Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FW pro DVD-RW


=Trolik=

Recommended Posts

  • Odpovědi 431
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

mám dotaz... :D...takže když si koupím tu Lite on mechaniku tak se do ní musí dát ten FW abych mohl vypalovat správně ty xgd3 hry...bude nkde možnost to udělat?třeba u flashera?

a jinak zatím jedinná forza je ''jiná'' jinak ostatní hry jdou v pohodě na normální mechanice?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to si mi pomohl píšeš že to půjde doma ale já se ptám jestli to bude dělat nějaký flasher...než odvětíš svoji *...''jak to máme vědět'' tak to píšu kvůli tomu kdyby tady byl třeba romik...

a odpověd jestli všechyn ostatní xgd3 hry jdou normálně + i na live...tam také není ...'' již nejsou nadále podporované''' tím sem fakt odpověd jestli ty hry normálně fungují nedostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Pochopil jsi ten příspěvek vůbec? Je tam napsané, že to půjde dělat v běžných domácích podmínkách na PC s běžným SATA řadičem, člověk se základními znalostmi ovládání PC to zvládne (dle postupu) asi tak do 5min. Ale ano, samozřejmě to můžeš řešit přes flashery, poslat jim eventuelně svoji mechaniku a dát jim vydělat, určitě budou rádi.

Vážně nevím, co je na tom tak nepochopitelného?

Ad. hry - co nechápeš na tom, že kopie pořízené dosud nejsou 100% a to z důvodu, že prostě nejsou napálené celé??? Zatímco ostatním hrám tento chybějící kus nevadil, Forza 4 má jako první zavedené kontroly, které se bohužel této chybějící části přímo týkají. Proto vznikl tento FW. To, jestli to budou mít i XGD3 hry do budoucna se pokus vydedukovat sám anebo se přímo zeptej vydavatelů těch her, protože to prostě nemůže nikdo vědět. Osobně si myslím, že to tak bude, protože je to pro ně to nejmenší, co v tuto chvíli můžou udělat pro ztížení pirátského rozmnožování svých her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Nikdy jsi si nenahrával např. nový Bios do své základové desky v PC, anebo nový FW do vypalovací mechaniky?

Tohle bude obdoba, prostě DVD vypalovací mechanika připojená běžným způsobem na jakýkoliv SATA řadič v PC a pomocí volně dostupných SW nástrojů se provede instalace toho FW. Žádné speciální kabely, žádné flashovací nástroje, je to "jen" mechanika do PC :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[2011-10-17 08:44PM UTC] #fw <c4eva> A is NEC chipset=bad

[2011-10-17 08:45PM UTC] #fw <c4eva> Y is NEC chipset sorry, A=old

[2011-10-17 08:46PM UTC] #fw <c4eva> Y=bad

[2011-10-17 08:47PM UTC] #fw <c4eva> dont think they have made Y for awhile

To znamena co?? Ze kdyz so objednam tu 124 ten zakladni model tak ma jeste dva druhy chipsetu nebo jak??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska by měl ten firmware vyjít. :)

viz.:

[2011-10-21 09:23PM UTC] #c4e <c4eva> ixtreme burner max firmwares/samsung LT 2.01/new jungleflasher released within 24 hours!

Jinak bych doporučoval kupovat v TS bohemia, mají to levnější a skladem. Já objednávám asi dneska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele lidi, je sice pravda, že v bohemce ji mají, ale mají verze A i B, takže neovlivníte, která vám zrovna přijde. Já mám štěstí (mám tam známého) a dostal jsem iHAS124B, ale klidně se může stát, že dostanete A. Být vámi, radši si tam skočím osobně a domluvím se se skladníkem, aby vám tu iHAS124B vybral. Kdybych tam neměl známého a ten mi tu B nezajistil, nevím co bych s iHAS124A dělal, takže dávejte pozor a buďte s nákupem opatrní. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu