Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mmorpg hra na psp


Dragonin

Recommended Posts

Chtěl jsem se zeptat jesstli o necem takovim nevíte. Takovouhle hru znam jenom jednu a to je tibia.. ta me neuchvatila :) A jelikoz jsem si zhral hru pocket legends na iphonu tak sem na takovouhle hru pro moje psp strasne nadrzenej :D reknete ze neco takovyho je prosiiim... Samozřejmě chápu že to nebude wow na psp takhle stupidni prispevek nedelam, ale neco prece jen...

Předem dík

Dragonin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 5 months later...
Mulťák Resistance byl opravdu perfektní. Škoda jen těch cheaterů. Pak byly dobrý ještě Medal of Honor, ale tam cheatoval skoro každej.
U Resistance se mi nelíbí to auto-aim nevim jestli v mulťáku je to jinak.. Jinak když už jsme u dobrých stříleček tak určitě Syphon filter : Logan Shadow i dark mirror ale logan je lepší jinak taky určitě MoH ale tam ♥♥♥♥i od EA zrušily servery i když je z části chápu.. Jinak je dobrá taktika LotR Tactics dost dobrá hra z LotRa..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu