Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Muzu poprosit o radu, jak davate goly? Mam obrovsky problem s promenovanim sanci. Dnes jsem odehral 2 zapasy v UT, prvni prohral 6-2, druhy prohral 2-1, ale:

Souperi: 11 strel, 7 golu, 63% uspesnost promeneni

Ja: 24 strel, 3 goly, 12,5% uspesnost

Takze muj problem je jednoznacne v zakoncovani. Hraju na tutovky a strilim pouze, kdyz mam sanci dat gol, zpoza sestnacky nestrilim, nejdal ze sestnacky. Hlavne ja proste nemuzu dat gol ani presnou strelou, ani normalne. :( Nejaka rada? Presnou strelu mi i kdyz jsem kousek pred nim chyti. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejvetsiborec říkal si že fifu12 nebudeš hrát teď tady budem zase číst od tebe jak je ta hra blbá...

jinak to bránění je docela zábava na semáči třeba zápas s manchesterem jsem dostal od rooneyho 6 golu :D co mě nejvíc vadí je to ukládání zdá se mi to nebo tam není možnost automatického vypnutí mám tam asi 4 soubory (na h****). taky se mi hráči v MM dost často zranějí na treninku nebo na hřišti třeba na 5 měsíců což je divné stává se vám to?

me to ukladani taky pekne stve a psal jsem i na podporu EA pro CZ a napsali ze to vypnout nejde..ze u Fify 11 se obcas stalo ze se soubor poskodil a tim hrac o vse prisel..takhle zustane ochranen..a soubor se vytvori po kazdym mistrovskym zapase..coz je pekne na prd..u nhl 12 je to to stejny,ale jde to vypnout..!!! U fify ne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau hosi,

mam dotaz. Mam stazenou fifu, jsem odpojeny od xbox live a chci spustit hru. Jenze xbox mi vypise ze pro hrani teto hry musim updatovat xbox jinak nebudu moc hrat. No a vazne, kdyz dam "ne" tak me to vrati zpatky na dashboard. Mohl by mi nekdo poradit co mam delat? Updatovat prece nemuzu protoze potom bych bud dostal ban nebo mi pristal fungovat flash.

Fifa je verze RROD.

Diky

mel jsem stejnej problem a mam i stejnou verzi jako ty..tak jsem xko vzal k fleserovi,protoze jsem mel nejnovejsi DB i flash a on rikal,ze mam samsung mechaniku a nehodili se tam kodeky..tak to pouze potvrdil..aktualizovalo se me to a uz jsem normalne paril a nic se me nepremazlo a nezmizlo..pouze jsme potvrdili aktualizaci kterou ta fifa potrebuje..(po prve jsem se s tim setkal u F1 2011 a ty uz me vali taky..) hlavne at mas novej db a flash LT+ 1.91 pak by to melo byt ok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj zakoupil jsem fifu 12 v předobjednávce u xzone hra přišla tak jsem ji zapl, ale v nabídce na začátku jak se zadává online pass kod jsem nechtěně zadal ten kod co je byl v předobjednávce na balíčky pro FUT zdarma a teď to mám v transaction history jako zakoupené, ale v FUT žádné balíčky nedostal dá se s tím ještě něco dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj zakoupil jsem fifu 12 v předobjednávce u xzone hra přišla tak jsem ji zapl, ale v nabídce na začátku jak se zadává online pass kod jsem nechtěně zadal ten kod co je byl v předobjednávce na balíčky pro FUT zdarma a teď to mám v transaction history jako zakoupené, ale v FUT žádné balíčky nedostal dá se s tím ještě něco dělat?

Ja vim, ze ty balicky mas dostavat 3 po dobu 6 mesicu. Takze bych to videl, ze je dostanes zitra, protoze zitra je prvniho. Ale je to spis odhad, zitra bys to mel poznat.

BTW. ta hra uz si ze me opravdu dela srandu, chtel jsem ziskat ten ajch za porazeni Legendary, dal jsem si Barca - Real, v 70. minute jsem vedl 2-0 zazvonila postacka, sel jsem otevrit, kdyz jsem se vratil, nemohl jsem se v menu pohybovat a hra se zasekla. Musel jsem zpet do dashboardu a ajch nikde. Tahle hra mi prijde spis jak Beta verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

letos hraji UT poprvé, snažím se postavit dortmund, ještě mám v plánu koupit Subotiče a Goetzeho. Pak zkusim Arsenal, ale bude to dost nákladné. Hraji zatím offline, v pondělí si pudu koupit gold. Vyhrál sem zatim dva turnaje. http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#jGTMg4tzbbyIb zatim současná sestava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty ses asi velkej ajch sberatel :) mas uz ajch sweet music? ja sem se o neho pokousel ale zatim byl navod jenom neoficialni na xboxachivements nic a neslo mi to,mas ho? kdyztak napis jak na to.

Zatim ne, zkus trueachievements.org, tahle stranka je o mnoho mnoho lepsi. Jednoznacne nej stranka o achievementech.

Tak jako ajchy sbiram, mam vsechny v 60 hrach z 90. :) Hry si kupuji a chci z nich vymacknout maximum, takze tak.

Me spis desi ten secret ajch za vytahnuti IF hrace v UT. S mym stestim ho nikdy neziskam. :( Jesli hrajes po Live, muzem zahrat/pokecat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle už je moc:

v UT se mi objevuje už hláška:

We have reached the maximum number of users who can log into FUT Web. Please try again later

Takže se zřejmě budu vracet k singleplayer modům. EA servery jsou prostě nevychytaný a to je bohužel známá věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vzhledem k tomu, ze jsem postoupil do divize 8 a lidi tady hrajou jen a pouze na narazecky, ping-pong nebo LB + Y nebo solovani s tim nagelovanym buzikem, tak na Fifu seru tenhle rok, ziskam ajchy a prodavam. :) Sice jsem se na tu hru tak strasne tesil, ale nedotazenou betaverzi hrat teda nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vzhledem k tomu, ze jsem postoupil do divize 8 a lidi tady hrajou jen a pouze na narazecky, ping-pong nebo LB + Y nebo solovani s tim nagelovanym buzikem, tak na Fifu seru tenhle rok, ziskam ajchy a prodavam. :) Sice jsem se na tu hru tak strasne tesil, ale nedotazenou betaverzi hrat teda nebudu.

taky se s tím peru v 8.lize, začal jsem prohrávat, ale něco se mi nezdálo.. mrknul jsem do nastavení ovladače a všechno je jinak. První sezónu v 8.lize jsem těsně nepostoupil do 7. kdy jsem poslední 3 kola nezískal ani bod díky samovolnému změnění v controllers. Teď v 8. lize mám zatím 2-1-2 takže 7 bodů, 5 zápasů k dobru abych získal ještě 8 bodů a postoupil do 7.ligy.

jinak neměj nervy... o tom to je ta hra, každý hraje jak umí a kdo to hraje nejlépe, nebo nejchytřeji (má taktickou vyspělost, stejně jako ve fotbale) tak vyhrává, tak se to raději pokorně učme a ony se ty výsledky dostaví, bez ohledu na soupeřovu taktiku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejvetsiborec

tvl už tak to nehraj..za týden tu zas budeš na něco nadávat...už mě to unavuje...ta hra o tom je...někdy prostě prohraješ někdy tvý hráči udělají chybu...a LB+Y se dá bránit a sólování tež...

nevím co je na ní nedoražené krom serverů a enginu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je moc že spadli server-y?stává se to všudě

To přeci neznamená že servery spadli, ale že jsou plné. Už mi to píše druhý den a nevím nevím kdy se dostanu na řadu abych si konečně zahrál. Demence. Nehledě na to že servery u UT padají i při hře a to mě štvalo nejvíc když se mi sníží sazba za výhru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja taky 20 zapasu normal, tak 25 v UT a 4 Pro Club a servery jsou nejmensi problem. Ve Fife 11 jsem problemy mel obrovske, hlavne v UT, tady nic.

Jak se hazi ten rychly aut? Je tam ajch za to, zkousel jsem to asi 10 minut, ale ti moji pitomci vzdy zvedaji mic o par metru vedle? :(

Jinak Pro Club se zda odladen, skoro zadne lagy ani problemy. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu