Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...

Na hajzliku jsem si dal zase chvili Zeldu :D Jsem ted ve Fire Templu, nic moc zatim vypada v pohode. Co je potom jeste za Temply nebo jine casti hry?

EDIT: Tak jsem u bosse, vim ze se a nej musi kladivem, jen zatim nevim jak :D Pocitam ze dnes dojedu tenhle dungeon a zacnu s nejakym dalsim zbytek si necham na vikend.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Ja mam na zelde nahrano 117 hodin, z toho jednou jsem to prosel normalne, jednou masterquest a jednou to prosla pritelkyne, takze jedno projduti cca 40 hodin a to je to prvni zelda kterou jsem kdy hral(navod jsem nepouzival), takze tech 60 mi prijde trosku hodne :) ... a kdyz se tady tak o tom mluvi tak si ji pujdu asi projit jeste jednou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D já už hrál 2 zeldy,tohle je moje třetí,návod se snažím nepoužívat snažím se to projít sám(návod jsem použil pro biggoron sword,který není nutnost a ve water temple jsem si už taky nevěděl rady)ještě mě čekají 2,5 templů a závěrečná bitva a to mám nahráno už cca 50 hodin :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Ahoj lidi! Mám problém s hraním. Hraju na 3ds-ku a už mi Link vyrostl. Teď můžu splašit Eponu a průšvih. Neumim tu její píseň (A-X-Y). Asi mě ji ta Malon nenaučila a teď když za ní zajdu, tak o ní jen mluví, ale naučit mě ji nechce. Nevíte, jestli to jde nějak zařídit, abych hru nemausel hrát zas od začátku? Díky moc za pomoc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu