Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

VŠichni pryČ z xbl rychle!!!


sisiliska

Recommended Posts

Pkud máte flash tak okamžitě z XBL, Ohromné podezření vlny nastalo. Je toho plnej net že dostali ban a já ho mám taktéž. Objevil se i příspěvek z otazkách. Ano je to tak Vlna je zřejmě tu. A kdyby ne tak i tak běžte pryč. Pokud vlna je tak toho bude sakra plnej internet a toto forko. Dozvíme se to až asi později

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

onefootman: Šance je vždycky, nikdy to není 100% vyloučený. Pokud ale updatuješ dashboard jen s OFW v mechanice, máš vždy nejnovější verzi CFW, všechny hry kontroluješ v ABGX (na 100% zelenou) a patchuješ SSv2, a pokud nehraješ hry před vydáním... potom jsou šance, že dostaneš ban, minimalizovaný jak jen to jde. Ale to je jediný, co zmůžeš, i tak se nesmíš divit, když dostaneš ban.

edit: jestli máš flag a vážně je banovací vlna, tak jsi skoro jistej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja měl ale za to,že s posledníma flashema už nejde dostat ban...

Jo jo mám xko do roku 2005 do roku 2008 jsem jel kopie furt nový firmwary furt nový rady jak se vyhnout a stejně každej dostal ban. V roce 2008 jsem přešel zase na originálky a mezitim jen sleduju zase vlny banů a brečení lidí. Stále dohady co smíš a co nesmíš že ted je to 100% bezpečný a ve finále zase bany. Kdy už to lidem konečně dojde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Stále dohady co smíš a co nesmíš že ted je to 100% bezpečný a ve finále zase bany. Kdy už to lidem konečně dojde....

K tomu jen jedna poznámka - autor CFW, TX ani TJ nikdy netvrdili a negarantovali, že CFW je 100% bezpečný pro XBLive. Toto tvrzení se stalo tak nějak šablonou některých flasherů tohoto fóra a upřímně, jinde než na tomto fóru jsem se s tím nesetkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi dobře nehledáš - je to i tady na foru :

http://console-forum.net/tema/128812-nova-vlna-banu

jo díky za upozornění, už jsem to našel,jen se pokoušim tyhle informace najít i někde jinde na netu....radší jsem pryč..jen se zeptam da se odstranit flag?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapnul jsem xbox a zatím nic. Myslím si ale, že mě to taky nemine... pak už se na to vys***, xbox prodám, koupim slima a budu hrát origo :) to už je pak jedno, jestli budu dávat prachy do originálek nebo každej měsíc do flashe...

Konečně od někoho rozumná řeč, alespoň ve srovnání s neustálým "brečením"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak sem dneska hrál battlefield celý odpolende takže pokud je vlna tak sem taky v hájí. Pudu do slima s orginálama, už mám koupené asi 4 hry :lol:

jj taky nad tim premejslim,koupim slima a na tech par titulu co hraju online koupim origo,na zbytek necham tuhle konzoli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj taky nad tim premejslim,koupim slima a na tech par titulu co hraju online koupim origo,na zbytek necham tuhle konzoli...
Ano, to je asi nejlepší možnost pro ty kteří dostanou ban a maj phat. Bude to hezké mít v poličce dvě krásné konzole vedle sebe :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to je asi nejlepší možnost pro ty kteří dostanou ban a maj phat. Bude to hezké mít v poličce dvě krásné konzole vedle sebe :)

Aby se do toho Mrkvosoft nepustil víc a za chvilku aby jsme tam tech konzolí neměli třeba 5 :) stejně když sleduju herní stránky - napr.Eurogamer - tak ten MS ted vsechny sere co dělá,např.s těma exclusivníma dlc apod.,to sere i mě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu