Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod Custom firmware 3.71 M33 + Updates (poslední Update 4)+Popstation_MD


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 333
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Lidi, pls mam psp slim 3.60M33 a chtěl bych si tam nahrát nějaký nový theme...tak sem si řekl, jestli neni výhodnější přejít na 3.71M33...pls poraďte. Jo a ten kernel 1.50 - s nim mi budou fachat homebrew nebo musim používat ten eLoader? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, pls mam psp slim 3.60M33 a chtěl bych si tam nahrát nějaký nový theme...tak sem si řekl, jestli neni výhodnější přejít na 3.71M33...pls poraďte. Jo a ten kernel 1.50 - s nim mi budou fachat homebrew nebo musim používat ten eLoader? dik

no radši na 3.71...a kdyby si četl tenhle topic tak víš že kernel 1.50 je jenom pro psp 1000! takže jenom FAT! a ten eloader newim estli funguje:dozey:

Jo měli by bej funkční.Já šel z 3.40 OE na tohle a zatím mě vše funguje.Ale už někdo psal že se mu nějakej save podělal.Radší si je zálohuj do pc.

já prostřídal od 3.30oe-a až po 3.71m33(3.30 oe-a,3.40oe-a,3.40le,3.51m33-7,3.52m33-4,3.60m33,3.71m33-2)

a vždycky mi savy fungovaly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam dalsi problem...Dal jsem si 3.52m33-4(v system information ukaze je to)no a kdyz zapnu psp tak musim dat recovery nebo se psp sekne / to uz bylo predtim ale ted jeste kdyz ukoncim recovery vyndat kartu jenika se zase psp sekne a jeste se mi VZDYCKY psp sekne kdyz ukonci hru tak se psp zastavi na Please wait... :( tak fakt nevim co delat kdyz udpate na 3.71 nejde i potom co sem si dal 3.52m33-4...pls poradte nechce se midelat downgrade a up protoze nejsem zaas tak zrucnej na to a mohl bych to pos*at...dekuji za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam dalsi problem...Dal jsem si 3.52m33-4(v system information ukaze je to)no a kdyz zapnu psp tak musim dat recovery nebo se psp sekne / to uz bylo predtim ale ted jeste kdyz ukoncim recovery vyndat kartu jenika se zase psp sekne a jeste se mi VZDYCKY psp sekne kdyz ukonci hru tak se psp zastavi na Please wait... :( tak fakt nevim co delat kdyz udpate na 3.71 nejde i potom co sem si dal 3.52m33-4...pls poradte nechce se midelat downgrade a up protoze nejsem zaas tak zrucnej na to a mohl bych to pos*at...dekuji za odpovedi

zkus dát v recovery...Advaced-> format flash1 and reset settings...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAk je to tu :dalsi problem :(. Ted kdyz uz mam 3.52,m33 -4 sem zkusil dat update na 3.71 ale pise mi to The game could not be started (800200148) ty cisla sem nasel ze znamenaj unsupported prx type/nepodporovany prx type muzete mi tedka vic poradit fakt me to stve

EDIT : tak od ty doby vudycky kdyz spustim jakkoukoliv hru tak se sekne..sem uz fakt v prdeli ty vole pls napiste..nejdöu mi hry nejde mi nic krome videi a muziky pls NAPISTE NAKOU POMOC

EDIT 2 : Tak jsem dal format flash a uz jdou hry a kdyz vypnu hru tak se to nesekne..i to je pokrok..jo to ze se to sekne pri tom kdyz vyskocim z recovery muze to ze mam kernel 3.52/muze to mit na to nakej vliv ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Nikde to tu nevidim (nebo jsem se prekoukl), ale uz je na http://www.dark-alex.org verze 3.71 M33-3

Changes:

- Fixed a bug in access to flash by usb.

- HEN core: kernel prx's with syscall exports work again.

- PSP Slim: programmers can set the size of user memory to 52 MB by using a sfo flag.

Check sample in sdk for usage.

- March33 NO-UMD driver:

* Fixed a bug that could hang the psp when exiting with home.

* Fixed compatibility issue with Castlevania Dracula X Chronicles, and maybe more games.

- Vshmenu: it wasn't displaying properly with psp slim TV-OUT due to the change of resolution.

Fixed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

necetl jsem vsechny predesly prispevky protoze to by bylo na hodinu a proto se jen chci ve strucnosti zeptat, pujdou mi na tomhle FW vsechny homebrew a hry kdyz si tam hodim k tomu i ten kernel 1.50 V2??? nejsou tam chyby typu seknuti psp pri vypinani zapinani her,aplikaci?? budu moct downgradnout bez problemu nebo jen s pomoci pandory?? dik predem za odpoved ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

necetl jsem vsechny predesly prispevky protoze to by bylo na hodinu a proto se jen chci ve strucnosti zeptat, pujdou mi na tomhle FW vsechny homebrew a hry kdyz si tam hodim k tomu i ten kernel 1.50 V2??? nejsou tam chyby typu seknuti psp pri vypinani zapinani her,aplikaci?? budu moct downgradnout bez problemu nebo jen s pomoci pandory?? dik predem za odpoved ;)

To co si napsal tak vsechno jde OK mam ho taky :D

DG pomoci navodu 3.71 na 1.50 pak CF je prilozen v TOPICU ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu