku, hold doba de kupredu.

EDIT: takhle by to mohlo kurna vypadat!!!

EDIT2: Ezios family nejlepsi zvuk pro moje usi, nejlepsi pisen co jsem kdy slysel, opravdu je si myslim nemozne uz jen soundtrackem prekonat AC2, AC3 má před sebou takrka nemozny ukol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kouknete se na film "z pekla" s Johnny Deepem a predstavte si, že by ste tam běhali s assassinem nejluxusnější představa ( jedná se o Londýn 1888 :)), tam bych to bral asi nejvíc, v ulicích řádí Jack Rozparováááč :D. Co se týče templářů (svobodných zednářů s té době) tak nejlepší doba nato i v tom filmu to je :D ty svobodní zednáři :) ty lordi atd... ( všude samé kurvy :D). Všude samé temné uličky, vrahové atd... to je snad nejlepší doba co by mohla pro AC3 bejt! Navíc dá se to očekávat, jelikož s zasazením AC2 do Italie v době renesance nikdo nepočítal, taky všude byli fámy o to tom egyptě atd... Ne opravdu, Egypt bych vyloučil a dal bych ho jako poslední možnost :D. Heh ted vidim, že v tom filmu maj taky HiddenBlade :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problematiku zednarstvi a templartvi bych sem moc nemichal :)

Ja si furt nemuzu pomoct, me by proste ten Londyn tolik nesedl, kdyz si predstavim konzrvativni brity z tou jejich "anglictinou" do toho zasmurene pocasi, nevim no.....budu doufat ze ne, ale rozhodne porad lepsi jak egypt.....

Jinak, vypadalo by to asi takhle :)

post-11673-14687158911713_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dalším díle bude hlavní postava ženská...

Neznamená, že v embers byla ta čínanka, že bude i hlavní postava ženská :D . nereknu kdyby sme hrali za nejakou prsatici, to jo, to bych ji furt pri hrani čuměl a natačel kameru na jeji kozy jako u lary :D

desmond: mě právě jo vylézt na big ben hmmm :D , prozkoumávat ten palác obrovskej jak tam vládne královna, katedrála st. Paula luxusní představa ! :D a hlavně Londýn je město jako kráva. A nebo francie a paříž ale nic jinyho nechci. Šikmovoký at si nechaj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neznamená, že v embers byla ta čínanka, že bude i hlavní postava ženská

:D . nereknu kdyby sme hrali za nejakou prsatici, to jo, to bych ji furt pri hrani čuměl a natačel kameru na jeji kozy jako u lary :D

desmond: mě právě jo vylézt na big ben hmmm :D , prozkoumávat ten palác obrovskej jak tam vládne královna, katedrála st. Paula luxusní představa ! :D a hlavně Londýn je město jako kráva. A nebo francie a paříž ale nic jinyho nechci. Šikmovoký at si nechaj :)

Nechapu co vsichni na zalklade Embers resej zensky a cinu a pritom je to strasna blbost :)

Ja chci pariz, londyn bych prekouz ale moc se mi to proste nezamlouva, holt kazdy ma jiny vkus no, kazdymu se zavdecit nemuzou :)

Jinak ten palac se jmenuje Buckinghamsky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu co vsichni na zalklade Embers resej zensky a cinu a pritom je to strasna blbost :)

Ja chci pariz, londyn bych prekouz ale moc se mi to proste nezamlouva, holt kazdy ma jiny vkus no, kazdymu se zavdecit nemuzou :)

Jinak ten palac se jmenuje Buckinghamsky ;)

ja vim jak se jemnuje, ale ted jsem nevedel jak to presne spravne napsat a nechtel jsem si to najit :D

Jinak mě je jedno jestli Londýn nebo Paříž, ale na druhou stranu nic jiného ani nechci :D, jako UBI by to zabil kdyby to opět zasadil do Itálie :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu