Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dasboard Podzim 2011-Novinky


mendlik18

Recommended Posts

  • Odpovědi 175
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Musím uznat, že mě teď trošku dostal s tím, že to vydali takhle brzy :D (čekal jsem delší odklad). Bohužel, jsem ráno před školou nepouštěl Xko, takže dash ješt nemám, ale pujdu asi na 2 hoďky domů abych se podíval a pak sevrátím zpátky do školy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zkoušel....krom známého problému s ap 2.5 hrama je všechno ready....jediné co mi nechce jit je ten akcni gold za 125/mesicne na home strance ale to bude necim jinym...hodně zajímavá je možnost ukládat si save do cloudu....myslím že tím směrem pujde i část další ochrany...ale to až v budoucnu...jinak dash je povedený....docela mě pobavilo že sem po přihlášení na live v pc musel odsouhlasit dodatek k pravidlum live:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde mohu stahnout novy upadte 2.0.14699 na flešku pro aktulizovani dasgboardu v xboxu 360 ??? diky za odpověd.

UPDATE přes flešku nehledej

normálně to kabelem připoj k internetu - taky jsem to udělal - omylem jsem tam měl 14626beta - pustím XBOX a ono to jede

aktualizace už proběhla - to mě na infolince strašili, že musím počkat na tu přes USB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, když jsem viděl screeny, tak jsem se toho nového dashboardu bál, ale nakonec se mi celkem líbí. Ano, musím si zvyknout, je to úplně něco jiného než předtím, ale líbí se mi to. Hlavně procházení nainstalovaných her, že je tam celý obal dané hry. Což se mi opravdu líbí. Ale hlavní důvod, proč jsem se těšil na nový dashboard byl Youtube, kterého jsme se nedočkali. Tak snad to bude co nejdříve a hlavně, aby to bylo dostupné pro CZ účty. Vím, že není problém si založit UK/US účet, ale proč? No uvidíme... Ještě by mě zajímalo, co je apps marketplace, nebo tak nějak? Že by bylo možné časem kupovat různé aplikace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu