Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox live Update dashboard 13599 ???!!!!


petiiik77

Recommended Posts

13599 palubní desce update, který dnes zveřejnila, 19. července 2011 byl jen update připravit k růstu služby Xbox Live. Mají také oprava přemostění Boha a stále on-line na zakázaných účtů.

to je ze stranky: http://www.thetechgame.com/Forums/t=1795452/just-to-clarify-what-the-13599-dashboard-was-for.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele kamo myslíš že jsem už to nezkusil.

Tal ještě jednou pokud je konzolr flashnuta tak neuděláš nic chci jen po někom aby napsal.Zkusil jsem odflashovat nainstalovat aktualizaci a pak flashnout zpět.Funguje nefunguje to je celé.A nehrát tu chytráka za pomocí flasky.Nikde to neztáhneš když je to na ochranu xbox-live takže jedině přes live.Prosím ostatní lidi aby nereágovali jako suchac500 ale psali jestli to rozpohibovali na flashnutých xboxech dík všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele kamo myslíš že jsem už to nezkusil.

Tal ještě jednou pokud je konzolr flashnuta tak neuděláš nic chci jen po někom aby napsal.Zkusil jsem odflashovat nainstalovat aktualizaci a pak flashnout zpět.Funguje nefunguje to je celé.A nehrát tu chytráka za pomocí flasky.Nikde to neztáhneš když je to na ochranu xbox-live takže jedině přes live.Prosím ostatní lidi aby nereágovali jako suchac500 ale psali jestli to rozpohibovali na flashnutých xboxech dík všem

Hovadina , jestli dneska vyšel update Daschbordu na Xbox Live do týdne bude i na MS officialních stráách v podsekci support ... Jsi zatím jediný kdo se o nějakým novým daschbordu zminuje .... Popřípadě odkaz na zahraniční fora kde se diskutuje o stejném provlémuu ... Víš co se stane když chceš updatovat dasch s přeWAWE disku se hrou ... taky si skontroluje poslední verzy a již nepokračuje ... s takovým by flešři skončily již při přechodu s Wawe 3 na 4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jste magoři nebo už nevím.Není to update dashbortu ale ochrana xbox-live.Je to obrana proti flasherům.

Tema tady už je : http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku/page27

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
jste magoři nebo už nevím.Není to update dashbortu ale ochrana xbox-live.Je to obrana proti flasherům.

S tvojí tragickou češtinou bych ti doporučoval nikoho tady nenazývat magorem.

V první řadě se uklidni a přestaň tady vymýšlet teorie. Nenapsal jsi, z jaké verze dashboardu jsi updatoval, nenapsal jsi, jakou máš mechaniku a co v ní máš za FW,...... Pochop, že modelových situací při updatu může nastat hned několik a NE VŠICHNI na tom budou stejně.

Nejedná se o žádnou obranu proti flasherům, jedná se o klasický update dashboardu na verzi 13599, která s sesbou mimo jiné přináší některé změny tak, aby se zkomplikovala situace majitelům CFW.

Při KAŽDÉM novém DB se tu POKAŽDÉ objeví někdo nový, kdo příjde POKAŽDÉ se stejnou věcí - "Ježiší, já jsem updatoval, nic mi nefunguje, všechno je v pr***i, co mám dělat, to je konec hraní, kdy bude nový FW???"

Dokola a dokola. To se vážně lidi nikdy nenaučí předem číst? Nebo za volant taky lidi sednou nejdříve a až teprve se nabourají si jdou přečíst pravidla silníčního provozu a začnou chodit do autoškoly? Že ne? Tak proč v tomto případě to dělají jinak? :roll::roll::roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při každé změně DB se změní tabulka dat AP25 , takže se hry musí znova opatchovat a vypálit tak aby souhlasily patche s příslušným DB . Takže záleží na tom jaký máš flash a DB . K nejnovějšímu FW LT 1.9 a DB 13599 ještě nejsou aktualizované patche v ABGX .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu