Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza 4 PAL funguje! Hranie Forza 4 na LIVE nie je bezpecne!


Sleepy

Recommended Posts

Zkus to a uvidíš, co jiného na to říct... NIkdo tu neřekl pádné důvody, proč to na některých Xboxech jde a na jiných ne...

jasně no... tak kdyby aspoň někdo, kdo to rozjel bez padání mi popsal jak teba to na xbox nainstaloval nebo nenainstaloval nebo jak... prostě to popsat od někoho, kdo to takhle rozjel, prostě nevěřím tomu, že to bude zapotřebí si kupovat vypalovačku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 280
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Ty jsi nevěřící Tomáš ? Všude se na forech o tom píše , že ta vypalovačka bude potřeba nejenom na FORZU, ale určitě i na další hry , tak nás ta koupě nemine .

tak naděje umírá poslední... já si pamatuju, když mi každý tvrdil, že Microsoft nikdy nedokáže přemazat firmware mechaniky... a jako jakej je rozdíl, když to pálim přes tuhle vypalovačku než třeba přes jinou ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
tak naděje umírá poslední... já si pamatuju, když mi každý tvrdil, že Microsoft nikdy nedokáže přemazat firmware mechaniky... a jako jakej je rozdíl, když to pálim přes tuhle vypalovačku než třeba přes jinou ???

Základní model dané DVD vypalovačky stojí ~400Kč v koncové ceně. To je zhruba 1/3 ceny nové hry na X360. O čem přesně je ta tvoje spekulace? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Základní model dané DVD vypalovačky stojí ~400Kč v koncové ceně. To je zhruba 1/3 ceny nové hry na X360. O čem přesně je ta tvoje spekulace? :roll:

Víš mne jde o to, že nedávno jsem si nechal dělat flash 1.91 , minulý týden jsem posílal xbox znovu na flash 2.0 a teď zase kupovat nějakou vypalovačku... mne to už štve, já vím, že stojí 400Kč, ale to máš pořád nějaký prachy... moje spekulace je o tom, proč ten firmware co chce c4eva udělat má fungovat jen na několika vypalovačkách, proč né na všech ? proč ten firmware neoptimalizují ??? a je někde ten seznam těch vypalovaček ? a jak zjistim, jakou mám já v pc ??? dal jsem tento počítač, vlastnosti mechaniky, hardware... a v popisu mechaniky mi vyskakuje jen HP DVD... mám PC od HP, ale že by dělali i takhle svoje mechaniky... no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

K těm investicím se nebudu vyjadřovat. Je to 1000x ohraná písnička tady na fóru, je třeba si uvědomit, že M$ přidává na intenzitě, že těchto změn bude pravděpodobně čím dál víc a v čím dál kratších intervalech a je třeba si především uvědomit, že proti nim stojí jeden jediný člověk, který stojí za tím, že tyto možnosti zde vůbec jsou. Nevím, co tak těžkého je na tom k pochopení, vážně ne.

Možnosti máš dvě:

1. kupuj drahé originály, nebo

2. nauč se to dělat doma sám

a je někde ten seznam těch vypalovaček ?

Máš to ve stejné sekci, momentálně dokonce topic hned pod tímto, do kterého píšeš. Je tak těžké to najít? http://console-forum.net/tema/131029-fw-pro-dvd-rw/page2

proč ten firmware co chce c4eva udělat má fungovat jen na několika vypalovačkách, proč né na všech ? proč ten firmware neoptimalizují ???

To myslíš vážně tohle? Umíš si vůbec představit, kolik různých druhů DVD vypalovaček na trhu je? To jako že by se autor toho FW zabýval každým jednotlivým případem, aby si doma mohl každý upravit tu svoji mechaniku? A jak dlouho si myslíš, že by mu taková práce (kterou pochopitelně nebude dělat) zabrala času a jak dlouho by testoval na každé z nich udělat kopii DVD, jestli funguje? Při doporučené rychlosti pálení @2.4x, kdy se jedno dvouvrstvé DVD dělá cca 40minut.... hmm, 10,20,...30 let?

a jak zjistim, jakou mám já v pc ??? dal jsem tento počítač, vlastnosti mechaniky, hardware... a v popisu mechaniky mi vyskakuje jen HP DVD

Když se podíváš do onoho seznamu DVD mechanik tak zjistíš, že na tuto otázku jsi si v podstatě odpověděl sám.

Je spousta výrobců, kteří jen nalepí svoje etikety na DVD mechaniky, které berou jako tzv. OEM od renomovaných výrobců (HP je toho zrovna myslím příkladem). Takže se může stát, že někdo doma objeví dotčený model pod úplně jinou značkou, nicméně HW bude stejný. FW těchto mechanik je ovšem přizpůsoben pro výrobce, který danou mechaniku vydává poté za svoji a tak je v tuto chvíli nepravděpodobné, že by i taková mechanika mohla být použita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem se dozvěděl, že všem to funguje v pořádku, když to vypálí přes CloneCD pár lidí se ozvalo, i že to funguje s IMGburn... já spíš myslím, že by to vyřešilo třeba ABGX360, až pojede i na XGD3 hry, když by tuto věc opravovalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč nefunguje firmware pro HW na všechno? No protože se prostě jednotlivé HW liší. To je stejná otázka, jako kdyby jsi chtěl na grafickou kartu od Nvidie narvat ovladače pro kartu od ATI. Také to nepůjde, že? Prostě každý kus HW má svůj určitý FW, který jinde nepůjde. A pokud někdo chce FW upravit, aby dělal něco trochu jiného, než má, je logické, že upravuje pouze ten konkrétní, se kterým pracuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
teď jsem se dozvěděl, že všem to funguje v pořádku, když to vypálí přes CloneCD pár lidí se ozvalo, i že to funguje s IMGburn... já spíš myslím, že by to vyřešilo třeba ABGX360, až pojede i na XGD3 hry, když by tuto věc opravovalo...

Tak tomu říkám novinka. Pokud by ses o danou problematiku zajímal trochu víc a pročetl si pár témat třeba jen zde na fóru tak bys debatu k tomuto dávno našel. CloneCD kopie nejsou o nic lepší, než ty pořízené z ImgBurn. Ten navíc ve své nejnovější verzi nevyhazuje žádné chyby při pálení, ale....

... i tak ta kopie prostě není celá, chybí tam kus, v případě Forzy 4 dost podstatný kus. Co konkrétně nemá smysl rozebírat, stejně bys v tom porozumění nejspíš nenašel. Chybějící část nevyřeší ani Abgx360 a ani žádný jiný SW. Něco tam prostě chybí, tečka. A pokud si ty anebo někdo jiný, kdo jak píšeš prohlašuje toto řešení za možné funkční, myslíš, že víš víc než samotný autor (který iXtreme Burner Max FW dělá ze zjištných důvodů), anebo že jsi přišel na něco, co on přehlédl/opoměl, doporučuju se s ním spojit, předat mu tyto informace a požádat o členství v jeho "týmu".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem se dozvěděl, že všem to funguje v pořádku, když to vypálí přes CloneCD pár lidí se ozvalo, i že to funguje s IMGburn... já spíš myslím, že by to vyřešilo třeba ABGX360, až pojede i na XGD3 hry, když by tuto věc opravovalo...

Myslis si co chceš, zkoušej si co chceš, ale nemel kraviny. Situace je taková, jaká je a bohužel už to asi nebude lepší, tipuji naopak horší...

Nechci tu omílat to, co už bylo snad milionkrát řečené, ale měl by sis (a mnoho dalších) uvědomit, že normální je za hry platit a ne je krást a děkovat bohu (c4eva), že máš vůbec tu možnost je nějakým způsobem hrát jinak...

Na vše ostatní již odpověděl drak3go, co jsem měl na jazyku. Omlouvám se, ale svými řečmi jsi mě dostal, cítil jsme potřebu se vyjádřit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem se dozvěděl, že všem to funguje v pořádku, když to vypálí přes CloneCD pár lidí se ozvalo, i že to funguje s IMGburn... já spíš myslím, že by to vyřešilo třeba ABGX360, až pojede i na XGD3 hry, když by tuto věc opravovalo...

Vse co ti tu kluci radi je pravda a jinak tomu ani nebude.K te forze : ja to papil az po tom co jsem procetl par rad takze: palil jsem jen CD1 na verbatim rychlosti 2,4x v novem IMGburnu na vypalovacce SONY.Dal jsem cd do xka a xko sem hned vypnul,pak zapnul - hru nainstaloval na disk a po nainstalovani hned restartoval xko.Pak jsem to hral a zatim to nespadlo... Za hodku jsem to vypaloval kamosovi u nej taky na verbatim v imgburnu ale na LG a ta nechtela vypalovat 2,4x a palila 4x .... mu to nejde ani nahrat na disk a pada mu to ... mame oba FAT verze arcade DB 13604.. Ten zakladni model lite-on stoji 400 kc jak tu bylo uz psano a FW prej ma vyjit o vikendu takze se nebude muset nic resit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
njn nerdi se zcukli :-D

Ano, když už člověk neví co napsat, napíše podobný blábol, vypovídající o jeho mentalitě. Nevím, má to být snaha odvést pozornost jinam, protože jsi konečně zjistil, že 99,99% toho, co se tu ptáš, jsi mohl pročtením pár témat zjistit a zbytek co píšeš jsou bláboly?

Právě pro tyto důvody lidi jako ty dostávají opodvědi takové, jaké dostávají a ještě kdybych byl tady adminem, tak bych ti za podobný narážky nasadil BAN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuji ti ;-) mne nová vypalovačka taky nejmíň pálí 4x a nechce 2.4x tak si tam hodím starou LG, která mi to tolerovala tu rychlost a vše bude ok ;-) ještě jednou díky :-)

Neni zac,snad ti to pomuze.Driv sem palil na ruzne media rychlosti 4x a az na par vyjimek v klidu.. Ted vidim ze i C4eva to pise a hlavne s prichodem XGD3 her,fakt to chce verbatimky a palit 2,4x a mit dobrou palirnu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, když už člověk neví co napsat, napíše podobný blábol, vypovídající o jeho mentalitě. Nevím, má to být snaha odvést pozornost jinam, protože jsi konečně zjistil, že 99,99% toho, co se tu ptáš, jsi mohl pročtením pár témat zjistit a zbytek co píšeš jsou bláboly?

Právě pro tyto důvody lidi jako ty dostávají opodvědi takové, jaké dostávají a ještě kdybych byl tady adminem, tak bych ti za podobný narážky nasadil BAN.

to je v prdeli, tady to je uz jak na xbox live :-D jsem flagnutej nééé ! :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsi flagnutej, pouze sis svými projevy vybudoval (alespoň prozatím) pověst patrně mladého teenagera, co se hloupě ptá a nevděčně nadává na vše možné...

Více k tomut psát nebudu - myslím, že vše potřebné jsi pochopil (alespoň v to doufám), nemá smysl to více rozebírat a udělat z toho hádku na 3 listy jako v jiných tématech (viz borec co chtěl gold)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsi flagnutej, pouze sis svými projevy vybudoval (alespoň prozatím) pověst patrně mladého teenagera, co se hloupě ptá a nevděčně nadává na vše možné...

Více k tomut psát nebudu - myslím, že vše potřebné jsi pochopil (alespoň v to doufám), nemá smysl to více rozebírat a udělat z toho hádku na 3 listy jako v jiných tématech (viz borec co chtěl gold)

a dostal ho ? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted jsem to vypl.Hral jsem cca 2 hodky karieru a dal sem i par samostatnych zavodu a jede mi to v klidu s HDD.Mam FAT konzoli a DB 13604.. Kdo to chce palit tak zkuste to rychlosti 2,4x na verbatim.... Pak jsem to nahral na disk,vypl xko,zapl xko a hral...Nekdo tu psal ze se doporucuje po nahrani xgd3 hry na xko restartovat konzoli tak jsem to tak udelal.... Komu to nejde nahrat na HDD asi mu to bude padat jako kamosovi ktery to palil 4x a na HDD mu to taky nejde nahrat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted jsem to vypl.Hral jsem cca 2 hodky karieru a dal sem i par samostatnych zavodu a jede mi to v klidu s HDD.Mam FAT konzoli a DB 13604.. Kdo to chce palit tak zkuste to rychlosti 2,4x na verbatim.... Pak jsem to nahral na disk,vypl xko,zapl xko a hral...Nekdo tu psal ze se doporucuje po nahrani xgd3 hry na xko restartovat konzoli tak jsem to tak udelal.... Komu to nejde nahrat na HDD asi mu to bude padat jako kamosovi ktery to palil 4x a na HDD mu to taky nejde nahrat..

a jak si to vypaloval a co sis nastavil v programu a jaky chyby ti vyskakovaly a tak... budu takhle to pálit poprvé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

F4 prvni disk jede v pohode ale ten druhej furt padá!

jak může druhej pořád padat ? vždyť musíš mít druhý nainstalovaný, aby jsi mohl hrát první ne ??? zatím jsem to takhle pochopil, že jinak to nejde, že se při hraní na první disk doplňují informace z prvního disku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslím ve hře,špatně jsem to specifikoval,když instaluji na HDD 2 disk tak to hazí chybku (:

já budu moudřejší, až budu mít už xbox doma a hned to vyzkouším vypálit podle rady i to tak nainstalovat... pak dám vědět, do týhle doby spekuluji jen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu