Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

dulezite napiste jaky telefon pouzivate co je nejlepsi


WALS OF JERICHO

Recommended Posts

Nejlepsi je android , opera taky neni spatna, nejlepsi telefony jednoznacne telefony od aple,samsung,LG,sony.pro yajimavost nokie uz neni co bejvavalo opousti system synbian a marne se vrhal na windows phone, ja mam sony ericson K750 Uz mi spadl do vody a zatim mi funguje uz mam 6let mam tam operu a icq mam internet na plno a mam vodafona .8) Napiste jaky operacni system pouzivate do telefonu,jakej telefon,a jakyho operatora s pozdravem wals:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...
  • 1 year later...

Zdravim mam telefon 4jadro znacka alcatel od vodafonu 3200tisic mato android 5,gogle,smart tips,obchod play,8giga,lte sit,nakonec turbo internet. Vodafone Smart prime 6 je to chytrej telefon mam neomezenej pausal i spozdrem a priveskem.turbo internet maji vodafon98procent pokryti vydal sem se spravnou cestou az mi pristi rok skonci tak zazadam o turbo internet ted mam na volani mi to staci.taky to ma hd720p baterku2500mah 8 mp+2mp front fotak 4jadro pracuje1.2quad ma to aux ,datovi kabel nabiji se to pres pocitac 4g 150mbps hlasovou komunkaci google chrome,you tube,kiosek playkiosek alcatel vyrabi pro vodafon.spozdravem walls:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu