Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FW pro DVD-RW


=Trolik=

Recommended Posts

  • Odpovědi 431
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Presne tak, jsou s tim sileny problemy. LiteOn IHAS124 mam uz asi pul roku a trosku zlobila posledni dobou, k tomu o vikendu potize s palenim na indicky Verbatimy a zadna 100% kombinace rychlosti a OPC on/off... Objednal jsem si sice novou, abych vyloucil problem mechaniky, objednal jsem si i novy media (doufam ze mi z alfy prijdou made in singapore), ale stejne cim dal vic premejslim o nakupu nejakyho zarizeni na spousteni ISO z HDD (wasabi360/xkey). Nikdo to nema skladem, tak asi hodim nekam predobjednavku a budu cekat. Dost mozna vyjde investice do tyhle kombinace ve vysledku vyhodneji, nez se snazit palit XGD3 placky. Prinejmensim nebudu mit blbej pocit z kazdyho tacku, kterej udelam kdyz se paleni nepodari. A ze jich posledni dobou je. :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem koupil dnes LiteOn IHAS124. Takze uplne nova a problemy. Proste jak pise cembry. Poskat az bude wasabi/xkex, jetsli to neni nejaky FAKE. Protoze to nikdo nema jen se o tom mluvi. Investovat posledni dobou penize do flashe a jeste do vypalovacek a podobne to k nicemu nevede. Ty DVD+DL taky stoji nejake prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych take rekl. Starym zpusobem to palit z chybama.............

Zrovna jsem nad tim taky uvazoval... Na hrani si to vypalim a pokud to budu chtit zaarchivovat, tak neni problem si tech par images nechat na disku nevypalenejch a neuriznutejch palenim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Myslím, že je zbytečné to tu opakovat po několikáté, ale přece: Vypalujte na rychlosti 2.4x s vypnutou funkcí OPC. Je sice pravda, že se hovoří i o rychlosti 4x, ale praxe ukazuje, že tato rychlost není pro pálení tohoto objemu dat na DVD+R DL média prostě optimální, je zde příliš mnoho faktorů ovlivňujících výsledek.

Autor FW potvrzuje v doporučené kombinaci 100% úspěšnost, dokonce Xmod vám to tu psal.

Nerozumím těm nářkům a tomu nevděku, c4eva vymyslel a otestoval způsob, jak dostat více dat na běžná DVD+R DL média (pro méně chápavé se to dá přirovnat tomu, že do Kinder vajíčka nacpal kokosový ořech) a kdyby pak měl tady číst některé příspěvky, tak by se tak akorát mohl na všechno s prominutím vys**t. Díky bohu za tu podporu, která se mu dostává odjinud.

Nikdy vás nenapadlo, že jste taky až doteď mohli čekat na nová média, na nějaký nový "standard", na která by se legitimní cestou vešlo toto potřebné množství dat? Napadlo vás, že taková média třeba taky vůbec nikdy nebudou? A napadlo vás někdy, že pokud by přeci jenom byly, kolik by asi z počátku stály? Vzpomínáte si na cenu DVD+R DL médií v době jejich vzniku? Troufám si tvrdit, že byste na prstech jedné ruky spočítali počet těch médií a cenou byste už byli nad cenou Liteonky, o které tu píšete a kterou tu kritizujete.

Trochu úcty k práci druhých by neuškodilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tohle jsem cekal. Nikoho nekritizujeme. Jen tu piseme poznatky z paleni. Nic vic. !!!!!!!!!!! chytraku

Myslím, že je zbytečné to tu opakovat po několikáté, ale přece: Vypalujte na rychlosti 2.4x s vypnutou funkcí OPC. Je sice pravda, že se hovoří i o rychlosti 4x, ale praxe ukazuje, že tato rychlost není pro pálení tohoto objemu dat na DVD+R DL média prostě optimální, je zde příliš mnoho faktorů ovlivňujících výsledek.

Autor FW potvrzuje v doporučené kombinaci 100% úspěšnost, dokonce Xmod vám to tu psal.

Nerozumím těm nářkům a tomu nevděku, c4eva vymyslel a otestoval způsob, jak dostat více dat na běžná DVD+R DL média (pro méně chápavé se to dá přirovnat tomu, že do Kinder vajíčka nacpal kokosový ořech) a kdyby pak měl tady číst některé příspěvky, tak by se tak akorát mohl na všechno s prominutím vys**t. Díky bohu za tu podporu, která se mu dostává odjinud.

Nikdy vás nenapadlo, že jste taky až doteď mohli čekat na nová média, na nějaký nový "standard", na která by se legitimní cestou vešlo toto potřebné množství dat? Napadlo vás, že taková média třeba taky vůbec nikdy nebudou? A napadlo vás někdy, že pokud by přeci jenom byly, kolik by asi z počátku stály? Vzpomínáte si na cenu DVD+R DL médií v době jejich vzniku? Troufám si tvrdit, že byste na prstech jedné ruky spočítali počet těch médií a cenou byste už byli nad cenou Liteonky, o které tu píšete a kterou tu kritizujete.

Trochu úcty k práci druhých by neuškodilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslite ze vyjde nekdy tento firmware i pro jine vypalovacky,treba ja mam na notasu tuto mechaniku Optiarc DVD RW AD-7560A od sony (je to fakt starej notas :) ) jinak o novy vypalovacce neuvazuju. forza mi bezi v klidu,je pravda ze to nekdy udela chybu a hodi me to do DB,OVSEM, pokud to potom co me to vyhodi vypnu a pak zapnu a podivam se do system setting/memory/games/forza4, pak nasledne zapnu tak mi to chybu uz nikdy nehodilo.asi to je jen stesti co? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že je zbytečné to tu opakovat po několikáté, ale přece: Vypalujte na rychlosti 2.4x s vypnutou funkcí OPC. Je sice pravda, že se hovoří i o rychlosti 4x, ale praxe ukazuje, že tato rychlost není pro pálení tohoto objemu dat na DVD+R DL média prostě optimální, je zde příliš mnoho faktorů ovlivňujících výsledek.

Autor FW potvrzuje v doporučené kombinaci 100% úspěšnost, dokonce Xmod vám to tu psal.

Nerozumím těm nářkům a tomu nevděku, c4eva vymyslel a otestoval způsob, jak dostat více dat na běžná DVD+R DL média (pro méně chápavé se to dá přirovnat tomu, že do Kinder vajíčka nacpal kokosový ořech) a kdyby pak měl tady číst některé příspěvky, tak by se tak akorát mohl na všechno s prominutím vys**t. Díky bohu za tu podporu, která se mu dostává odjinud.

Nikdy vás nenapadlo, že jste taky až doteď mohli čekat na nová média, na nějaký nový "standard", na která by se legitimní cestou vešlo toto potřebné množství dat? Napadlo vás, že taková média třeba taky vůbec nikdy nebudou? A napadlo vás někdy, že pokud by přeci jenom byly, kolik by asi z počátku stály? Vzpomínáte si na cenu DVD+R DL médií v době jejich vzniku? Troufám si tvrdit, že byste na prstech jedné ruky spočítali počet těch médií a cenou byste už byli nad cenou Liteonky, o které tu píšete a kterou tu kritizujete.

Trochu úcty k práci druhých by neuškodilo.

Nikdo nikoho nekritizuje, vsichni jsme neskonale stastni, ze na tomhle c4eva a ostatni pracujou. Zadny narky a nevdek tu nevidim, proste bezny problemy, ktery sdilime a snazime se vzajemne si pomoci. Je dost mozny, ze c4eva ma dostupny nejaky jiny verbatimy nez my v CZ/SK. Tomu bych klidne i veril. Verim taky tomu, ze pred vypustenim fw pro liteon bylo dukladny testovani a skoncilo uspesne. Jen se zrejme nemuzeme strefit do ty spravny kombinace jako meli vyvojari fw. Rozhodne nechci (a mozna muzu rict "nechceme") shazovat neci snahu a praci. Jen nam to z nejakyho duvodu nefunguje a tak se snazime si vzajemne poradit. Nechci ani vyvolavat zadnou valku nazoru, jako se v posledni dobe v nekolika tematech tady na foru objevilo.

A ano, pamatuju si za kolik jsem kdysi kupoval prvni DVD+R DL Verbatim a pokousel se na to delat funkcni kopii Gran Turismo 4 pro PS2. Tehdy stala jedna tahle placka vic nez original GT4, kterej jsem si stejne pred lety koupil (cca 280kc za placku v dobe vydani gt4 vs 199kc za gt4 v roce 2009). Ale kdyz jsem se to kdysi nejakym zpusobem zkousel rozjet z DVD+R DL na PS2, tak jsem jich zkazil tolik, ze bych si mozna mohl jit koupit original rovnou a vyslo by to nastejno :cheesygrin:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasim..............

Nikdo nikoho nekritizuje, vsichni jsme neskonale stastni, ze na tomhle c4eva a ostatni pracujou. Zadny narky a nevdek tu nevidim, proste bezny problemy, ktery sdilime a snazime se vzajemne si pomoci. Je dost mozny, ze c4eva ma dostupny nejaky jiny verbatimy nez my v CZ/SK. Tomu bych klidne i veril. Verim taky tomu, ze pred vypustenim fw pro liteon bylo dukladny testovani a skoncilo uspesne. Jen se zrejme nemuzeme strefit do ty spravny kombinace jako meli vyvojari fw. Rozhodne nechci (a mozna muzu rict "nechceme") shazovat neci snahu a praci. Jen nam to z nejakyho duvodu nefunguje a tak se snazime si vzajemne poradit. Nechci ani vyvolavat zadnou valku nazoru, jako se v posledni dobe v nekolika tematech tady na foru objevilo.

A ano, pamatuju si za kolik jsem kdysi kupoval prvni DVD+R DL Verbatim a pokousel se na to delat funkcni kopii Gran Turismo 4 pro PS2. Tehdy stala jedna tahle placka vic nez original GT4, kterej jsem si stejne pred lety koupil (cca 280kc za placku v dobe vydani gt4 vs 199kc za gt4 v roce 2009). Ale kdyz jsem se to kdysi nejakym zpusobem zkousel rozjet z DVD+R DL na PS2, tak jsem jich zkazil tolik, ze bych si mozna mohl jit koupit original rovnou a vyslo by to nastejno :cheesygrin:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je podrobny navod v SK pokut to zatim pomuze http://xbox360.rocknroll.sk/?p=640 a muzu take potvrdit uspech mam Liteon IHAS 624 B a vypalena forza 4 bez jedine chybne hlasky v ImgBurnu.Instalace obou disku na xboxu probehla na 100% a hra mi zatim nespadla.

Jak to teda, že gallic vypálil Forzu 4 bez problému a fachá mu a Crashíčeqovi to nejde. Je to divnéé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

c4eva používal na testováni verbatimy ze singapuru ;)

a myslím, že u každýho se mechanika bude chovat jinak :)

a jinak zkoušeli ste pálit bez toho aniž byste na pc něco dělali?...

To jsem nedelal ani pri vypalovani cd 4x na vypalovacce HP8100 bez smartburnu (nebo cehokoliv podobnyho) na P166MMX :cheesygrin:.

Takze odpoved je "ne, to jsem nezkousel".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu