Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový model PS3


drak3go

Recommended Posts

  • Moderators

Na internetu se objevily zvěsti, že Sony má v plánech brzké budoucnosti uvést nový model PS3 a sice CECH-3000B.

Vnějškem má dostát jen drobných kosmetických změn - úprava tlačítek "POWER" a "EJECT", jinak tvar konzole má zůstat zachovalý, tedy podle stávajícího modelu Slim. Vnitřkem se dá očekávat technologické vylepšení soudě podle toho, že celková spotřeba se má snížit ze stávajících 230W na 200.

Co de dá ale očekávat nejvíce a o čem už Sony tolik nemluví je HW modifikace tak, aby bylo zabráněno možnému CFW a to i do budoucna. Nakolik se to firmě podaří ukáže až čas.

Co je ale rozhodně zajímavé a stojí za zmínku je to, že by se opět mohla objevit zpětná kompatibilita s PS2. Dosud je to neověřená zpráva a je také možné, že se jedná o špatnou interpretaci originální zprávy od Sony, ale jisté náznaky zde jsou a pro mnohé příznivce této platformy by to jistě znamenal posun směrem kupředu.

Zdroj: ps3hax.net

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nizsi wataz bude znamneat taky nizsi nachylnost k YLOD

30W kdyz budes rok hrat denne 2 hod udela pri coucasne cenne elektriny nejakych 110 kc a to mas jen 2 hod/den a jsou decka co dojdou ze skoly ve 14:00 a sedi u toho do 22:00. a pak uz to mas 550 ono kdyz tu elektriku neplatis je ti to jedno

samozrejmne se nevyplati kupovat novou konzoli jen kvuli nizsi spotrebe o 30 W

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kompatibilita s PS2 hrami je mi celkem víte kde, ty hry o které stojím stejně skoro všechny vyšly nebo vyjdou jako HD remake. Spíš by měli přidat alespoň dva USB porty a to do zadní části konzole, hlavně pro zařízení připojená natrvalo jako Eye nebo PlayTV by to bylo fajn...

Vnitřkem se dá očekávat technologické vylepšení soudě podle toho, že celková spotřeba se má snížit ze stávajících 230W na 200.

Neni to spotřeba ale příkon zdroje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Spíš by měli přidat alespoň dva USB porty a to do zadní části konzole, hlavně pro zařízení připojená natrvalo jako Eye nebo PlayTV by to bylo fajn...

Více USB portů by bylo skutečně fajn. Já to mám třeba sice řešeno podstavcem TwistDock pod PS3, ale více USB portů by určitě výrobu příliš neprodražilo.

Jinak co se toho údaje o spotřebě týče - v článku se hovoří o "power consumption", což je doslova spotřeba energie. Příkon by byl "power input".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když sníží W tak by to teoreticky nemělo tolik hřát a jak říkaš snížilo by to pravděpodobnost YLOD ,ale není to pravidlem záleží taky jak je ten novej zdoj navrženej,někdy muže paradoxne i víc hřát.ale doufám že bude OK

co se té cenny za elekřinu týče tak je to jak kde nemužeš brát cenu el.v ČR jedním metrem! cena za KW je ruzná

např.oblasti s velkým turistickým ruchem mají i kolikrát zavedenou tvz.rekreační přirážku,a třeba obce kde nejsou veškeré ing.sítě je levnější tarif nebo je zaveden systém tvz .nočního proudu,tam by se ti pak ty tvoje počty docela rozešli

/rok 550kč/ tak takové částky já osobně neřeším už proto že ročně dam za el. +,- 40 000kč a naká pětistovka mě nezachraní a myslím že i pro běžnou domácnost není 500kč rozdílu za rok ,nák extra velkej rozdíl kvuli kteremu by měli obměnovat konzoli..myslím že SONY ukrutně žere to že konzole už muže mít cwf tak se snaží vypustit do světa zřejmě nakou security verzi proti hacku a samozřejmě musí dát lidem naký ten duvod proč by si měli koupit právě tenhle model, tak začnou psát básně o spotřebě atd...no jediné co by podle mě mělo význam člověka aby ho to přesvědčilo že si má koupit tenhle novej model a né klasicke fat /nebo klasickej slim je zpětná kompatibilita PS2 to ovšem není ofic.potvrzeno

nizsi wataz bude znamneat taky nizsi nachylnost k YLOD

30W kdyz budes rok hrat denne 2 hod udela pri coucasne cenne elektriny nejakych 110 kc a to mas jen 2 hod/den a jsou decka co dojdou ze skoly ve 14:00 a sedi u toho do 22:00. a pak uz to mas 550 ono kdyz tu elektriku neplatis je ti to jedno

samozrejmne se nevyplati kupovat novou konzoli jen kvuli nizsi spotrebe o 30 W

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Více USB portů by bylo skutečně fajn. Já to mám třeba sice řešeno podstavcem TwistDock pod PS3, ale více USB portů by určitě výrobu příliš neprodražilo.

Jinak co se toho údaje o spotřebě týče - v článku se hovoří o "power consumption", což je doslova spotřeba energie. Příkon by byl "power input".

No tak to buď někdo splet nebo to psal nějaký i d i o t, to je nesmysl, spotřebu 200W měl starý PS3 při maximální zátěži...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

No taky se mi nechce věřit, že by sony plánovala ps4 a ani se mi to vůbec nelíbí. Dneska jsem ale narazil na další článek. Nevím, co je na tom pravdy, ale vzhledem k tomu, že jsem si nedávno koupil ps3 slim, tak se mi to vůbec nelíbí :D

http://ps3.ign.com/articles/118/1180451p1.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu