Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

Mam KOR verzi Wii. V pripade hacku z postu #1 mohu pouzitim ModPacku pro EUR verzi vytvorit z dane verze KOR Wii ve verzi EUR, nebo je nutno aplikovat nejrpve jiny postup na upravu Wii na EUR verzi.

Diky moc za info ci navedeni na moznost zmeny regionu a hack Wii.

Pro KOR verzi si stahni KOR- ModPack-NTSC-K.zip misto EUR modpack. Jinak by mel byt postup stejny. (pisu "by mel" protoze jsem osobne KOR Wii neflashoval, takze se za to nechci zarucoval krvi :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chcel by som sa spytat.. kupil som starsie Wii ktore ma uz softmod, no je tam stara verzia FW, takze niektore hry chcu update, a proste neviem akym sposobom bol robeny softmod a co vsetko tam aje a nieje...

tak otazka znie- mozem wii updatnut cez net na najnovsiu verziu (4.3) a potom spravit softmod odznova ? niekde som totiz cital ze mozem, a inde ze pri officialnom update sa mi wii brickne...

proste ako uplne softmod zmazat , a nahodit nanovo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chcel by som sa spytat.. kupil som starsie Wii ktore ma uz softmod, no je tam stara verzia FW, takze niektore hry chcu update, a proste neviem akym sposobom bol robeny softmod a co vsetko tam aje a nieje...

tak otazka znie- mozem wii updatnut cez net na najnovsiu verziu (4.3) a potom spravit softmod odznova ? niekde som totiz cital ze mozem, a inde ze pri officialnom update sa mi wii brickne...

proste ako uplne softmod zmazat , a nahodit nanovo ?

Opravdu nevim, jak mas softmod delany (a asi to nevis ani ty), ale pokud budeme predpokladat, ze ten starsi softmod co tam mas, je prakticky stejny jako tento - akorat starsi... Pak by ti melo stacit dat reset do tovarniho nastaveni skrze nastaveni, pak updatovat FW a nasledne postupovat dle tohoto navodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je nejaka sance udelat z tohoto kousku verzi EUR, ktera by mi vyhovovala daleko vice?

Je to mozne.. Ale rozhodne to neni uplne primitivni zalezitost a hlavne tusim zrovna u KOR verze (jako u jedine) to je problemove.. Jinak receno - proces se nemusi povest a z Wii se muze stat cihla (nefunkcni kousek zeleza). Takze zrovna u KOR verze bych si s tim opravdu nezahraval, pokud nevim co presne delas...

Zdravim,taky mi nefunguje ovladac v bootmii a nevim, co je to wiimod? diky za odpoved...

Sorry, uz jsem to nasel po nejake dobe :-)

dekuji za navod...

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak softmod mam, vdaka za skvely navod...

len by som chcel miesto CFG Loadera pouzivat USB Loader GX ... ako ho nainstalujem + channel nan ?

...každopádně si ale nechej oba dva, je pár her, které v jednom loaderu prostě nespustíš a ve druhém ano. Já osobně primárně používám CFG loader, zatím jsem narazil na dvě nebo tři, které se nerozjely a musel jsem je spustit přes loader GX. Jedna z nich byla konkrétně Driver San Francisco. V CFG loaderu se po první misi sekla, v Loaderu GX šlape v pohodě. K té instalaci. Složku s USB Loaderem GX nakopíruj do složky app na svojí SD kartě. Pak by jsi měl mít USB Loader GX v Homebrew kanálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám problem s wad managerem, hry mi jdou zatím všechny v naprostém pořádku jen nemůžu pustit wad manager. Vše jsem udelal podle návodu ale když zmáčku na launch bootmi tak mi zčerná obrazovka a začne blikat mechanika a jde jen vypnout přímo na wii. Četl jsem, že zde už někdo měl podobnej problem ale nepochopil jsem vůbec jak to opravili. Ovladač mam originál s wii motivion inside a kartu mam teda micro sd v tom nástavci na SD krartu. Budu rád za každou pomoc

Upraveno uživatelem pepanzezahoran
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi se to stalo dříve taky. Vyřešil jsem to tak, že jsem znovu spustil Letterbomb (obálka s bombou) a zvolil jsem možnost "install bootmii". Zkrátka jsem Bootmii nainstaloval znovu. Pokud se na to necítíš, tak si prostě stáhni Wad managera tady http://www.mediafire.com/?gzxy7naizse6b7n a je to. Extrahuj archiv, nakopíruj na SD kartu do složky apps a potom ho najdeš v Homebrew kanálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak softmod mam, vdaka za skvely navod...

len by som chcel miesto CFG Loadera pouzivat USB Loader GX ... ako ho nainstalujem + channel nan ?

Ještě bych chtěl doplnit drobnou radu k CFG Loaderu. Pokud narazíš na hru, která ti v něm nepůjde spustit, stačí změnit u té hry ios. Dělá se to tak, že po zvolení hry ze seznamu otevřeš nastavení jejích parametrů (options) tlačítkem "1". Objeví se ti seznam s různými možnostmi. U položky ios změň číslo na 250, pak stiskni tlačítko "2" pro uložení, "B" pro návrat zpět a pak hru normálně spusť. Takhle z hlavy vím naprosto přesně, že to vyžadují hry Call Of Duty Black Ops i Modern Warfare 3. Bez té změny mi zůstaly stát u načítání. Jak je to u Loaderu GX nevím, protože ho nepoužívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu