Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

web ninty.cz


k4relB

Recommended Posts

Ja jsem se asi zrovna probudil, ale nahodou jsem narazil tento web o kterem jsem do teto chvile nemel poneti. Koukam, ze funguje uz pres rok a je to moc pekny "agregator" novinek vseho deni ohledne nintenda. Ted uz mam v oblibenych hned vedle oblibeneho infendo.com . Timto dekuji autorovi, at uz je to kdokoliv, za kus prace a at mu to vydrzi.

A pokud znate, tak me nekamenujte ;)

http://www.ninty.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parkrat jsem na ten web narazil ale nikdy jsem ho moc nebral v potaz.Tohle me ale pobavilo :D

[h=2]Ocarina 3D — původní chyby originálu ve hře ponechány[/h] 27. 6. 2011 | Rubriky: 3DS | Autor: honza

Moriya: Vzali jsme původní hru a Ikuta se svým týmem ji zkoušel porovnávat s portem. Zjišťovali jsme, jak odlišně to působí a snažili se to opravit. Jeden konflikt nastal, když jsme jakožto programátoři navrhli odstranění chyb. Ale testující tým, který znal starou hru, prohlásil, že ty chyby jsou zábavné! Naší reakcí byl samozřejmě: „Cože?!“ (smích)

Iwata: Ano, to je konfliktní oblast.

Moriya: Nebylo by zábavné, kdyby Vám kamarád nemohl říci: „A o tomhle jsi věděl?“ Takže jsme tam ty chyby nechaly, ony mají užitek.

Iwata: Takže jste původní chyby zahrnuli do specifikací, přestali jste je považovat za chyby. Dalo to trochu práce s tímto faktem smířit, ale nakonec jste zachovali ducha originálu.

Moriya: Ano. Když se jednalo o zásadní chybu, tak jsme ji s nevolí opravili, takže některé chyby v portu již nejsou, ale nechali jsme jich tam co nejvíce, aby se lidé nad nimi mohli opět bavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu