Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím všechny. Nedávno při čtení recenze na Zeldu jsem si uvědomil, že jsem ještě neměl tu čest zahrát si ocarina of time, bohužel zatim mám jen NDS Lite tak bych se rád zeptal, jestli je nějaká možnost zahrát si to na něm. Nemyslím samozřejmě nový remake pro 3DS, ale jestli neexistuje nějaká stará verze z nintenda 64, nebo emulátor..? Děkuju za odpověď a omlouvám se za mírný OT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kym som ho dal dole to trvalo :D dva krat ma zabil :D skusal som bez navodu ci pridem na to ako na neho...zo zaciatku sa mi zdalo byt blbost ze by ho stacilo len harpunov pritiahnut a sekat do neho :D ale pomohlo

teraz ak sa nemylim mam ist do shadow templa...navi mi hovori ze mam ist preskumat tu studnu ale ta je zaterasena kamenmi a nepomaha ani kladivo ani bomby :-/ budem zase musiet kuk do navodu :D

Lazyt ja mam zatial 28 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lens of truth je potreba pro dalsi postup ve hre. je to magicka "lupa", slouzici k zobrazeni neviditelnych cest, objektu a predmetu. V praxi to vypada treba tak, ze dojdes do slepe ulicky. Tak pouzijes lens of truth a hnedka vidis ze tam je dira ve zdi, kterou se da jit. Asi nejlip uvidis v praxi, ta hra te donuti to pouzivat velice rychle po tom, co to ziskas :D

EDIT:

Tak jsem Zeldu dohral, opravdu super hra a navic pekny konec :) rozhodne nejsem zklamany :) A zdolat Ganona bylo lehke az kdyz jsem zmenil taktiku jak na nej :D.

Co se tyka master questu nevim, zacit to hrat cele znova na to je moc brzo. Neuzil bych si to. A navic narocnost normalni hry byla dost v pohode. Bojim se, ze je jediny efekt ktery na me bude master quest mi,t ze budu vic umirat a tedy vic nadavat. Nevim jeslti mi to za ten pocit ze jsem zvladl master quest stoji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja bych se klidne nebal rici ze je to water temple z OoT, ale ze zeld jsem hral jen OoT, TP, WW, ST a PH...

Celkove je ale na dungeonech z OoT znat ze jsou dost tezke, protoze v jinych zelda hrach zaseky moc nejsou, ale tady se casto potykam s nedostatkem klicu a podobnymi vecmi, rekl bych ze nejlepsi design je sice v TP, ale co se challenge tyce, tak ma nejlepsi design dungeonu urcite OoT....

A podle rychleho pruletu googlem jsou pry dost tezke dungeony z MM, na ktere se ted chystam pres emulator, protoze na 3DS se ho asi jen tak nedockame nebo spis doufam ze se driv dockame plnohodnotneho dilu, protoze predelat tu hru do podoby v jake je OoT na 3DS urcite dalo dost prace a byl bych radsi kdyby ji venovyli novemu dilu..

A jeste k dungeonum, clkove jsou asi nejtezsi water temply, v OoT je dost tezky, v MM je pry mozna vubec nejtezsi a v TP co si ja pamatuju byl jediny kde jsem mel nejaky zasek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a prave proto sem se ptal kvůli tomu water templu, všichni totiž hovoří jak je těžký ale mě to šlo jak po másle asi tak 1-2 záseky, ale řekl bych že jsem se už potkal z těžšími než je water Temple z OoT.

A s tím MM si myslím že jednou vyjde. OoT a MM k sobě strašně pasuj,takže si myslím že by to fakt šlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite k sobe pasuji protoze jde o primy seqeul, ale jak riukam, radsi se dockam uplne nove zeldy ;)

Jinak blahopreju zes mel jen dva zaseky, ja nad WT stravil slusnych "par hodin" a trpel jsem akutnim nedostatkem klicu.......

Zajkimalo by me, jake jsou pro tebe tezsi dungeony?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu