Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Limbo


shtrbi

Recommended Posts

Nikdo, ta hra za 350Kč nestojí.

Pro mě osobně zklamání, na to jak si to všichni vychvalují nic moc. Atmosféra pěkná ale já prostě nemam rád tyhle frustrující hry kde musíš pokud nejsi génius několikrát umřít než zjistíš jak na to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 134
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Sorry ale hra kterou dohraju za jedno odpoledne (nedohrál sem nevim jak je dlouhá), má minimální znovuhratelnost a nemůžeš jí po dohrání ani prodat pro mě hodnotu 350Kč nemá.

Nemyslim si že by Sony výrazně klesly tržby, v severní americe a řekněme západní evropě gamesharing rozhodně není tak rozšířený jako ve východní evropě a podobných regionech, ne že by tam nebylo ale je toho minimum. Já to beru jako kompenzaci nízký kupní síly co máme. 250Kč je pro američana průměrný, spíše podprůměrný plat. V ČR je tím lehkým podprůměrem spíše těch 70Kč/hod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xDante1986: Nevím proč řešíš, že by Sony bylo "v zadečku", POKUD by nebylo sdílení...sdílení prostě je a je to fajn...přijde mi to z tvé strany skoro jako flame :/...Limbo jsem ještě nehrál (nebyl čas), ale za 70,- mi to přijde ještě jako fajn koupě...a souhlas s deepthroatem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem to dohrál a pocity rozporuplné, hrátky s gravitací sou originální, atmosféra (hlavně v první polovině hry) je super ale kromě toho skoro nic co bych si nemoh vyrobit v LBP. Herní doba 2h za 350Kč je dost. Je to zajímavá hra, ale moc velký hype kolem toho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Limbo je sice co se herni doby tyce dost predrazene, ale i te plne ceny kterou jsem za to dal mi lito rozhodne neni, protoze me uz dlouho takhle zadna hra nechytla.....celou dobu jsem to bral jako "umeleckou" hru a naramne si to tak uzival az do konce...ktery nanestesti prisel dost brzo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a nejlepší trofej je ta na začátku, když vstaneš a bežíš doleva:-D asi nejlehčí..zbytek nevim ani jak:-D

Fakt jo? To ani nevim :D

No ja udelal trofej jednu taky na zacatku. Tam musis vylizt na strom aby jsi tam neco udelal a da se tam lizt porad nahoru, tak za to taky dostanes jednu trofej =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tyhle trofeje ještě jdou, ale třeba jedna, co leží v šachtě pod výtahem (téměř ke konci hry), kam by člověka ani nenapadlo lézt a to nejen kvůli tomu, že tam ani skoro místo na toho panáčka není, a na kterou jsem přišel jen díky pádu do té šachty, to jsou pak teprve špeky :-)

Jinak jich mám zatím 7 a do konce hry zbývá 5 kapitol :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak co se pamatuju - hned na začátku, když se jde doleva, leží jedna "Wrong Way" :-) Pak jedna v místě, kde jde skákat na stromy po větvích nahoru, je to dost vysoko, ale na konci čeká trofej. Další se pamatuju je v místě, kde se cesta vpravo rozdvojuje (nahoru a dolů) a když běžíš dolů, tak sice není vůbec nic vidět (jen svítící oči panáčka), ale jak tak běží, sebere trofej (pak už dál běžet tuším nejde, je třeba se vrátit a jít tou druhou cestou dál). Další u toho systému dvou výtahů (první výtahy ve hře), kde se musí až nad druhý výtah a tam skočit na řetěz, za něj se zatáhne a z roury vypadne trofej. Další u výtahu dole v šachtě jsem už popisoval, pak je jedna v tom šíleném systému ozubených soukolí, která je docela dobře vidět (nepřehlédneš ji), ale chce to chvíli vymyslet, jak se k ní dostat. Další je opět celkem ve tmě, kdy se dají do pohybu mechanismy a točí se celá obrazovka, za chvíli člověk neví kde je zem a kde je nebe, pořád musí někam přeskakovat aby nezemřel a nakonec, když se vyhne podlaze pod el. proudem, tak je tam žebřík nahoru a za ním vpravo čeká trofej. Pokud dobře počítám je to 7, co jsem koukal do seznamu trofejí v PS3 tak jsem jakoby 2 někde přehlédl, takže bych v této fázi hry měl mít už 9 (pokud jsou trofeje u her řazeny chronologicky, nevím, ještě nemám s trofejemi takovou zkušenost :-) Další, vč. té projít hru jen s tím, že max. 5x zemřu, mě teprve čekají :-)

Jinak je hledám způsobem "zkusit vše, kam se dá vlézt i spadnout" a to i za cenu smrti hlavního hrdiny. Není těžké vypozorovat, že věci / místa / skrýše, se kterými se dá manipulovat nebo kam se dá vlézt, jsou ve hře ostře zviditelněny, zatímco vše ostatní je jakoby v mlze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu