Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed: Revelations


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 337
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jestli chce AC III překonat AC II, tak musí být radikální změna nejen v době a prostředí, kde by se hra odehrávala...Ale tak nějak to celé překopat (samozřejmě aby to byl pořád AC a změny byly jen k lepšímu, tedy základy nechat tak jak jsou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak musí být už trošku vylepšena grafika, sice ACR má grafiku, kterou můžeme řadit do nadprůměru a jěště když k tomu přičteme jak je to velký svět atd... Ale změnu to chce, pak to chce změnu ve freerunu, v bojovém systému, jelikož na to dost lidí nadává ( mě to sice nevadí ale dokázal bych si to představit lépe), změna by mohla bejt v tom renovování města, prostě nějak tak celkově ve všem, aby byl tak aspon podobný skok jako z AC na AC2. Protože každej od AC3 cěká další plnohodnotný díl ( což ACB a ACR nejsou) a doufám, že AC3 nebude ve stylu ACB a ACR ( tim myslim "datadisk") to by opravdu AC u mě hluboce klesl, aby si těma posledníma 2 dílama ubisoft nenastavil novou latku jak má vypadat díl AC. Tak sám ubisoft řekl, že AC3 je další plnohodnotný díl, ale uvidíme, ikdyž zase na jednu stranu když vemu Benátky a Florencii tak ta Konstantinopol je větší než ty dvě města do hromady si myslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by mi jen pls někdo říct, kdo si to sednul na lavičku k Einzovi ve videjku Embers... to sem bohužel nepobral protože sem hrál jen první a poslední díl...

Jestli myslíš tu část jak ezio umíra (na konci) tak to byl nějaký ital, který Eziovi řiká, že ve Florencii jsou ošklivé ženy ale prej že v Benátkách jsou nádherné ženy ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslíš tu část jak ezio umíra (na konci) tak to byl nějaký ital, který Eziovi řiká, že ve Florencii jsou ošklivé ženy ale prej že v Benátkách jsou nádherné ženy ....

Rika to o rimu, proto to trosku zni jak kdyby na neco narazel a kdo vi, treba to je nejakej najatej capek z rima, rozhodne to ale neni nekdo kdo uz byl predtim v serii videt ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh, ted jsem zacal hrat opet ac bh a musim rict ze acr je jen pouhej datadisk a naopak, chybí v nem mnoho prvků např. vyhecování nepřítele, kůn zmizel naprosto ze hry, venkov tam vůbec není atd ..... ale zase nesmíme to UBI vyčítat za zlé, plno změn a nových prvků maj pro AC3, takže to nemůžou nacpat do ACR. Me příde, že ACR je jen (a UBI to asi tak sám chtel) takové zkracení čekání na AC3. Jako ACBH je 100x lepší hra než ACR, je delší má více všeho atd... A soundtrack v ACR taky stojí za prd (ale to je tim, že mě se ta arabská kultura vůbec nelíbí) ale jinak Jesper Kyd je génius ( ten člověk co skládá soundtracky k AC , nevim jestli AC1). A ten hiddenhook at si strčej někam, omfg doufám že to nebude v AC3 já chci hiddenblade twice!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, trochu souhlasim, to vyhecování by nejspíš přibylo další ztěžení ovládání, už takhle je to na ovladač moc, kolikrát se mi stávalo že si postava dělala co chtěla že se blbě drželi až 4? tlačítka najednou... Kůň mi ani tak moc nechybí, za to me štve nekonečně lidí... A střídání dne a noci, možná je to jen TV ale v noci bylo hov** vidět...a osobně si myslim že ACR má podstatně horší detaily než první díl co byl přidán zdarma... :) (trochu mě štvou ty arabáči nesnášim je) =D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh, ted jsem zacal hrat opet ac bh a musim rict ze acr je jen pouhej datadisk a naopak, chybí v nem mnoho prvků např. vyhecování nepřítele, kůn zmizel naprosto ze hry, venkov tam vůbec není atd ..... ale zase nesmíme to UBI vyčítat za zlé, plno změn a nových prvků maj pro AC3, takže to nemůžou nacpat do ACR. Me příde, že ACR je jen (a UBI to asi tak sám chtel) takové zkracení čekání na AC3. Jako ACBH je 100x lepší hra než ACR, je delší má více všeho atd... A soundtrack v ACR taky stojí za prd (ale to je tim, že mě se ta arabská kultura vůbec nelíbí) ale jinak Jesper Kyd je génius ( ten člověk co skládá soundtracky k AC , nevim jestli AC1). A ten hiddenhook at si strčej někam, omfg doufám že to nebude v AC3 já chci hiddenblade twice!

Jinak nevim co mas proti hookblade (doufam ze to si myslel, kdyz si psal hidden hook), Ezio mel porad dvakrat hiddenblade, jen jeden z nich byl upgradovan o hak no, to ti prece ani nemuze vadit, do hry to akorat pridava nove moznosti a to podle me opravdu dobre, tohle zrovna povazuji za jeden z nejvetsich kladu ACR....

Ja byl proste z ACR spokojeny, dostal jsem to co jsem cekal, jo je to porad nastavovana kase, ale ne takova jako v pripade CoD a ji si kazdy ten rok toho noveho AC rad koupim ;)

Jinak k grafice, nevim jak na PS3, ale na xboxu je to vse krasne ostre a detailni, v porovnani treba z AC2 je ten rozdil hodne znat......a pochybuju ze to bude nejaka remastrovana verze :D

Me teda kun ani venkov nechybel...

Jinak si prisel vaze na prevratnou vec, ano je to jen zdimani penez do te doby nez vyjde AC3, ale s tim to snad kazdej kupuje ne? Me to neprislo vyrazne horsi nez ACB rekl bych ze to bylo tak nastejno, kazdy exceloval v necem jinem a ACR hezky dotahl nektere prvky z ACB, obvzlasteco se bratrstva tyce. Ale u ACR me stval treba kratsi (az neuveritelne kratky) hlavni pribeh, ale jelikoz jsem delal temer vse co se dalo stejne sem to mel na dlouho......a ACR prisel s par velmi zajimavimi vecmi, nejvic jsem ocenil vetsi filmovost, nektere sceny hodne pripominali filmovost Uncharted, v tom snad budou v ubisoftu pokracovat......

Jinak soundtrack me opet potesil, Jesper umi (mimochodem na serii AC dela uz od prvniho dilu ;)) a ty arbske prvky, ktere tam byt maji, mi vubec nevadi (ikdyz mam tu kulturu min rad nez tu evropskou z AC2 a ACB)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevim, ale mě ten soundrack vůbec nehraje, v ACBH mi hraje furt a u ACR vůbec a když nekdy malinko, tak furt stejná pisnička, takze vůbec nevim co to kurna je zac, ani na YT to tam nehraje, takže chyba bejt u me nemůže, si pamatuju, že v ACBH např. jsem vydrzel furt cumet na město a poslouchat ten absolutne luxusní soundtrack a prohlizet si řím nebo jen tak se procházet atd... Se srovnánim soundtracku s AC2 např. je ACR odpad ( tim že je to odpad to beru z hlediska, že mě se opravdu nelíbí arabská kultura, jinak z celkového hlediska je to slabší siundtrack), hlavně málo pisnoček tam hraje já slyšel snad jen par 2 nebo 3 co to je?. Mě absence venkova vadí, hře to dá jiný rozměr a pohled na hru když tam venkov je/není. Tak co vim tak snad poprvé s historii na srovnání na netu je hezčí PS3 verze než X360. Mě se teda grafika v ACBH líbila mnohem více, v ACBH je to všechno takové barevne a "kouzelne" barvy to má. V ACR mi to příde naopak zařklé tak nějak. Já AC budu kupovat každej rok, pro mě osobně nej serie vůbec. Ale ACR mě zklamal i nezklamal. Hiddenhook mě tam vadí, nechápu jak s nim ezio může probodávat lidi, když je tupej, zajimavý, na ACR theme na PS3 vypadá na obrazkách uplně jinak ten HiddenHook než ve hře. Prostě Hiddenblade 4ever. Tak COD je kapitola sama o sobě :D. Sice je pěkný, že tam jsou ty zippline a ten Hiddenhook, ale zase tam neni ten kun atd... I brnění mi příjde odbité, jsou snad jen 3 druhy (myslim v obchode) a to 2 psolední je jen změna barvy, takže v podstatě jsou 2 a ani kápi si nemůžeš koupit, jelikož tvurci ji nezaradili do hry atd... A ty assassins guild jak tam bojujes s tema templářema, tak to je u mě největší trapárna, jo dobrý jednou, že to dobiješ, ale pak te to otravuje na mapě a zavíra ti to shopy, takže u mě velký -, ale naštestí to de zrušit tim , ze jmenujes svého assassina správce toho guildu. Co se týče bomb, tak stejnak je moc nepoužívám a tak nějak jsou k ničemu, akorat pro pár trofejí, ani mise je nějak nevyžadují, smoke bomb by stačil. Z mého hlediska je ACR druhý nejslabší díl ze serie, první je AC1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevim, ale mě ten soundrack vůbec nehraje, v ACBH mi hraje furt a u ACR vůbec a když nekdy malinko, tak furt stejná pisnička, takze vůbec nevim co to kurna je zac, ani na YT to tam nehraje, takže chyba bejt u me nemůže, si pamatuju, že v ACBH např. jsem vydrzel furt cumet na město a poslouchat ten absolutne luxusní soundtrack a prohlizet si řím nebo jen tak se procházet atd... Se srovnánim soundtracku s AC2 např. je ACR odpad ( tim že je to odpad to beru z hlediska, že mě se opravdu nelíbí arabská kultura, jinak z celkového hlediska je to slabší siundtrack), hlavně málo pisnoček tam hraje já slyšel snad jen par 2 nebo 3 co to je?. Mě absence venkova vadí, hře to dá jiný rozměr a pohled na hru když tam venkov je/není. Tak co vim tak snad poprvé s historii na srovnání na netu je hezčí PS3 verze než X360. Mě se teda grafika v ACBH líbila mnohem více, v ACBH je to všechno takové barevne a "kouzelne" barvy to má. V ACR mi to příde naopak zařklé tak nějak. Já AC budu kupovat každej rok, pro mě osobně nej serie vůbec. Ale ACR mě zklamal i nezklamal. Hiddenhook mě tam vadí, nechápu jak s nim ezio může probodávat lidi, když je tupej, zajimavý, na ACR theme na PS3 vypadá na obrazkách uplně jinak ten HiddenHook než ve hře. Prostě Hiddenblade 4ever. Tak COD je kapitola sama o sobě

:D. Sice je pěkný, že tam jsou ty zippline a ten Hiddenhook, ale zase tam neni ten kun atd... I brnění mi příjde odbité, jsou snad jen 3 druhy (myslim v obchode) a to 2 psolední je jen změna barvy, takže v podstatě jsou 2 a ani kápi si nemůžeš koupit, jelikož tvurci ji nezaradili do hry atd... A ty assassins guild jak tam bojujes s tema templářema, tak to je u mě největší trapárna, jo dobrý jednou, že to dobiješ, ale pak te to otravuje na mapě a zavíra ti to shopy, takže u mě velký -, ale naštestí to de zrušit tim , ze jmenujes svého assassina správce toho guildu. Co se týče bomb, tak stejnak je moc nepoužívám a tak nějak jsou k ničemu, akorat pro pár trofejí, ani mise je nějak nevyžadují, smoke bomb by stačil. Z mého hlediska je ACR druhý nejslabší díl ze serie, první je AC1.

Me tam teda soundtrack hraje normalne....a uz treba main theme je skvely, nedosahuje kvalit ezios family ale opravdu jen tesne

Jinak ja mel te z ACR opacny pocit, naopak mi prijde mnohem barevnejsi nez rim z ACB, ten byl pro me takovy sedy a mdly, ale Konstantinopol jen hraje vsemoznymi barvami, ikdyz nevim jak na PS3 tam mi vzdy ze srovnani prijdou ty hry takpve vybledlejsi :)

Jinak hookbladu (nechapu proc tomu furt rikas hiddenhook :D)....Co na tom nechapes, je to proste standratni hiddenblade, akorat pred koncem je tam jeste jeden zahly stoceny kus, ktery vytvari ten hak....clovek by se s tim dal upne normalne probodnout, spis to z nej vyndat by byl problem, ale silou by to slo.....

Navic dulezite prece je, ze to skvele rozsijure hratelnost, ne? A ne jak to vypada.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo main theme je dobry, nevim proc tomu rikam hiddenhook :D se mi to asi libí víc :D

http://www.lensoftruth.com/head2head-assassins-creed-revelations-analysis/

Rozdily opet minimalni, vicemene klasicky v nasviceni, rekl bych ze remizi, kdybych musel rict, ze je neco lepsi tak mozna o trosililinku PS3 ale zase jak kde, jeden z nejmensich rozdilu, co jsem kdy videl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdily opet minimalni, vicemene klasicky v nasviceni, rekl bych ze remizi, kdybych musel rict, ze je neco lepsi tak mozna o trosililinku PS3 ale zase jak kde, jeden z nejmensich rozdilu, co jsem kdy videl....

Jako u každýho AC akorát dříve to bylo v těch srovnání opačne ve stejném rozdílu. Vlastně v praxi neroznatelné od sebe.

EDIT: Tak to moc Head2Head nesledujěš, jestli je tajto pro tebe jeden z nejmenších rozdílu co si kdy viděl.

EDIT2: Když se prochazíš po městě nebo prostě při hraní .... hraje ti tam hudba? mě ne a např. ted v BH mi hraje i v AC1 zajimaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako u každýho AC akorát dříve to bylo v těch srovnání opačne ve stejném rozdílu. Vlastně v praxi neroznatelné od sebe.

EDIT: Tak to moc Head2Head nesledujěš, jestli je tajto pro tebe jeden z nejmenších rozdílu co si kdy viděl.

EDIT2: Když se prochazíš po městě nebo prostě při hraní .... hraje ti tam hudba? mě ne a např. ted v BH mi hraje i v AC1 zajimaví.

Myslim ze hraje....

No ten rozdil je az v nasviceni temer nepoznatelny.....

Kdyz to bylo naopak, bylo to kolikrat vic a to nemluvim treba o krajnich extremech typu RDR ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze hraje....

No ten rozdil je az v nasviceni temer nepoznatelny.....

Kdyz to bylo naopak, bylo to kolikrat vic a to nemluvim treba o krajnich extremech typu RDR ;)

Když už sme u toho extrému, tak nezapomen me na L.A noire, kde opět vede, jak už to u R* bývá nadstroj od SONY http://www.lensoftruth.com/head2head-l-a-noire-analysis/.

Co se týče AC2/BH, tak tam měla X360 akorát přeplácané barvy na srovnání ale co se týče textur a vody např.. tam vedlo PS3, u ACR jsem zapoměl na textury, tam taky vede PS3, i v nasvícení. Takže u AC3 opět na tom budu X360 hůře. Asi si slepej, kdyz je pro tebe skoro nerozpoznatelný, já ho vidim hned a hodne. Dokonce u X360 verze chybí některé stíny :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim ze srovnani mi prijde ACR skoro stejny...prelacanost barev, no me to prijde, ze jsou ty ps3 verze vybledle, ale to kdyz to vidim na obrazku, kdyz to hrajes ani to nepoznas....

Ale si vazne tak slepy ze nevidis, jak je ta ps3 verze RDR osklivejsi? Nerikam to jako xbox fan, ale objektivne....

Koukni treba na toto video ;)

http://www.eurogamer.cz/articles/red-dead-redemption-srovnani-verzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se opravil .... Nevim proč jsem pleteš RDR ( odpověděl jsem L.A. noire http://www.lensoftruth.com/head2head-l-a-noire-analysis/)

Jak jsem, již psal prakticky nerozeznatelné rozdíly u žádného AC.

Tak to je tezky kdyz neumis cist a pak si dodatecne upravujes nazvy her....

O l.a. noire jsem nic netvrdil tam ten rozdil bude dan tim, ze se to puvodne vyvjelo jen pro PS3 jako exkluzivni hra ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je tezky kdyz neumis cist a pak si dodatecne upravujes nazvy her....

O l.a. noire jsem nic netvrdil tam ten rozdil bude dan tim, ze se to puvodne vyvjelo jen pro PS3 jako exkluzivni hra ;)

Team bondi věděl dlouho resp. měl dost času nato vmáčknout z X360 maximum, ale nebudem se tu hadat o tom jaká konzole má hezčí grafiku, X360 fans nikdy nemůžou vyhrát ;) Naughty Dog to jistí ;). A dost téhle debati, nechci aby se z toho stal topic BF3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu