Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza 4 PAL funguje! Hranie Forza 4 na LIVE nie je bezpecne!


Sleepy

Recommended Posts

  • Odpovědi 280
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

onefootban - FeebeE - pálili jste to v novém IMBburnu ?? chtěl bych aby mi to taky nepadalo,zkusím to dneska :-)

jo v tom novém ImgBurnu, v tom starým to přece ani nejde :)

edit/ odkroužil sem na bráchovým xboxu tři závody včetně toho úvodního a nic. hra nespadla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

zacinam se trosku v tom ztracet a tak bych poprosil zda by mi to nekdo osvetlil.

Na tomto foru jsem cetl navod jak hru xgd3 vypalit pres novy imgburn a melo by vse fungovat.

Na drudou stranu se tady pise ze hry se budou muset palit pres pomoci nove mechaniky a noveho SW.Chtel jsem zeptat zda tento problem se tyka jen hry Forza4 nebo vsech xdg3?

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

zacinam se trosku v tom ztracet a tak bych poprosil zda by mi to nekdo osvetlil.

Na tomto foru jsem cetl navod jak hru xgd3 vypalit pres novy imgburn a melo by vse fungovat.

Na drudou stranu se tady pise ze hry se budou muset palit pres pomoci nove mechaniky a noveho SW.Chtel jsem zeptat zda tento problem se tyka jen hry Forza4 nebo vsech xdg3?

Dekuji

zatím jen Forza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brzo by mel vyjit program co by mel vypalit uz 100% ze hry :)

http://pastebin.com/3YVMMZUN

Requirements:

* Verbatim Dual Layer DVD+R DL Compatible only at this time

* ********** SATA DVD Burner

a ta vypalovčka je co?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo odpověď na to, že ......onefootman - FeebeE....... hrajou F4 comlex PAL a jim to nepadá ??

Oprava: onefootman už přiznal na jiném topicu že to žačlo padat...

tak já vám to za drobný příplatek povypálím kdo chcete :D zkoušel sem vypálený média na 3 xboxech a ani na jednom hra nepadá.

Používám jedině pluskový dvd od Verbatim a mechaniku mám sata...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nevim jestli to patri zrovna sem a taky nevim jestli uz to sem nekdo nenapsal, ale jedna se o to kdyby si chtel nekdo koupit novy Xbox 360 spolecne baleny s hrou Forza Motorsport 4 tak jsem v nem dneska nasel mechaniku LiteOn 1175 ktera aktualne nedje flashnout. Predpokladam tedy ze tuhle mechaniku budou obsahovat vsecka baleni, nebo mozna vetsina nedokazu rict. Na xboxu je datum vyroby 08/11.

Snad to nekomu pomuze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi, chci se teda zeptat a budu riskovat, že budu proklet všemi, ale stejně se zeptám... jsou tady dva tábory... jeden píše, že Forzu 4 rozjel na klasickým firmwaru 2.0 tím, že nakopíroval disk na HDD, restartoval, jelo to bez padání... pak je tady druhej tábor, ten zas tvrdí, že bude na forzu 4 potřeba nový firmware a speciální dvd vypalovačka ze seznamu... kdo má pravdu ??? snad když to někdo rozjel by´t zvláštním způsobem, ale přece bez padání, tak kde je problém ??? já si myslím, že to bude nějaký šotek a že to pude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu