Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FW pro DVD-RW


=Trolik=

Recommended Posts

  • Odpovědi 431
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

  • Moderators
Ok, a dá se pálit i na jiná média než na značky Verbatim...?

V současné době nepodporováno. Doporučuji přečíst téma ZDE, případně kdo má zájem, v příštím týdnu bych mohl mít zásobu Liteon iHAS124B upravených na iXtreme Burner Max (viz. podpis).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, jak už jsem psal, vypaluju na asusu (http://interlink.tsbohemia.cz/dvd-rw-asus-drw-24b3st-dvd-r-rw-ram-blk-b-as-cerna-sata-bulkove-baleni_d122283.html) crossflashnutým na LiteOn IHAS124B. Právě jsem vypálil druhou hru a projel disk kprobe a vychází mi pěkný výsledky.

PI: 76

PIF: 4

Používám Verbatim a pálím 2,4x. Takže rozhodně se crossflashe nebát. S vypalováním zatím nebyl jedinej problém.

Mimochodem, co jsem se dočetl na zahraničních forech, tak max PI by nemělo přesahovat 100 a max PIF by nemělo přesahovat 4. I když jsou hodnoty vyšší, tak je DVD sice dobře čitelný, ale můžou selhat některý CIV (content integrity verification) kontroly v xboxu a může dojít k flagnutí konzole. Takže pozor na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové byl jsem v týdnu v TsBohemia osobně pro mechaniku Liteon 124B a ptal jsem se a mají jen revize B a mají jich hodně řekl jsem mu že budou rychle pryč a že mu je divný že se na to každej ptá že už jsem několikátej :) takže nemějte obavy a objednávejte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové byl jsem v týdnu v TsBohemia osobně pro mechaniku Liteon 124B a ptal jsem se a mají jen revize B a mají jich hodně řekl jsem mu že budou rychle pryč a že mu je divný že se na to každej ptá že už jsem několikátej :) takže nemějte obavy a objednávejte

Ono je to jak kde, bohemia má víc skladů, třeba v Olomouci mají na skladě revize A i B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ted jsem vypaloval drivera. palil jsem na Verbatim MKM-003. nejdriv 4x s OPC, kontrola v imgburn skoncila errorem nekde v pulce a kprobe melo PI: cca 600 a PIF: cca 100, ale v xboxu jsem ho nezkousel. pak jsem zkousil 2,4x bez OPC, kontrola v imgburn opet v pulce skoncila a kprobe PI: 439 a PIF: 209. tak teda nevim co delam spatne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontrola zbytečna vypálim 2,4x bez opc a jede vše nevím nad čím furt špekulujete a iso baleno na Liteon

viz. můj příspěvek o pár řádků víš

http://console-forum.net/tema/131029-fw-pro-dvd-rw/page21?p=1173829&viewfull=1#post1173829

tučné písmo

tak ted jsem vypaloval drivera. palil jsem na Verbatim MKM-003. nejdriv 4x s OPC, kontrola v imgburn skoncila errorem nekde v pulce a kprobe melo PI: cca 600 a PIF: cca 100, ale v xboxu jsem ho nezkousel. pak jsem zkousil 2,4x bez OPC, kontrola v imgburn opet v pulce skoncila a kprobe PI: 439 a PIF: 209. tak teda nevim co delam spatne.

Na xbox360iso.com je návod na co nejlepší nastavení mechaniky:

http://www.xbox360iso.com/updated-tutorial-practical-t486092.html (musis byt registrovany)

Můžeš s tím zkusit trochu experimentovat, hlavně se tam zapíná Online HyperTuning, kterej by mohl být ku prospěchu věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem to ruzne zkousel a stale vysoke hodnoty PI a PIF. myslite ze by to mohlo byt tim, ze mam tu lite-on mechaniku na jedne vetvy u zdroje spolecne s jinou mechanikou?

To by nemělo mít vliv, ale na druhou stranu, kdo ví, pro jistotu tu mechaniku zapoj úplně samostatně, už jsem viděl i divnější věci :) Odkud čteš tu vypalovanou hru? Máš ji na stejném disku jako imgburn? Zkus defragmentovat pevný disk. Jestli čteš image z pevného disku, jak ho máš připojený? SATA nebo PATA? A děláš na tom PC něco, když vypaluje? Doporučuji ho nechat ležet a ničím dalším ho nezatěžovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by nemělo mít vliv, ale na druhou stranu, kdo ví, pro jistotu tu mechaniku zapoj úplně samostatně, už jsem viděl i divnější věci :) Odkud čteš tu vypalovanou hru? Máš ji na stejném disku jako imgburn? Zkus defragmentovat pevný disk. Jestli čteš image z pevného disku, jak ho máš připojený? SATA nebo PATA? A děláš na tom PC něco, když vypaluje? Doporučuji ho nechat ležet a ničím dalším ho nezatěžovat.

image hry mam na jinem disku nez imgburn, disk mam SATA. zkusim jeste defragmentaci disku kde mam ten image.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to máš třeba na externím a taháš to přes USB, tak samotná USB komunikace má docela nároky na processor.

disk na kterym je imgburn i image hry mam SATA interni. ted jsem zkusil vypalovat v nouzovem rezimu, kde nebezi na pozadi skoro zadne procesy a taky nic. ale co jsem vypozoroval je, ze se to vzdycky pri overovani v imgburn sekne presne na 50% a kdyz spustim test v kprobe tak do 50% je PI v prumeru kolem 0,30, a jakmile to dojde na 50% tak se to na chvili zastavi a najednou PI zacne naskakovat do vysokejch cisel. defragmentovat disk kde mam image hry se mi moc nechce protoze ma 1,5TB a defragmentace by trvala skoro celej den.

zde posledni test v kprobe

post-8163-14687158320358_thumb.jpg

a zde chyba v imgburn

post-8163-14687158321786_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chci se zeptat,stahl jsem si nové Goldeneye 007 - a objevila se mi uplně jiná hláška a spadlo to - divné je že pokaždé ve stejném místě - v části hned po souboji s helikoptérou na začátku hry,tak se chci zeptat jestli se jedná o špatný rip ( což doufám ) nebo jestli to dělá ještě někomu a je to další hra co blbne... díky za info.

Pálim na Verbatim Singapore 2,4 bez opc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Instaloval jsi ji na HDD?

jo ale nepovedlo se,hned po 1% to napsalo chybu...pak znovu az na 65 % .

edit : tak jsem hru stahl znovu,rozbalil, vsechno narocne v pc povypínal (eset atd.),nainstaloval na disk a vsechno funguje - prozatím. Jinak mám LG vypalovačku a byli problémy jen s Forzou.Pravdepodobně jsem nekde udelal chybu,takze sory,za zbytečnej post.Jinak bych se rad zeptal na jednu vec.Když chci vypálit hru která je xgd2 můžu na to použít img burm 2560 a musim tam neco nastavovat?Topic jsem pročítal ale nikde jsem o tom nevidel zmínku (možná jsem přehlédl),díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu