Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

Ahoj, postupoval jsem podle navodu: nainstaloval jsem HB channel, ale když jsem dal nainstalovat bootmii tak mi to napsalo "FAILED" to samý se mi stalo když jsem dal prepare SD card... A teď když dám homebrew channel a bootmii tak mam jenom černou obrazovku a wii na nic nereaguje... Díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám takový problém:Flashnul jsem Wii přesně podle návodu a nikde se žádná chyba (alespoň zřejmá) nestala.A když dám hru na flash disk a spustím ve WII:

post-45690-14687160329378_thumb.jpg

Tak se zobrazí tato obrazovka a je tam asi 5 minut:

post-45690-14687160332807_thumb.jpg

A potom se zobrazí toto, kde se něco počítá (strašně pomalu ) a takhle to vydrží dokud Flash nevytáhnu a wii nevypnu (pokud je flash v USB, tak wii nereaguje na ovládání).

post-45690-14687160335927_thumb.jpg

Nevíte co s tím?

Díky za odpověď.

P.S. krok 4B v návodu jsem moc nepobral:

Posledni krok - zkopirovani homebrew aplikaci na SD kartu (vcetne USBLoaderu)

  1. Naposledy zformatujte SD kartu
  2. Stahnete App Pack.zip a rozbalte na root SD karty
    Tak to je na SD kartě v PC v čtečce karet a co potom s tím???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sellenen:

1) mas tu flashku v USB bliz ke kraji?

2) mas tu flashku naformatovanou na FAT32?

... pokud je na oboje odpoved ano a stejne to nejde, tak

3) zkus tu flashku znovu zformatovat

4) pokud stale nejde, zkus jinou flashku... ta chybova hlaska znamena, ze se wiicko snazi pripojit flashdisk a nedari se mu to

Co nechapes u druheho kroku? Proste stahnes App pack a rozbalis ho na root SD karty - root jsem vysvetlovat uz drive v navodu. Root = X:\ atd. proste primo na SD kartu, ne nekam do slozky. Jakmile to budes mit nakopirovane, tak to hod do Wiicka. Evidentne jsi to udelal spravne, protoze v tom App Packu je prave treba zrovna CFG Loader.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpověď je všude ANO.

Zkoušel jsem už asi 4 hry a všude to dělá to samé, problém je, že jinou Flash/HDD o velikosti 4,38 GB a více nemám.

USB porty jsem zkoušel oba a u obou to dělá to samé.

Ten poslední krok mi přišel divný v tom, že mi tam chybí:

  1. Naposledy zformatujte SD kartu
  2. Stahnete App Pack.zip a rozbalte na root SD karty
  3. Kartu vložte (zpět) do slotu ve Wii

Toto mi tam chybělo kůly tomu, že návod je striktně polopatický a někdo by mohl(řídící se slovem od slova) kartu držet v ruce a co pak dál s ní.

Ale, tak nějak mi to došlo...

Každopádně se pokusím někde nějaké paměťové medium sehnat, a pak to vyzkouším znovu, avšak když jsem hru vypálil na DVD+RW, tak wii hodilo chybu (nečitelné médium...).

Jinak díky za radu a návod, když to bude nakonec fungovat, tak to k zahození rozhodně nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) z RWcek to bezne nefunguje

2) nova wiicka maji ochranu, takze palena DVD nejdou - jedine, kdyz si tam hodis čip

3) urcite zkus jinou flashku nebo hdd, tento navod zatim vsem nakonec sel - verim, ze pujde i tobe (nevidim duvod, proc by nemel jit :) )

4) Diky za poznamku. Navod zedituji a tento krok pridam :)

GL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkusil jinou flash a už to "běhá", ale jen částečně...Když na flash nakopíruji víc her, tak se to ani nenačte, ale když pouze jednu, Flash disk se načte(to mi tolik nevadí).Horší je fakt, že mám 6 her a funguje pouze 1.V USB loaderu se načte menu, kde je nějaká(jedna) hra, když kliknu na "A", aby se spustila, tak se načítá a po načtení se mi objeví WII menu a nebo se mi jiná hra načte až do menu hry, a tam když chci spustit třeba kampaň, tak se zase chvíli načítá a spustí se zase wii menu.Mám zato, že všechny hry jsou v PAL.Co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Čau, díky za návod. Jen jsem se chtěl zeptat, co dělat když u některých her při spouštění naběhne jen černá obrazovka?

EDIT: Otázka stále trvá :)

Já to řeším použitím jiného USB Loaderu. Převážně spouštím hry přes Configurable USB Loader a když se objeví černá obrazovka, zkusím ji spustit přes USB Loader GX. Většinou to takhle funguje, alespoň u mně. Někdy taky stačí v menu Configurable USB Loaderu změnit ios příslušné hry. Třeba u Call of Duty MW3 i Black Ops to pomohlo.

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to řeším použitím jiného USB Loaderu. Převážně spouštím hry přes Configurable USB Loader a když se objeví černá obrazovka, zkusím ji spustit přes USB Loader GX. Většinou to takhle funguje, alespoň u mně. Někdy taky stačí v menu Configurable USB Loaderu změnit ios příslušné hry. Třeba u Call of Duty MW3 i Black Ops to pomohlo.

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Presne stejne to resim take.

Ve vyjimecnych pripadech jeste pomuze uprava jineho nastaveni v CFG loaderu, pripadne stazeni jine verze hry.

Mozna bychom tu mohli sepsat, jake dodatecne kroky jsou nutne pro ktere hry a udelat z toho seznam do prvniho postu (ci pripadne pokud by se ten seznam rozrostl, tak do samostatneho topicu).

Z hlavy dam napriklad:

Driver San Francisco - je nutne spoustet pres GX USB Loader - v CFG USB Loaderu se vzdy po kazdy misi zasekne... (a mozna je i nutne zmenit cIOS, ale to si aktualne nejsem jisty... ale to staci jen zkusit :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

ahoj tak jsem uspěšně flashnul 2 Wii podle tohoto návodu ale je v pořádku že mi to vlastně te%D ukazuje že mam system 4.1E a ne 4.3E? dá se tímto softmodem dostat na wii chanel shop a na internet? mě to nejde háže mi to něco anglicky o upravě a asi že mám ten 4.1E tak mě to nepustí pamatuji si že dřív jsem normálně na net chodil na jinem intendu se Softmodem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj tak jsem uspěšně flashnul 2 Wii podle tohoto návodu ale je v pořádku že mi to vlastně te%D ukazuje že mam system 4.1E a ne 4.3E? dá se tímto softmodem dostat na wii chanel shop a na internet? mě to nejde háže mi to něco anglicky o upravě a asi že mám ten 4.1E tak mě to nepustí pamatuji si že dřív jsem normálně na net chodil na jinem intendu se Softmodem

Já tam mám taky uvedeno 4.1E a všechny aplikace vyžadující internetové připojení mi šlapou. Nemůže být problém někde jinde? Zkus to upřesnit.

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj tak jsem uspěšně flashnul 2 Wii podle tohoto návodu ale je v pořádku že mi to vlastně te%D ukazuje že mam system 4.1E a ne 4.3E? dá se tímto softmodem dostat na wii chanel shop a na internet? mě to nejde háže mi to něco anglicky o upravě a asi že mám ten 4.1E tak mě to nepustí pamatuji si že dřív jsem normálně na net chodil na jinem intendu se Softmodem

4.1E je naprosto v poradku, jelikoz se provadi downgrade. Proc tomu tak je, je evedeno par stranek dozadu :) Je jich tu vic, az budu mit krapet vic casu, tak najdu prispevek, ve kterem jsem to popisoval a hodim o nem zminku primo do prvniho postu, protoze nejsi prvni a asi ani posledni, koho to zajima.

Nicmene staci ti vedet, ze je to naprosto v poradku, normalni a ze tim neprichazis o zadne funkce. Mezi 4.1E a 4.3E je zmena pouze v zabezpeceni proti stazenym hram a proti homebrew (tedy neco, co nechceme - proto downgrade).

Se 4.1E se da dostat na Wii Channel Shop i na internet uplne bezproblemu. Stejne tak se daji bezproblemu hrat hry online. O uprave ti to urcite nic nepise, to spis (s prominutim) neumis anglicky :)

Reseni? Jaky mas nastaveny region? Pro Ceskou Republiku je spousta sluzeb omezena. Nastav si Velkou Britanii (v nastaveni) a vse by melo jet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu