Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Update na dash 13599, flash v LT + 2.0


piszkot

Otázka

Zdravím tak jsem si pročítal toto forum a chtěl bych se pustit do flashe nejnovějšího FW pro mou mechaniku BENQ VAD6038

Ale mám pár dotazů:

Četl jsem že je lepší nejdříve nahrát OFW do mechaniky, pak udělat update na dash 13599 a pak až flashnout LT +2.0

nebo můžu rovnou nahrát nejnovější dash 13599 který mi flashne mechaniku na origo fw a až pak flashnout na LT +2.0?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators
Tak to je supr..a jak jeto řešený s vypálenim těch her když maj ty XGD3 ochrany? je na to nějaký prográmek nebo něco podobného? nebo se to dá vypalovat klasicky jako všechny ostatní hry?

XGD3 ochrana je dosud tou nejzákeřnější ochranou, jakou kdy M$ vypustil. Dosud si na ní všichni na Xbox scéně vylámaly zuby, je neprolomitelná a hry, které ji mají jsou nekopírovatelné. Je dobře, že tu tahle otázka zazněla, protože se tu o tom na fóru ještě nikdo nikde nezmínil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
XGD3 ochrana je dosud tou nejzákeřnější ochranou, jakou kdy M$ vypustil. Dosud si na ní všichni na Xbox scéně vylámaly zuby, je neprolomitelná a hry, které ji mají jsou nekopírovatelné. Je dobře, že tu tahle otázka zazněla, protože se tu o tom na fóru ještě nikdo nikde nezmínil.

Ano, právě že jsem to tu nikde nenašel, tak se na to ptám...takže tedy mi nějaký LT+ 2.0 je uplně k ničemu protože si ty hry stejně nezahraju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Ano, právě že jsem to tu nikde nenašel, tak se na to ptám...takže tedy mi nějaký LT+ 2.0 je uplně k ničemu protože si ty hry stejně nezahraju...

Přesně tak, LT+ 2.0 vyšel úplně zbytečně, nic nového nenabízí, c4eva se už prostě nudil a akorát bys flashnutím vyhodil další peníze facepalm.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
XGD3 ochrana je dosud tou nejzákeřnější ochranou, jakou kdy M$ vypustil. Dosud si na ní všichni na Xbox scéně vylámaly zuby, je neprolomitelná a hry, které ji mají jsou nekopírovatelné. Je dobře, že tu tahle otázka zazněla, protože se tu o tom na fóru ještě nikdo nikde nezmínil.

Pokud vím tak XGD3 není ochrana. Vždyť nynejší hry jsou XGD2. Je to spíše jen o zápisu na médium. Ale popravdě taky nevím jak se hry vypalují s imhle xgdtrojkou.

Přesně tak, LT+ 2.0 vyšel úplně zbytečně, nic nového nenabízí, c4eva se už prostě nudil a akorát bys flashnutím vyhodil další peníze facepalm.gif

Bez LT 2.0 si nezahraješ hry s XGD3 -> novější hry, pokud samozřemě nevyřeší převod na XGD2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo je to super, dnes jsem dělal dvě nové hry, podle tohoto návodu a vše super maká

a myslíš to vážně nebo si jen tak utahuješ? protože pokud to funguje, tak by to bylo super...upřímě řečeno - ten návod vypadá zajímavě, protože je mi trošku divné že by IMGBurn povolil vypálit 8,3GB na volné místo 8,1GB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
a myslíš to vážně nebo si jen tak utahuješ? protože pokud to funguje, tak by to bylo super...upřímě řečeno - ten návod vypadá zajímavě, protože je mi trošku divné že by IMGBurn povolil vypálit 8,3GB na volné místo 8,1GB

Gratuluji, vyhrál jsi první cenu "tyto příspěvky sem dávám, neboť jsem líný číst všechny ostatní odpovědi a témata na jedny a tytéž otázky" facepalm.giffacepalm.giffacepalm.giffacepalm.giffacepalm.giffacepalm.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Lidi, našel jsem jeden návod na console-power jak vypálit hry s XGD3...neozkoušel byste to někdo kdo máte už flash LT+2.0?

Návod zde: http://www.console-power.com/navody-guides/navod-napalovanie-xgd3-hier-na-xbox360-t26167.html

tak to se to pali celou dobu :D nic noveho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Gratuluji, vyhrál jsi první cenu "tyto příspěvky sem dávám, neboť jsem líný číst všechny ostatní odpovědi a témata na jedny a tytéž otázky"

Pokud nechceš odpovědět normálně, tak alespon drž hubu!! nesem na tyhle kecy zvědavej!!

tak to se to pali celou dobu :D nic noveho :D

To neni pravda!! musí se přenastavovat IMGBurn!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu