Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Downgrade z 6.60/6.39 na 6.20 (i 09g) Update 6.10.2012


Martin2412

Recommended Posts

Pro zvědavé lidi Daveeho nový DG funguje na tomto triku, nejdříve schrnu historii:

3G-Nejstarší verze PSP 3004-možnost DG na FW 5.03

4G-Druhá nejnovější verze PSP 3004 prodávána cca před 1 a čtvrt roku-nemožnost DGnout na 5.03-Firmware nemá ovladače pro 4G modul (HW)

5G-První verze PSP Go-skoro totožná s verzí 4G, akorát na jeden firmware nelze DGnout

9G-Pravděpodobně nejnovější verze pro PSP 3004 (hned před PSP E-1000)-Maximální možnost je DGnout na FW 6.30

Aktuálně:

Davee podle triku s FAKOváním modulů dokázal DGnout s modulem 9G na 6.20-aktuálně dolaďuje chyby

--------------------------------------------------

Davee vydal DG který Fakeováním modulu 9G na 4G dokáže DGnout na 6.20.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mam ten sam problem. Nasel jsem toto:

Purnomo said... on September 19, 2011 12:43 AM

@Snowman110011: Yes, some people have reported getting an error:

"The update cannot be started", "The data is corrupted", Error

"IDXFFFFFFFF" this is a bug in some of the psp, when running the SCE updater.

Davee said, he will release v5.1 to fix this error, so be patient to wait for new version.

http://e-arena.blogspot.com/2011/05/psp-638-639-to-620-635-downgrade.html

... takze asi nezbyva nez pockat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný problém jako tu byl již zmíněn.....v PSP/GAME je vytvořen adresář UPDATE, do něhož je nakopírován soubor eboot.pbp (fw 6.20). Poté do složky PSP/GAME je vytvořen adresář DOWNGRADER, v němž je vlastní dowgrader. Po spuštění dowgraderu dvakrát potvrdím spuštění, obrazovka zčerná a následně vyskočí hláška "The update cannot be started. The data is corrupted. (IDXFFFFFFFF)".

V PSP je originální FW 6.39, deska 09g.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty ktery maj stejny problem jako ja nebo jim to proste nejde. Tak jestl jste si nekdy instalovaly na 6.60 LCF tak ho musite nejdriv odinstalovat! Psal jsem na 5 for vcetne tech cizich a nikdo mi nebyl schopnej odpovedet. Pri tom to byla uplna blbost :D

Ahoj, koupil jsem si nové PSP 3004. Deska je tam 9g a přes wifi jsem aktualizoval na nový firmware 6.60. Zkouším ten downgrade na 6.20, ale nejde to. Spustím ten downgrade ale jen zčerná obrazovka a pak se to vrátí do menu.

Můžež mi prosím poradit jak jsi to nakonec udělal?

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný problém jako tu byl již zmíněn.....v PSP/GAME je vytvořen adresář UPDATE, do něhož je nakopírován soubor eboot.pbp (fw 6.20). Poté do složky PSP/GAME je vytvořen adresář DOWNGRADER, v němž je vlastní dowgrader. Po spuštění dowgraderu dvakrát potvrdím spuštění, obrazovka zčerná a následně vyskočí hláška "The update cannot be started. The data is corrupted. (IDXFFFFFFFF)".

V PSP je originální FW 6.39, deska 09g.

Mám stejný problém. Akorát mám FW 6.60, deska 09g.

Na dalších fórech jsem ale našel, že problém s tím má více lidí. Takže snad se to podaří brzy opravit. Pokud by někdo věděl co s tím tak dejte vědět. Díky.

http://e-arena.blogspot.com/2011/05/psp-638-639-to-620-635-downgrade.html

"@Snowman110011: Yes, some people have reported getting an error:

"The update cannot be started", "The data is corrupted", Error

"IDXFFFFFFFF" this is a bug in some of the psp, when running the SCE updater.

Davee said, he will release v5.1 to fix this error, so be patient to wait for new version.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný problém. Akorát mám FW 6.60, deska 09g.

Na dalších fórech jsem ale našel, že problém s tím má více lidí. Takže snad se to podaří brzy opravit. Pokud by někdo věděl co s tím tak dejte vědět. Díky.

http://e-arena.blogspot.com/2011/05/psp-638-639-to-620-635-downgrade.html

"@Snowman110011: Yes, some people have reported getting an error:

"The update cannot be started", "The data is corrupted", Error

"IDXFFFFFFFF" this is a bug in some of the psp, when running the SCE updater.

Davee said, he will release v5.1 to fix this error, so be patient to wait for new version.

Tak přesně včera jsem tohle zkoušel na PSP od známýho (slim model, FW 6.39 a deska 09g). Poslední verze downgraderu v5 to prostě neumí a pokaždé napíše hlášku "data is corrupted, ...." a vrátí se zpátky do menu bez změny firmwaru. Zatím jsem jinde nenašel, jak na to. A jelikož on to má pro malou dceru, tak nemá význam tam dávat ne-permanentní CFW, protože když by PSP vypla "natvrdo", tak nebude vědět, co pak s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

ahoj mě to prostě nejde mám verzi 6.60 a potřebuju se dostat na 6.20 ale pokaždý když to spustím tak první tabulka naběhne v pohodě pak i to upozornění že je to vlastně na moje triko když se s tím něco stane tak to odkliknu a ono to zčerná a po pár vteřinách se to vrátní zpátky to hlavní nabídky skoušel jsem i stáhnout jiný update verze 6.20 ale to mi to zase napsalo že data jsou poškozená nevíte někdo co s tím ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj lidi.

Mám PSP 3004 s FW 6.60 (teď už 6.20)

Měl jsem stejný problém s nahráním nižšího FW jako jste tu psali.

Ono to řešení je trochu matoucí kvůli několika odkazům.

Řešení:

V PSP/GAME máte samozřejmě složky UPDATE a DOWNGRADE.

Vše je ok akorát do té složky Update musíte vložit verzi souboru EBOOT.pbp z toho druhého odkazu, ten soubor tam má velikost nějakých 28 254 kB

viz obrázek

post-45241-14687158702676_thumb.jpg

Jinak tchci poděkovat uživateli MARTIN2412 za návod. Pomohl mi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu