Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Limbo


shtrbi

Recommended Posts

  • Odpovědi 134
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hmm, no problém je, že jsem zjistil, že už historicky US acc mám a nechci zakládat další. Jen nevím heslo a funkce "Zaslat zapomenuté heslo" opět končí hláškou "Server is Under Maintenance".

no pokud si na tom co mas uz neco kupoval, tak stejne budes muset zalozit nove ne? Jinak by mohl nastat nemily problem s tim, ze by mohl nekdo z te predchozi nakupni grupy sosnout limbo misto nekoho kdo to bude chtit ted, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
no pokud si na tom co mas uz neco kupoval, tak stejne budes muset zalozit nove ne? Jinak by mohl nastat nemily problem s tim, ze by mohl nekdo z te predchozi nakupni grupy sosnout limbo misto nekoho kdo to bude chtit ted, ne?

Ano kupoval a právě proto nechci zakládat znova další. Měním hesla a tak předpokládám, že z tehdejších kupců se tam tak už nikdo nedostane. Alespoň tak mi to příjde logické, když se změní heslo.

No, jenže heslo jsem měnil v 05/2011, od té doby jsem US acc nepoužil a teď ho nevím, a funkce poslat zapomenuté heslo na mail nefunguje skrze nefunkční server Sony. Zatím zkouším to heslo uhodnout, naštěstí to vypadá nemají limitované počtem pokusů/špatně zadaných hesel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@spoock: Ale to já vím, že založit account je otázka chvíle, ale znovu opakuji, já už US acc mám, mám na něm nějakou historii a nechci zakládat další nový účet. Jen jsem prostě zapoměl heslo k tomu účtu, a systém obnovy hesla přes web us.playstation.com teď nefunguje, to je celé.

NOTE- The "Forgot Password" option on www.us.playstation.com is currently down. If you received the email with a restoration link more than 24 hours ago, you may need to resubmit your request. We thank you again for your continued patience.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jestli jsem to dobře pochopil a ty už jsi ten účet sdílel s ostatními hráči, tak je úplně jedno, že si změníš hesla a oni si to nebudou moci stáhnout. Ten účet může sdílet maximálně 5 lidí (5 stationů).

Nevím jestli jsem tě nepochopil špatně, ale pokud je to tak, že už jsi na tom účtě něco kupoval a někomu jsi dával hesla, tak je potřeba založit nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

JohnnyX360, je to přesně, jak píšeš. na tom účtě jsem jednou koupil hru a ten slot se podělil mezi skupinu 5 userů, tak jako to chceme udělat teď.

Znamená to, že pokud na tomto stejném účtu nakoupím další věci, tak se k nim dostane pouze a jen skupina těch stejných 5ti lidí, kteří už tam jednou byli, a nikdo jiný? Toto je pravidlo fungování PSN účtů a nejde to nijak obejít?

A pokud - jak jste na tom vy, ta druhá strana, tj. ti, kteří dostanou jen údaje na stažení? Taky si kvůli tomu budete muset založit v PS3 nového uživatele, abyste to stáhli, anebo si jen zeditujete jméno/heslo pro PSN stávajícího uživatele a stáhnete si tu hru na něj?

Protože pokud je to tak jak píšeš, tak to znamená, že při dalším nákupu jiných her a jiných lidí bych zase zakládal nového uživatele a co vím, tak počet uživatelů v PS3 je limitován nějakým počtem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si jistý, jak je limitován počet vytvořených účtů, ale myslím, že jich můžeš mít kolik chceš.

Každopádně jsi to pochopil správně, na každý nový obsah musíš zakládat účet nový. Protože pokud by jsi to stáhl na ten účet co už máš, tak dalšímu člověku co by jsi ho dal ke sdílení (tentokrát by to musel být šestý) by ho už to nepustilo.

Těch pět slotů je myšleno na účet a ne na obsah (hra, dlc, atd). Určitě mi věř, už jsem se takhle spálil.

Když já od tebe dostanu ty údaje, tak dám založit nový účet (v PS3, ne na PSN) a u něj se připojím na PSN a dám obnovit účet, ne vytvářet nový.¨

Pokud máš otázky ptej se, třeba budu vědět.

EDIT:

Pokud budete chtít můžu nakoupit, ale jenom na EU, resp. CZ účtu, ne US :(. Doporučuji i spoocka, mám s ním pozitivní zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak se mi právě podařilo "hacknout" můj US account a jsem konečně tam :-) No jak vidím, tak to ničemu nepomůže.

US network, jak psal spoock, je teď opravdu down (do 20h našeho času). takže máme ještě chvíli čas.

Johnny360 pošli mi na sebe ICQ, ať to neřešíme tady, ještě se tě k těm PSN účtům něco zeptám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

A každý nový PSN účet = založit vždy nového uživatele i v PS3? Nelze jen editovat údaje pro PSN k jednomu, již existujícímu PS3 uživateli?

A pokud by to tak bylo, můžu založit uživatele v PS3, stáhnout hru, poté toho uživatele smazat a tu hru nadále mít možnost hrát na svém existujícím, default uživateli v PS3 anebo když ten účet smažu, odstřelím i tu hru?

Jinak podle mě to i přes momentálně vyšší kurz USD vyjde stále cenově lépe na US store, takže bych to koupil tam. US store by měla najet během několika desítek minut. Co na to ostatní členové první skupiny?

shtrbi máš PM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

OK Limbáci, ještě čekám na ujasnění pár věcí a můžem do toho :-)

Jinak jak to vidím, tak nákup her s novou skupinkou lidí znamená vždy založit nového uživatele v PS3 + pro toho kdo je kupující té hry navíc ještě nového PSN účtu. Jelikož nejsem zastáncem mít v PS3 hromadu účtů, skoro by se mi líbila varianta najít stálou skupinu lidí a nakupovat vždy společně = pro každého vždy v rámci jediného účtu v PS3.

Vím, je to hodně o náhodě, ale např. já patřím mezi užívatele, co se spíš k někomu přidá, nechám si hru doporučit, sám v podstatě moc nevybírá, takže už byste stačili jen 4 na domluvu a mě měli vždy jistého do pětice :-) Případně teda i míň lidí, že bych nakupoval vždy jen na jeden účet, danému z pětice to vždy nabídl za 1/5 ceny a když by ostatní neměli zájem, holt bych zbytek nesl na sebe. A kdykoliv to komukoliv z té pětice pak prodal s garancí té 1/5 ceny... Nebo tak něco no :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Já mám zatím pouze CoD: Classics, High Velocity Bowling, Bomberman ULTRA a 3 on 3 NHL® Arcade :D

Jinak jak říkám, bylo by to samozřejmě o domluvě a osobně předpokládám, že bysme jako začali s čistým štítem a kupovali spíš nové věci, co počínaje teď budou vycházet. Třeba, je to jen návrh...

Jinak, když jdem teď do Limba, nechcete teda vzít víc her když už si kvůli tomu musí každý založit nový account, nebo zůstaneme jen u něj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu