Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza 4 PAL funguje! Hranie Forza 4 na LIVE nie je bezpecne!


Sleepy

Recommended Posts

  • Odpovědi 280
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

  • Moderators

Kratičké info o stavu testu Forza 4 na XBLive, DB 13604/LT+ 2.0

[10:50] <@c4eva> performing a livelog with xgd3 backup, i dont expect anything unusual, more soon!

[14:34] <@c4eva> nothing unusual, same checks!

[14:38] <@c4eva> forza 4 8.7Gb backup on a normal DL running fine on xbox live with 13604 dash with LT 2.0! more soon!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pálený... celý jsem to smaznul a pak zase nahodil...a porad to sami...je to divny...zkusim to znovu vypalit.

Edit : vypáleno znovu na Verbatim - ta sama chyba - disk je poskozen atd.ujistete se ze hrajete orig.disk,pak vypaleno na Emtec- to sami...

savy jsem smaznul,hru taky a znovu nainstaloval...uz nevim kde je chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brzo by mel vyjit program co by mel vypalit uz 100% ze hry :)

http://pastebin.com/3YVMMZUN

JJJ to je ono,v popisu je psané No civ errors.Tohle psal C4eva .... Takže na forzu stačí LT+ 2.0 ale musí se to pálit přes ten program co se dělá.Chvilinku si budeme muset počkat,typuju tak 3 dny max :-)

C4eva has created a new method that lets us burn 8.7GB data on a normal dual layer dvd. Previously we weren’t burning around 2-3% of the game data to discs and this way creating problems .

We might not need LT+ 2.01 as forza’s 8.7GB backup is working fine on LT+ 2.0.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já hraju na pálený bezproblémů. sem 9lvl a ani jednou to nespadlo. ale zítra ráno valím pro origo :) už na mě čeká

Dívný že tobě to nepadá když většině ano.By mě zajímalo čím to je že tobě ne.Já to raději riskovat nebudu když se neví co přesně ta chyba(ochrana) CIV dělá co je ve forze a počkám na ten new vypalovaci program.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dívný že tobě to nepadá když většině ano.By mě zajímalo čím to je že tobě ne.Já to raději riskovat nebudu když se neví co přesně ta chyba(ochrana) CIV dělá co je ve forze a počkám na ten new vypalovaci program.

můžu to během zítřka vyzkoušet ještě na bráchovým xboxu. ale to vám stejně nepomůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam complex- a ted jsem se na zahr.foru dozvedel,že xgd3 disky jak mají jiný formát ukládání dat tak když hru nainstalujes na disk tak musís hned konzoli restartovat a pak teprve hrát... může to pak právě dělat tyhle problémy..

EDIT : jinak CIV se bát nemusíš,protože civ bylo zjistěný pouze u JTAG verze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Chvilinku si budeme muset počkat,typuju tak 3 dny max :-)

Čistá, ničím nepodložená spekulace, nic víc.

Já to raději riskovat nebudu když se neví co přesně ta chyba(ochrana) CIV dělá co je ve forze a počkám na ten new vypalovaci program.

Ty ale žádný nový vypalovací program nepotřebuješ, bude nový FW pro vypalovací PC mechaniky a pokud nebudeš mít model, pro kterou je tento FW napsaný, budeš potřebovat novou mechaniku. Čti důkladnějí než učiníš nějaké závěry!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu