Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Fix na R4i nebo DSTT??????


karlospajdos1

Otázka

Zdravim, včera jsem nedopatřením updatoval DSko na firmware 1.4.3E a už mi nejde karta. Píše to: An error has occurred. Press and hold the POWER Button to turn the system off. Please refer to the Nintendo DSi Operations Manual for details. Kartu mám http://www.monlinkerdsi.com/photos/r4i-dsi-xl/r4i-dsi-xl.jpg akorát 2.0 a měl jsem na ní software na DSTT a fungovalo to v klidu. Nikde nemůžu najít nějakej ten Fix co by to zase rozběhl. Pomůže mi někdo co, kde stáhnout a kam to nahrát? Díky za tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

s tym uz nic nespravis...najskor sa updatuje karta a potom dsi...jednak na tu kartu este fix pre 1.4.3E neni (vlastne zatial ziadna karta nema este fix) a neni iste ci vobec niekedy bude...ak bude je mozne ze spravia zase novu verziu karty a tuto staru mozes zahodit...a ak by aj fix predsa len vysiel tak na tvojom ds to uz nefixnes...potrebujes niekoho kto ma ds lite alebo dsi so starym fw..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No a tady jsou fixy na tři karty ne? http://console-forum.net/tema/101803-majitele-dsi-neupdatujte-vas-fw A já měl na tý svojí R4ce software na DSTT a fungovalo to. Jen že ten fix na DSTT na týhle stránce nejde, nebo spíš už není. Tak že jedině počkat, jestli vyjde nějakej ten fix, nebo tu kartu vyhodit(prodat někomu jinému by šlo?kdo nemá firmware Dska 1.4.3) nebo tedy sehnat někoho s DSkem,který má ještě starý firmware? Jak pak ten starej dostanu do svýho DS?

Jo, ale koukám že ty fixy jsou na 1.4.1 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

momentalne mas len jednu moznost a to cakat...

1. pokial nespravia fix na tvoju kartu coz moze trvat do aleluja...co som pozeral tak na jednu R4i kartu spravili update az po roku...

2. alebo zahodit/predat a kupit acekard 2i...momentalne ale ani ta nema este fix...takze cakat musis tak ci tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A ještě jsem vypátral další věc. Ty hry jdou nahrávat na SD kartu a hrát z ní, ale nedaří se mi to spustit. DSko ty hry vidí ale nejdou mi spustit, ale týpci na youtub to normálně hrajou z tý SD karty. To nevíš jak se dělá prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
http://freedsiapps.blogspot.com/ Tady na levo dole jsou 4 hry co, když se nahrajou na SD kartu do složky private tak se v DSku v Data Manegment objeví, ale když je chcete nakopírovat do DSka, tak to napíše že tenhle software nejde nakopírovat. Chtělo by to nějak obejít, aby se to dalo v klidu nakopírovat z SD karty do DSka a aby se to objevilo v menu, třeba jako Kamera, zvuky atd..Těch videí, jsem zkoukl víc, tak že už nevím kde to bylo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Asi to beru no, nebo ještě teď mi napsal týpek na tuhle http://aukro.cz/r4i-tt-3d-v1-6-pro-nintendo-ds-li-dsi-xl-3ds-s-2gb-i1712042054.html?source=oo , prý jí fixnul na fw 1.4.2E a 1.4.3E , tak že by podle něho neměl být problém. Půjdu teda asi do tý fialový, je o 50kč levnější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak mě je celkem jedno že je to shit, hlavně aby šli přes to hry :cheesygrin: Už jí mám objednanou, a když to nepůjde tak mi jí vymění za Acekard 3 či co. A ještě otázka prosím. Tu starou kartu můžu prodat někomu kdo shání nějakou? Půjde někomu jinému bez problémů na nižších firmwarech než je ten 1.4.3 ??? Mooc díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu