Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Češtiny do Xbox her


Benysek22

Recommended Posts

  • Odpovědi 153
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mě jde jen o Alana Wake , škoda že nejsou linky otevřené pro veřejnost, přeci by vydělal na uploadu ne ? Share-Rapid rozdává peníze, hellshare rozdává peníze. Přece takhle se dá dobře vydělat ( tedy alespoň mě to hází měsíčně nějakou tu kačku ) vím že se tu na češtině na Alan Wake pracovalo ještě snad když tu Warez byl, pak se to zatratilo a dodnes jen čekám kde bych to mohl sosnout. Bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ahoj chci se zeptat jestli tady někdo mezi Vámi nedělá češtiny do her např. jako Red dead Redemption, nebo jestli neznáte někoho kdo to dělá..teda spíš kdo by pro mě udělal češtinu do red dead na xbox 360...třeba by jsme se mohli dohodnout i na té nějaké odměně za práci..:) dyštak se mi někdo ozvěte na email: green91@seznam.cz

Díky mějte se:)

Verča

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že nás bude více lidí, kteří by to chtěli a případně tě podpořili. Pro češtinu do hry: The Elder Scrolls V: Skyrim Na Xbox 360. Na PC verzi vychází v českém překladu, ale na konzole z nepochopitelných důvodů ne. A ikdyž anglicky celkem umím, tak u RPG, kde jse spousty textu, dialogů a vypráví se příběh, je čeština podle mě dost důležitá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Nez si zaplatim VIP.. chtel bych se zeptat. Je vzdy nutne stahnout z fora CELOU pocestenou hru nebo jsou tam k dispozici i jen potrebne CZ soubory - viz treba CZ pro Two Worls 2 byla jen jeden soubor...

Mam JTAG... tak by bylo zbytecne si to tahat cele...

Diky za info

Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledne cestiny do Skyrim... kdo chce vyzkouset (a ma jtag) muze stahnout toto:

http://www.uloz.to/11013686/skyrim-cestina-zip

Staci rozbalit (2 adresare a 1 soubor) a prekopirovat do xboxu.

Pokud rozbalite jen 2 adresare, bude vse OK, jen nefunguje diakritika

Pokud rozbalite (a i prepisete xboxu) i ten solo soubor, budete mit i DIAKRITIKU OK, jen nejsou vydet znameni v navysovani levelu a uvodni logo Skyrimu, jinak slape OK.

Mam vyzkouseno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nez si zaplatim VIP.. chtel bych se zeptat. Je vzdy nutne stahnout z fora CELOU pocestenou hru nebo jsou tam k dispozici i jen potrebne CZ soubory - viz treba CZ pro Two Worls 2 byla jen jeden soubor...Mam JTAG... tak by bylo zbytecne si to tahat cele...Diky za infoOndra

Jen celé hry - ale když jseš VIP , tak už za stahování nic neplatíš .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se dá to VIP koupit, a co všechno tim přesně získam??? Přímo na foru jsem se o tom nic nedočetl nebo to nenašel...
Momentálně už je zase přijímání nových členů zastaveno.Musíš se zaregistrovat na http://share-forum.net a sledovat,kdy se zase otevře pro nové členy . Potom si na foru požádat o členství VIP a zaslat příspěvek minimálně 300 Kč . Získáš tím možnost stahování her v češtině zdarma ( nepotřebuješ žádný kredit )
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentálně už je zase přijímání nových členů zastaveno.Musíš se zaregistrovat na http://share-forum.net a sledovat,kdy se zase otevře pro nové členy . Potom si na foru požádat o členství VIP a zaslat příspěvek minimálně 300 Kč . Získáš tím možnost stahování her v češtině zdarma ( nepotřebuješ žádný kredit )

aha, tak to je na prd, že to je pozastavený :/ ... ok, budu to sledovat, a zkusim tam někoho požádat o to VIP, zaregistrovanej už tam jsem. Jinak pochopil jsem to správně, že oni tam mají ty hry v češtině, uložený jakože přímo na těch jejich stránkách, že už se to nemusí stahovat dál přez nějáký czshare a podobně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, tak to je na prd, že to je pozastavený :/ ... ok, budu to sledovat, a zkusim tam někoho požádat o to VIP, zaregistrovanej už tam jsem. Jinak pochopil jsem to správně, že oni tam mají ty hry v češtině, uložený jakože přímo na těch jejich stránkách, že už se to nemusí stahovat dál přez nějáký czshare a podobně?

Máme vlastní Manager na stahování vázaný na IP adresu PC a stahovat můžeš neomezeně zadarmo celé iso .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu