Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Necetl jsem to, ale uz jen to ze da jako minus ze nekdy neni jasne co ma udeat svedci o tom ze neco nebude v poradku.....dnes uz si holt vsichni zvykli na hry s radarky ukoly oznacnymi na mapach a podobne kraviny a pak pri recenzovani vypusti takovouhle sracku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne, me navic zarazi ze nadava na 3D efekt. Kdyz mu tak vadi tak at si ho vypne ale to prece neni minus hry ne? :D

Taky cituji "Na mapách nejsou žádné ukazatele, kam má člověk jít, minimální je nápověda k tomu, co má udělat, s kým si promluvit a nebo kde co vzít. Navíc je spousta úkolů bez zjevné odměny,"

Na mapach to oznacene bylo. Mista blikaly do zelena. Napovedy bylo dost (viz ty kameny do kterych se dalo vlezt) a taky kazdy ukol a dungeon ti prinesl nejaky novy item.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna ten 3D efekt si myslim ze je hodne povedeny, treba v recenzi od IGN ho dost vychvalovali.....Kazdopadne bych to urcite nedaval jako minus, protoze sprznene to neni a tohle muze napsat na kazdou 3DS hru..... A presne jak rika kubago napovedy tam jsou vetsi nez v puvodni verzi, tady alespon blikaji lokace kam se vydat, coz pokud si spravne pamatuji v puvodni verzi nebylo....holt to fakt psal nejaky zhyckanec dnesni dobou, ktery ho ukazatele musi zavest k sidequestu a nejlepe ho za nej i vyresit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ dneska je uz hrani trosku "mainstreamovejsi" a hry se dost zjednodusuji aby byli pristupnejsi vsem a ne vzdy je to na skodu....ja osobne jsem rad ze v dnesnich rpg je hromada ukazatelu a podobnych veci a mas prehled a nemusis si vse zapisovat do notisku, ale zrovna k zelde tohle patri :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten 3d efekt v ott je genialny! zatial som lepsi na 3ds nevidel...nechapem ako moze povedat ze tam je zbytocny...

tak isto zastarale zvuky...klasika je hold klasika a mne sa to lubi...to ze to nevie ocenit to je jeho problem...

pre zaciatocnika mozno obcas neni jasne co a kde ma spravit (ako v pripade recenzenta) ale napoved je tam rozhodne dost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a mám dohráno moje doba hratelnosti je 46 hodin a jsem fakt šťastný jaké nintendo ukázalo překvapení na konec. Což je vážná hudba a to se do Zeldy opravdu perfektně hodí. Počítám s tím že Master Quest mi vyjde tak na 75 hodin hraní podle těch ukázek co jsem viděl je to fakt hardcore. Pro mě to bylo hardcore i když jsem dokončil normální hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

46 je dost....je to nikde ve hre primo videt? Me osobne to prislo vyrazne kratsi...vim ze treba takovou TP jsem jel alespon 50 hodin, ale to jsem nad tim fakt prosedel...

Jinak recenze na games dopadla lip a nikdo si tam nestezuje na nedostatecnou napovedu, naopak je tam zminen nazor ktery zastavam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu