Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nová vlna banů?


AlexZakari

Otázka

  • Odpovědi 140
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
No, tak to fakt ne. V poslední banové vlně bylo zapíchnuto kolem milionu konzolí.

http://www.techspot.com/news/36949-xbox-360-bans-rise-to-1-million-banned-consoles-go-up-for-sale.html

Pár stovek/tisíc lidí? Možná tak u nás na fóru.

dobře špatná čísla nic to nemění na tom že spousty jich zůstalo a dost jich přešlo na ps3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Když on jakoubek má už tuhle povahu, jen rýpat a střílet od boku, viď :-) Co post, to perla....

K tomu M$ - nemyslíš si snad, že M$ má obavy o to, že by jim najednou lidi přestali kupovat konzole a hry? Nemyslíš snad, že je pro ně 1 mil (ať už v penězích, anebo v lidech na XBLive) nějaké číslo, které jim výrazně změní hospodářské výsledky? Nemyslíš si snad, že pod vidinou strachu z toho, že jim nikdo nebude chodit na XBLive, tak raději nebudou dělat žádné restrikce a budou trpět pirátství?

Milý hochu, čísla s šesti nulami jsou jim z té naší malé země tak trochu u zadnice a nebuď tak naivní a nemysli si, že by se snad báli, anebo jak ty říkáš snad šli proti sobě tím, že by odstavovali účty či konzole, porušující pravidla. Proč taky? Aby se rozkřiklo, že na XBLive se může zcela bezpečně i s flashnutou konzolí a všichni si tak nechali pak svoje Xboxy flashnout?

Nohama na zem hochu, a přesaň vařit z vody. Vždyť to je co topic, to úvahy století :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A co to má společného s blábolem, co jsi napsal předtím? Jak je vidět, MS naprosto klidně spustí vlnu, a je mu jedno, že půjde, podle tebe, proti sobě.

Přechodem na PS3 si moc nepomůžeš, uživatelé CFW také nemají přístup k PSN.

No vlnou by šli kurv.a proti sobě, Co si tím pomůžou? :D ničemu, akorát přijdou o cash... Však každej kdo má flash a je na XBL je tak kvůli multiplayeru kterej stojí kurv.a velký peníze...To že firmy tlačí kvůli hrám že přicházejí o peníze? vdiť můžou založit online pass. Já konzolu flashlou mám a jsem na XBL a mám 12m gold + 2000MSP. Co by si pomohli banem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo, dají ti a ban a co? ty peníze už jsi jim zaplatil, zpátky ti je nevrátí. Naopak, když tě zabanují, můžeš si koupit novou konzoli a dáš jim vydělat ještě něco (i když málo). Proč přesně by tě neměli zabanovat?

A nezapomeň, z každé prodané hry má MS určitý podíl. Firmy tedy mají páku kterou můžou na MS tlačit: "Nebudete dělat proti pirátství nic? Ok, tak ahoj a možná příště". A ve výsledku na tom bude tratit právě MS (a ten to samozřejmě nechce). Proto raději zabanují pár naivků, kteří použijí mylnou logiku a mají dojem, že se jim nic nestane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A co to má společného s blábolem, co jsi napsal předtím? Jak je vidět, MS naprosto klidně spustí vlnu, a je mu jedno, že půjde, podle tebe, proti sobě.

Přechodem na PS3 si moc nepomůžeš, uživatelé CFW také nemají přístup k PSN.

Ono nejde s CFW na PSN? PS3 nesleduju, ale v tom pripade by si tito zabanovani "zlodejicci" vubec prechodem na PS3 nepomohli. :D Oni tim vsichni argumentuji, ale jestli je to takhle, tak to je pak hodne spatny argument. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Spíš jde o to že když už budu kupovat originály tak radši na ps3 kde můžu hrát zdarma.

Tak sem dostal Ban :) ale než kok** lukaso začne jásat...tak mě to tak nemrzí,online sem hrál jen fifu :)...takže mám konzoli jen na offline hraní...

Teď ve volném čase dohraju hry který sem nedohrál :) oblivion,Dirt 3,badcompany 2,black ops... :) a brzo pořídím ps3 na online hraní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Spíš jde o to že když už budu kupovat originály tak radši na ps3 kde můžu hrát zdarma.

Tak sem dostal Ban :) ale než kok** lukaso začne jásat...tak mě to tak nemrzí,online sem hrál jen fifu :)...takže mám konzoli jen na offline hraní...

Teď ve volném čase dohraju hry který sem nedohrál :) oblivion,Dirt 3,badcompany 2,black ops... :) a brzo pořídím ps3 na online hraní :)

Ted bez prd*le, ty si fakt dostal ban? Takze preci jen jsem mel pravdu s tim rozehrivanim. A nevis, co Tuningar, ten taky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak nějaký zkusmo založ. Totiž, našel jsem info, že se právě banují pouze účty za nelegální hraní Live obsahu (přes pozměněné účty, apod). Docela by mě zajímalo, jak to vlastně máš.

http://www.eurogamer.net/articles/2011-09-07-ms-issues-bans-for-xbl-marketplace-theft

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čili kdyby to teoreticky byl ban účtu tak bych mohl hrát online na jiném-?...dám ti vědět později... ale pochybuju... žádný čachry sem s marketplace nedělal...ale bůh ví co MS dělá...dám vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo jo :)...přijde mi zbytečný jít do Xboxu na origo když vím že bych musel platit gold...achievemnty přežiju nejsem žádnej hunter :) jediné co mi bude chybět bude forza...uvidíme nejdřív si zkusím forzu a pak se rozhodnu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kdyby lidi nebyly prasata a nehackovaly xboxy a ps3 žádné bany by nebyly.A každej kdo má 7000 na konzoly musí mít minimálně a tři hry ročně a třeba cal of duty je hra na věčnost k tomu fifu a granturismo a nemusím jak socka stahovat měsíčně 20 her které nikdy nedohraju protože budu pořád stahovat dokola.Všechny buz.ny s hackem bych nechal kastrovat a každému zaplatit minimálně mega škodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu