Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Novej LT+ 2.0 download


francek4

Recommended Posts

starší typ, fat

To by me taky zajimalo,taky mam lite-on fat.Zatim jsem pochopil ze s novym flashem lt 2 bude vse pri starem,jen xgd3 hry se budou palit pres XBC ktery jeste neni hotov?? jinak vse krom xgd3 her muzu palit v clone cd jako doposud samozrejme predtim projet abgx.diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na XGD3 ti stačí imgburn, nebo clone cd

návod na imgburn:

  • Vyberte Write image file to disc a po zvolení souboru .dvd klikněte Write.
  • ImgBurn ohlásí, že na disku není dostatek místa, zda chcete pokračovat? Zvolte Yes.
  • ImgBurn může ohlásit optimal layerbreak position exceeds L0 capacity. Zvolte Yes.
  • Ohlásí se error Set L0 Data Zone Capacity Failed. Zvolte Continue.
  • Tím se zahájí zapisování na disk.
  • Před dokončením zápisu 97% - 98%, se ohlásí další error. Zvolte Cancel.
  • ImgBurn se zeptá, zda chcete ukončit zápis Close Track/Session/Disc' functions. Zvolte Yes.
  • Nechte proces dokončit a je hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po delší době jsem se vrátil k xboxu a zjistil, že je nová ochrana. Když mám starší fat konzoly (bilou), bude stačit vypálit activate ISO Disc, nebo musim někam zaslat, aby mi to přeflešovali?

Vůbec nevim jakej mám flash, ale od té doby co vyšli hry typu: forza 4, Fifa 11, tekken,... musim používat activate iso jelikož neumim napatchovat hru... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po delší době jsem se vrátil k xboxu a zjistil, že je nová ochrana. Když mám starší fat konzoly (bilou), bude stačit vypálit activate ISO Disc, nebo musim někam zaslat, aby mi to přeflešovali?Vůbec nevim jakej mám flash, ale od té doby co vyšli hry typu: forza 4, Fifa 11, tekken,... musim používat activate iso jelikož neumim napatchovat hru... :)

Už s tím active iso nevystačíš a budeš si muset nechat přeflashovat xbox . Teď vyšel nejnovější flash a hned si tam nech dát i nejnovější DB 13599 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře díky....

A pak mi už zase normálně hry půjdou ty nové např: Gears of War 3, Fifa 12,...?

A ty co teď hraju s active iso, mi už půjdou bez něho, ne? :)

Btw: přijdou o savy, když je mám na flashce? Začal jsem hrát znovu forzu a po 3 se mi to od začátku hrát nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu