Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

VŠichni pryČ z xbl rychle!!!


sisiliska

Recommended Posts

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nedá mi to,ale musím to sem napsat,dlouho jsem se tak nezasmál :D fakt čupr název tématu.Jen pykejte....bany by měly dosdávat každý den,aspoň by se náš trh zvětšil a bylo by víc lokalizovaných her.

Další chytrák - úžasný.I kdyby všichni co maj flash hry kupovali tak v porovnání s německym nebo polskym trhem jsme pro mrkvosoft stejně nezajímavý a tudíž pro lokalizaci nevýhodný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou se takových debat neúčastním, ale tvůj příspěvek mě zaujal. Proč by díky BANu pár hráčů měla být lepší lokalizace her zrovna do ČR ?

Přesně tak, ČR je moc malá na to aby výrobci her dělali lokalizaci, česky se mluví jen tady, nikde jinde na světě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idea byla nejspíš taková, že pokud by bany otravovaly život nějak moc, část lidí by přešla na originály. A přeci jen, s vyššími prodeji by se nejspíš počet lokalizovaných her zvýšil.

Idea sice hezká, ale trh s hrami by to zřejmě nijak dramaticky neovlivnilo. Natož aby to přimělo producenty her zrovna pro českou lokalizaci. Stejně tak by to potom mohlo ovlivnit slovenskou lokalizaci, nebo dokonce Maďarskou. Musíme se smířit s tím, že nejsme světově mluvící země a prodej titulů je u nás víceméně zanedbatelný. I kdyby zaBANovali celou českou republiku a zakázali prodej her a konzolí, výnosy MS by se snížili tak, že by to ani nebylo poznat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idea sice hezká, ale trh s hrami by to zřejmě nijak dramaticky neovlivnilo. Natož aby to přimělo producenty her zrovna pro českou lokalizaci. Stejně tak by to potom mohlo ovlivnit slovenskou lokalizaci, nebo dokonce Maďarskou. Musíme se smířit s tím, že nejsme světově mluvící země a prodej titulů je u nás víceméně zanedbatelný. I kdyby zaBANovali celou českou republiku a zakázali prodej her a konzolí, výnosy MS by se snížili tak, že by to ani nebylo poznat :D

Já neřekl, že s tím souhlasím, jen jsem se snažil vysbětlit, o co asi zipovi šlo. Souhlasím, kdo chce pirátit, bude to dělat, ať už on-line, nebo ne, počty by se zase tak nezměnily.

Naproti tomu překlady her by prodejnost zvýšily docela určitě, ale tam zas chybí vůle. Škoda, že konzole obecně nejsou trochu otevřenější, komunita je mocná zbraň. PC by mohlo vyprávět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu