Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii U


Kapr

Recommended Posts

  • Odpovědi 321
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak kuci :D a pojďme zabrouzdit zpět do wiiu vod :D mám takový problém, mám k wii u i pro controler. Koupil jsem si teď contru 3 a nedaří se mi rozchodit druhého hráče :( když připojím pro controler zobrazí se jako P1 a netuším jak to přepnout na P2 nebo to nejde a je tam stejná vychcanost jako u new super mario bros U kde musí být 3 ovladače pro hru ve 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chceš říct, že pokud si koupím New Super Mari Bros U, tak Upad + Wii Remote mi nebude stačit k tomu, abych si s přítelkyní zahrál a budu muset ještě Wii Remote koupit? :o Mě třeba takhle nešlo zprovoznit hraní ve dvou v demu LEGO Super Heroes. Upad jako hráč 1 v pohodě ale Remote mi zaboha nešel.. Nevím proč, nebo jestli k tomu je potřeba Pro Controller...

Jinak abych nějak reagoval na tvůj příspěvek, tak musím říct... vůbec netuším :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v multi u new super mario bros U je Upad pouze jenom jako boost mode(prcá tam spoluhráč plošinky na skákání a teprve až 2 remote+ upad je pro "2 hráče"), teda ve výsledku je nsmbu pro až 5 hráčů

už jsem na to došel :D a nikdy by mě to nenapadlo

Upraveno uživatelem seth123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele a co vůbec kdo máte doma za hry? u mě:

- SM3DW

- Darksiders II

- Rayman

- Pikmin 3

- Assassin III

+ SMG na wii

měl jsem toho více ale dost toho putovalo do světa :) jinak v plánu tedy co už vyšlo mám asi:

- Batman

- Deus ex

- Splinter Cell

tyhle na tuty + uvažuji o wonderful 101 + Monster Hunter ... ale nevím zda mi to sedne ale to jsem nevěděl i u pikminů a jsem za ně rád :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já zatim mam jen SMB3DW, Zombi U (to miluju, atmosféra jak prase), teď pořídim Sonic All Stars, Zeldu WW (dokonalost sama).

A chci pořídit:

- Monster Hunter - kluci z Ninty.cz to hrajou prej docela dost, takže my mohl bejt zajímavej mulťák ;)

- Sonic Lost World

- Mario U

- Wonder 101

- Pikmin 3

- Dokney Konga

- MK8

- Rayman

Později ještě dokoupim asi project zero 2, mario galaxy atd. :-) Deus mě láká, ale dohrál jsem ho už dávno jinde... Jo a brousim si zuby na Contra III!!! :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám pouze:

Toki Tori

ZombiU

Super Mario Bros 3

Edge

Rayman Legends

a do světa jsem akorát poslal Nintendo Land a Party U..

V plánu mám teď koupit Trine 2, jelikož by mělo být v akci a víc her zatím ani nějak nemám v plánu. Aby to nedopadlo jak s PS3, kde díky PS+ mám her mraky a nehraju žádnou.. Je ale taky pravdou, že díky WiiU jsem si prostě na PS3 ani nesáhnul..

Spíš mám v hledáčku koupit ještě jeden Wii Remote+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím.tak my mame

Call Of Duty Black Ops 2

Sonic All Stars

SMB3DW

NSMB U+NSL U na jednom disku(škoda jak jsem to kupoval myslel jsem že tam budou ty hry na dvou cd)

chystame jse na

Sonic Lost World

možna Nintendo Land jsme 3 ja žena a syn docela laka to chození v bludišty s tema baterkama mohla by to bejt super zabava

jinak nejvíc hrajeme NSMB U batle coins .opravdu bomba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je tam directors cut, oproti ps3 lepsi grafika a moznost dotykoveho ovladani, u maga je to k nezaplaceni. Ja to mel z ps+ a nedohral nebavilo me to. Pak jsem videl ve video blogu bigNlife jak tam hraje trine2 na wiiu a dal jsem tomu sanci a vubec jsem nelitoval, za 2 dny dohrano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu