Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FW pro DVD-RW


=Trolik=

Recommended Posts

  • Odpovědi 431
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

to koller77: v normálním vypalování problém mezi A a B není, ale FW, na který čekáme, je testován na typ B a typ A není ozkoušen (a navíc je starší)... Co se týče typu Y, tak není podporován vůbec... viz. vyjádření c4eva: Note: “A” versions have MTK chipset, but are old and untested. “Y” versions have the NEC chipset, which is not supported.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jen for fun pro nedočkavce ;-)

[2011-10-22 01:04PM UTC] #c4e <c4eva> hello icon_smile.gif

[2011-10-22 01:27PM UTC] #c4e <TomBrady> Is there an ETA on the burner max firmware yet?

[2011-10-22 01:27PM UTC] #c4e <c4eva> just getting things ready, soon!

[2011-10-22 02:09PM UTC] #c4e <c4eva> release imminent!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Dlaha: Jak jsem již psal a ukazoval v konverzaci screenované z mého mailu. Pán psal, že pokud tam bude více techniků/skladníků, není problém se domluvit. ;)

Edit #1: Mechanika flashnuta, do půlnoci vám sem hodím, jestli jsem byl úspěšný nebo neúspěšný. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak to vypadá??? Celkem by se hodil nějaký stručný návod kdyby se někomu chtělo.

Navod je primo v tom baliku s firmwarama.

To Dlaha: Jak jsem již psal a ukazoval v konverzaci screenované z mého mailu. Pán psal, že pokud tam bude více techniků/skladníků, není problém se domluvit. ;)

Díky moc, právěže v tom screenu už chybí odpověď od nich, tak jsem se chtěl ujistit. Asi tam v pondělí zajdu a zkusím si to zařídit, těch skladníků je tam stejně vždycky dost. Koukám, že jsi taky z Olomouce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ návod tam je ale v angličtině v který si nejsem tak jistej tak jsem myslel-stručně vysvětlit česky... ale jinak díky

Tak kdyžtak počkej ještě na novou verzi Jungle Flasheru. Měl by taky umět flashovat tyhle mechaniky a mělo by to být jednodušší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu