Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak zjistit zda je karta FAKE.!?


WoKo_O

Recommended Posts

  • Odpovědi 479
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Čau, tak se asi zastrelim.. udal sem to presne podle navodu a nejde mi to pustit. Píše to:

The game could not be started

(8002014C)

to je tim ze mas asi PSP Slim, ten program asi bezi jen pod kernelem 1.50.. ten navod byl psanej kdyz jeste Slim nebyl :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete ci je karta v Survival Packu PSP Slim FAKE ?

http://www.progamingshop.sk/sony-psp-slim-piano-black-4gb-pro-duo-9in1-survival-pack-p-25012.html

Som si ho objednal dufam ze ma neošmeknu :lol:

Popis: Memory Stick Pro Duo 4GB OEM

Pamäťová karta Pro Duo o kapacite 4GB. Určená najmä pre PSP a iné mobilné aplikácie, ktoré podporujú rozhranie Memory Stick PRO DUO. OEM balenie. Oproti klasickej pamäťovej karte Pro Duo od SONY má tento model nižšiu priepustnosť.

- rýchlosť čítania 8 Mbit/s

- rýchlosť zápisu 5 Mbit/s

Otestované a plne funkčné s konzolou PSP a PSP Slim&Lite

Ja im nejak neverim x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Eloader mám ale nejde pustit .. nevim totiz co mam kam dát kdyz extrahuji slozku s eloaderem :-(

odsud si ho stahnes -> http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2007090016

a po rozbaleni uvidis slozku MP_ROOT, otevres ji a vse co uvidis (slozku psp) zkopirujes primo na koren (root, x:\) karty.. proste obsah MP_ROOT primo na kartu.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale jak přeformátovat 4GB kartu????vím že to jde...ne přes klasickej formát na pc,ale nějak přes C:/....ale nevím přesně jak....poradíte??? viděl jsem to na vlastní oči ,ale s tím klučinou už nejsem v kontaktu...měl FAKE,ale potom už šlapala v poho....jo a v návodech jsem to nikde nenašel!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si dneska chtela udelat ten test a kdyz jsem vytahla kartu, ze ji dam do ctecky, tak se rozpadla :lol::lol:

myslim ze uz ten test ani delat nemusim :roll:

tak ji slep:) mě se karta zozpadla už 3x .... naposledy jsem ji lepil...ale nějak nešikovně ....jak jsem dělal flash slimu jednomu týpkovy tak se mi ta karta tam zasekla a nešla vytáhnout:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
ci je karta fake alebo original zistite aj tak ze v menu psp si date napr. hudbu date informacie a ak je magicgate supported tak je origi a ak je unknown tak je fake
Kdyby to bylo tak jednoduche, tak si nikdo nebude davat tu praci vytvaret testovaci program...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
to je beztak jedno jestli fake nebo no fake...hlavní je že normálně funguje a dají se hrát hry bez sníženého frame rate... ;) / dělal sem test a mám FAKE :D/

aspon naka utecha :D ne ja kdyz hraju hry tak to vubec nepocituju akorad se mit am dyl nahravaj z komplu no, ale mp3 a videa a hry tak na tech to neni vubec znat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu