Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 zapnu,ale nereaguje na tv ani na ovladac...


lubbyk

Recommended Posts

Dnes jsem zapnul ps3(manualne primo na konzoli), dioda se rozsvitila na zeleno, ale kdyz jsem na ovladaci dualshock zmacknul START, tak jenom zacali blikat vsechny diody a vubec nezacal spolupracovat ani s TV (neni signal - pritom je normalne s tv propojenej...dokonce ani kdyz jsem ho chtel manualne vypnout tak nesel, musel jsem vypojit napajeci kabel...vubec nechapu co se stalo,protoze do ted bez problemu fungoval...poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se už podařilo PS3 rozjet odpověd cituji:

Zapni konzoli a tlačítko drž,dokud se sama nevypne. Zapni znova,drž,pípne jednou,pořád drž,pípne 2x za sebou tak pusť a jsi v recovery menu,z flashky nainstaluj znovu OFW 3.55(předpokladám že jsi měl CFW 3.55)Pak už zase můžeš instalovat CFW...Osvědčený je KMEAW a multiMAN 1.16...Mě se to stalo taky a takhle jsem to zprovoznil,ted jede delší dobu v pořádku.

Mě stačilo se dostat do recovery menu a dát restart,tak doufám že to chvilku vydrží,díky všem za pomoc.Hlavně kojikoji jež jsem citoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se už podařilo PS3 rozjet odpověd cituji:

Zapni konzoli a tlačítko drž,dokud se sama nevypne. Zapni znova,drž,pípne jednou,pořád drž,pípne 2x za sebou tak pusť a jsi v recovery menu,z flashky nainstaluj znovu OFW 3.55(předpokladám že jsi měl CFW 3.55)Pak už zase můžeš instalovat CFW...Osvědčený je KMEAW a multiMAN 1.16...Mě se to stalo taky a takhle jsem to zprovoznil,ted jede delší dobu v pořádku.

Mě stačilo se dostat do recovery menu a dát restart,tak doufám že to chvilku vydrží,díky všem za pomoc.Hlavně kojikoji jež jsem citoval

Takže má radost trvala asi 30 minut hrání pak se PS3 sekla a je to stejné jak předtím.Myslím že bude problém ve firmware

,mam tam 3.7 a někde jsem četl že se to seká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže má radost trvala asi 30 minut hrání pak se PS3 sekla a je to stejné jak předtím.Myslím že bude problém ve firmware

,mam tam 3.7 a někde jsem četl že se to seká.

Asi si čítal zle aj všetky základy. Od kedy Sony vydalo 3.60 ako odpoveď na CFW sa objavujú problémy na starších konzolách, ale aj na nových. Rovnaká situácia je pri novom firmwere. Stačí si prejsť rôzne fóra a každý sa sťažuje, že sa mu konzola prehrieva alebo seká. Nenapísal si, či si tam firmware nacpal ty alebo si ho už kúpil nainštalovaný. Počítam, že to bol tvoj pokus-omyl. Tak ako si napísal reklamuj to, ale hlavne nehovor, že si sa hrabal v recovery menu a podobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rici89: možná YLOD, svítí žlutě ne? pokud jo tak jedině servis nebo si to můžeš opravit sám na youtube je plno návodů

riharay: máš možnost počkat na nový FW, nebo reklamace... o tom recovery modu nic na pobočce kde reklamovat spíš neříkej protože z vlastní zkušenosti vim že co neví obsluha tak je to pomalu důvod ke zrušení záruky, takže se občas vyplatí říct jen

PS3 se seká nwm co stim, udělal jsem update a konzole nejde zapnout, dejte na reklamaci/nový kus/vrátit peníze.

Pokud tam je stejně FW 3.70 tak se namáš čeho bát, stejně zase ze svý zkušenosti vim že v servisu jsou liný a u 90% dávaj novej kus:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rici89: možná YLOD, svítí žlutě ne? pokud jo tak jedině servis nebo si to můžeš opravit sám na youtube je plno návodů

riharay: máš možnost počkat na nový FW, nebo reklamace... o tom recovery modu nic na pobočce kde reklamovat spíš neříkej protože z vlastní zkušenosti vim že co neví obsluha tak je to pomalu důvod ke zrušení záruky, takže se občas vyplatí říct jen

PS3 se seká nwm co stim, udělal jsem update a konzole nejde zapnout, dejte na reklamaci/nový kus/vrátit peníze.

Pokud tam je stejně FW 3.70 tak se namáš čeho bát, stejně zase ze svý zkušenosti vim že v servisu jsou liný a u 90% dávaj novej kus:D

Nemec30:Dík za rady,dnes jsem to poslal na reklamaci ,do popisu jsem napsal že se to seká a nejde zapnout tak uvidím s čím se mi ozvou.

Neeo:Verzi firmware mi to nabídlo při nastavování PS3 a to 3.70

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
rici89: možná YLOD, svítí žlutě ne? pokud jo tak jedině servis nebo si to můžeš opravit sám na youtube je plno návodů

riharay: máš možnost počkat na nový FW, nebo reklamace... o tom recovery modu nic na pobočce kde reklamovat spíš neříkej protože z vlastní zkušenosti vim že co neví obsluha tak je to pomalu důvod ke zrušení záruky, takže se občas vyplatí říct jen

PS3 se seká nwm co stim, udělal jsem update a konzole nejde zapnout, dejte na reklamaci/nový kus/vrátit peníze.

Pokud tam je stejně FW 3.70 tak se namáš čeho bát, stejně zase ze svý zkušenosti vim že v servisu jsou liný a u 90% dávaj novej kus:D

INFO:Ve čtvrtek se mi vrátila PS 3 ,reklamace uznána vyměnili kus za kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu