Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Je tohle dobrá volba? ( Nový PC )


Wikin

Recommended Posts

Ok, takže buď tu 560gtx jak jsi mi tady napsal a nebo podle prachů tu 580ku, do tý bych šel nejraději taky. A co furt máte s tím metrem? To je to tak náročná hra na grafiku?

Tady koukám na youtube, týpek hraje to metro na max graphics a má tuto sestavau :

Intel core i5 750 @ 3,66Ghz

Gigabyte P55 UD3R

Geil 4x1Gb DDR3 1333

Palit GTX 480

Cooler Master Hyper 212 plus

Cooler Master CM 690

Corsair TX650

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 181
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Metro je teď asi nejnáročnější hra. Na tom videu to sice hraje, ale neukazuje žádnou náročnou scénu. Ono je to s tím trochu jinak. Normálně se to dá hrát i na GTX560 a na max na GTX580, ale v nějakých situacích poklesne FPS. Začátek hry kde je pár lidí je třeba v pohodě pro většinu grafik, ale potom je tam taková scéna venku kde okolo tebe běhají nějaký potvory a tam už znatelně klesá FPS. U GTX580 budeš mít odhadem takových 50 FPS v průměru, ale když přijde nějaká hodně náročná část, tak to může klesnout i na 20 a to už je poznat. U kombinace 3 GTX580 SLI bude průměr asi nad 100 FPS a v náročných scénách klesne tak na 40 FPS.

Ty extrémní hodnoty, který jsem psal jsou z benchmarku, takže pokud GTX580 klesne v benchmarku na 9 FPS, tak je to nějakej frame, kterýho si asi ani ve hře nevšimneš (to by musela mít 9 FPS po nějakou delší dobu a to nemá). Pokud si chceš zahrát metro na max, tak ti bude stačit GTX580. Metro je prostě hra která má extrémní požadavky i na dnešní nejlepší grafické karty, takže je to spíš hra, kterou opravdu na max bez nějakého zpomalení zvládne jenom SLI jinak jako normálního hráče tě to nemusí zajímat, protože normálně si to krásně zahraješ na GTX580.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, jenomze kdyz mas v cod 4 nebo mw2 nebo BO 60 nebo 70 normalne, tak pri nejaky akci ti to klesa na min a to uz poznas, nevim je to divny lidsky oko vidi max 24 obrazku za vterinu, ale me kdyz to de na 30 tak uz vidim jak se to gribe no, a neni to vubec pekny, ja nerikam ze potrebuju mit 250, ale tak aby to normalne bylo kolem tech 100 pri CODU, protoze kdyz strilis a boucha to vsechno tak kdyby jsi mel 60 tak ti to jde <40 fps, a to uz je na♥♥♥♥♥

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím tím 70 stabilně a málo kdy klesne ze 70 na takovou uroven že by to mělo vadit ale já se svím pruměrnym PC za necelejch 15000,- jsem rozjel metro na plny detaily v rozmězí 15-35 FPS, pruměrně 25 a šlo to hrát...a ty s PC za 30000,- to musíš rozjet mnohem líp ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus, Tak dneska jsem byl v obchode, kde si ten PC objednam, ale dali resp. doporucili mi tam tuhletu grafku : http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007K0BX6O213KA ,,,,, Je dobra nebo je o dost horsi oproti ty Gigabyte 560Ti?

Ta grafika je horší. Ne o dost, ale o něco jo, takže se nenech ukecat a ať pěkně objednají Gigabyte jestli na to nespěcháš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekoupil :-) jen rozepsal na papír, trošku mi to pozmněnili no, základní desku dali tuto : http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007K0BX6O213KA .... Resp ten typeck co tam prodaval rikal ze si ted sam rozepisuje sestavu s 560 GTX tak ze mi to vytiskne , no a trosku tam dali horsi zdroj resp . 550W FORTON.

RIkal ze kdyz ta deska bude s kobinaci s tou grafarnou ze to bude super, a ze lepsi grafka v ty kategorii 560 GTX Ti neni, a ze ty asusky drzej nejlip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi takhle:

1) Grafika - Asus i Gigabyte jsou top, takže chybu neuděláš ani s jednou, ale proč brát Asus, když Gigabyte je výkonější?

2) Deska - zase Asus i Gigabyte. Oba výrobci dělají kvalitní desky, ale Gigabyte má o něco menší poruchovost. V tomhle případě ten Asus má novější chipset, kterej nepřináší žádnou důležitou změnu kromě zvýšení ceny.

3) Zdroj - nevim v jakém obchodě to kupuješ, ale ten prodejce toho zřejmě moc neví. Člověk, kterej zabije sestavu podprůměrným zdrojem tam nemá co dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě je jedno co někdo říkal. Fortron už je dneska prostě průměr/podprůměr. Buď si nech poradit od něj nebo od nás, ale už si něco vyber.

Ten zdroj od CiD je dobrej. Většinou dávám model s odpojitelnou kabeláží, ale to je asi 300 Kč navíc, takže pokud chceš ušetřit, tak ber tenhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wikin už píšeš od 10.6 ber to tak,že ty furt srovnáváš hru, a procak i5 a i7 ,ale vem to tak že na hry jsou vyrovnané ,řid se podle Firemana ten ti poradí tady nejlíp.Ne od prodavače co ví totalní ♥♥♥♥♥ vetšína skoro všechny rozjedeš na full kromě Metra,hry které chceš hrát určo rozjedeš na full tak co řešíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu