Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

Zkus v CFG loaderu u té konkrétní hry změnit ios na 250. Možná to pomůže. Co je to za hry?

Edit: Postup je snadný. V CFG loaderu vyber příslušnou hru ze seznamu. Na ovladači stiskni "1". Objeví se seznam různých možností nastavení. V tom seznamu najeď na položku ios a změn původní číslo na 250. Pro uložení stiskni na ovladači "2". Stiskni "B" pro návrat, spusť hru. Mě osobně tato změna pomohla už několikrát. Konkrétně třeba u CoD Black Ops nebo CoD MW3.

Upraveno uživatelem Kacmel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi mám problém s novými ovladači WII Motion plus INSIDE nefugují v USB Loader. Zkusil jsem nainstalovat Wiiflow přes wad soubor wiiflow starnight forwarder a nakopíroval jsem na SD kartu wiiflow verzi 4,1 . Při spuštění chce pokažde select partition a musim ručně změnit game partition z SD na USB a až potom naběhne výběr her. Zkusil jsem naformatovat USB na Fat i NTSF a pořád žádná změna. Nemá někdo fukční odkaz na wiiflow verzi co jen nakopíruji na root SD karty. Prohledal jsem celý internet a nejsem schopen sehnat lepší verzi. Děkuji za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím , potřebuji pomoct. Pustil jsem se do flashovani/hackovani Wii (4.3E) , jenže jsem se zaseknul ve WAD MANAGERU , kde nefunguje/nereaguje ovladač. Vím že tento problém má docela hodně lidí. Prý existuje nějaký WiiMOd .. mohl by mi někdo prosím napsat podrobný návod?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pruzina: Tady máš odkaz na stažení Wiiflow 4.1 http://ulozto.cz/xuE1pSd/wiiflow-4-1-rar. Před chvilkou jsem vyzkoušel na svém Wii a vše funguje. Rozbalený obsah archivu nakopíruj do složky "apps" na SD kartě. Wiiflow pak najdeš v Hombrew Channelu mezi ostatními tvými aplikacemi. Nastavení Game partition chtěl jen při prvním spuštění. Jen zvol USB1, stiskni "Back" a objeví se seznam her. Při každém dalším startu už toto nastavení zůstane.

Upraveno uživatelem Kacmel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus v CFG loaderu u té konkrétní hry změnit ios na 250. Možná to pomůže. Co je to za hry?

Edit: Postup je snadný. V CFG loaderu vyber příslušnou hru ze seznamu. Na ovladači stiskni "1". Objeví se seznam různých možností nastavení. V tom seznamu najeď na položku ios a změn původní číslo na 250. Pro uložení stiskni na ovladači "2". Stiskni "B" pro návrat, spusť hru. Mě osobně tato změna pomohla už několikrát. Konkrétně třeba u CoD Black Ops nebo CoD MW3.

Zkusil jsem zmenit na ios250 a pise mi to ios reload:blocked. Dela mi to u showtime championship boxing konzole se kousne a pomuze jen poddrzet tlacitko power az zcervena...ten samy problem v usb loaderu gx mam i u don king boxing.ale hry ktere tam mam delsi dobu tak jsou v pohode.muze to byt tim ze je mozna vadny disk? Mam naformatovat a nahrat hry znovu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli to dělají jen hry, které jsi nahrával později, tak bych to asi udělal jak píšeš. Mi se teď něco podobného stalo taky. Mimo her mám na disku i nějaké filmy a pár naposledy přidaných mi nepřečte přehrávač, slot v televizi, prostě nic. Jen počítač. Po komplet formátu to bylo ok.

Odesláno z mého Nexus S

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli to dělají jen hry, které jsi nahrával později, tak bych to asi udělal jak píšeš. Mi se teď něco podobného stalo taky. Mimo her mám na disku i nějaké filmy a pár naposledy přidaných mi nepřečte přehrávač, slot v televizi, prostě nic. Jen počítač. Po komplet formátu to bylo ok.

Odesláno z mého Nexus S

No tak jsem udelal format a nic.porad ten samy problem.zkusim jeyte format sd karty a nakopirovat znova vsechny app a uvidim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě máš zřejmě chybu přímo v souboru. Já jsem dneska převedl do wbfs Showtime Championship Boxing i Don King Boxing a obě hry se rozjel bez chyby. Spouštěl jsem je přes CFG Loader. Buď stáhni znovu odjinud nebo zkus znova převod do wbfs. Nic jiného mě nenapadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podařilo se mi splnit všechny body až do pátého, tedy kopírování her.

Zde přemýšlím, co je lepší. Koupit USB flash disk cca 32 GB, nebo klasický externí USB HDD. Je těch 32 GB dostačujících? Nebo by to znamenalo neustálý opruz s kopírováním a mazáním her a je lepší si připlatit za 500 GB externí disk?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osobne doporucuju koupit 500 GB HDD. Dneska uz ty ceny nejsou tak hrozne a vzhledem k tomu, kolik penez by jsi jinak dal do originalnich her...

... asi takhle - bud preferujes mit vetsi sbirku her a mit z ceho si vybirat (prijdes k Wii a zapnes si na co mas naladu) nebo budes mit jen par her a budes je menit - je to na tobe... U HDD budes nejspise hry jen pridavat, u flashky si ty hry budes muset nechavat nekde v PC, protoze se ti tam vsechny nevejdou a budes je tak muset menit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podařilo se mi splnit všechny body až do pátého, tedy kopírování her.

Zde přemýšlím, co je lepší. Koupit USB flash disk cca 32 GB, nebo klasický externí USB HDD. Je těch 32 GB dostačujících? Nebo by to znamenalo neustálý opruz s kopírováním a mazáním her a je lepší si připlatit za 500 GB externí disk?

32GB je dost málo. Znamená to opruz s kopírováním, jak sám píšeš. Leda bys byl ten typ, který když rozjede hru, nehraje jinou dokud tu první neprojde. Osobně mám necelých 90 her a zabírají na disku přes 260GB. Je fakt, že jsem všechny ani nevyzkoušel, ale něco hraje syn, něco dcera, zkrátka bych se s pamětí do 64GB nechytal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě máš zřejmě chybu přímo v souboru. Já jsem dneska převedl do wbfs Showtime Championship Boxing i Don King Boxing a obě hry se rozjel bez chyby. Spouštěl jsem je přes CFG Loader. Buď stáhni znovu odjinud nebo zkus znova převod do wbfs. Nic jiného mě nenapadá.

tak jsem to pořešil ... wii jde z domu a koupil jsem ps3 s move .... zkoušel jsem kde co ...stáhl jsem znovu ... xkrát převedl do wbfs ... disk je sformátovaný 15x a pořád nic ... dokonce jsem přemazal celou sd kartu a znovu nahrál soubory z více zdrojů ... zkoušel jsem i jiné loadery a teď jsem ve fázi kdy najedu na hru a ta mi hodí takový abstraktní obraz na obrazovku a wii zamrzne ... kdyby měl někdo zájem o nějaké ovladače apod jsem k dispozici pište do zpráv .. konzoli a podložku vracím do kaufáče páč tam mi vrátí vatu okamžitě a na nic se neptají :) ... každopádně díky všem co se zajímali o můj problém a snažili se se mnou jej řešit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, také mám problém s novými ovladači WII Motion plus INSIDE nefugující v USB Loader.Stahnul jsem si Wiiflow 4.1 a spustil podle Kacmel.Vše funguje jak má.Jen se chci zeptat, každé spuštění Wiiflow musí být přes Hombrew Channel,nebo se dá nějak umístit na hlavní panel?Děkuji za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte co mám dělat když se nemůžu pohybovat v Priiloaderu , mám ten nový ovladač. Psali jste tam že mám použít verzi Priiloader 0.8 Beta 3 jenže já když ho pustím tak mi to napíše to varování a pak mě to hodí zpátky do HomeBrew a když jsem zkusil ještě novější Beta 4 tak mě to tam také nepustilo, protože mám starší verzi System Menu. Nevíte jak zprovoznit aspoň tu Beta 3 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim.

Pojimal jsem se se SoftModem na svem nove zakoupenem Wiicku. Diky nejnovejsimu Remote ovladaci jsem narazil na vsechny problemy, ktere s nim mohou souviset, a to predevsim nemoznost pohybu v menickach MMM, nemoznost instalace PriiLoaderu, nasledne nemoznost pohybu v USB CFG Loaderu. Patral jsem a nasel tento navod (http://www.wiihacks.com/recommended-faqs-guides-tutorials-only/96886-guide-softmod-any-wii.html), ktery je ekvivalentem tohoto de facto, ale na odkazech jsou novejsi verze potrebnych nastroju a malinko vice vysvetlene problemy.

Chapu ale, ze ne vsichni budou anglictinou nadseni, proto okomentuji tento jinak vyborny navod cesky a pripojim linky na upravene balicky nastroju, tak aby kazdy majitel nove konzole zvladl hacknuti za kyzenou pulhodinku a bez stresu.

ad1) beze zmeny, pouze v bode 4. lze nahradit HackMii installer novejsim, protoze ten ktery obsahuje stazeny LetterBomb balicek obsahuje verzi HackMii 1.0 s HomeBrew 1.1.0 a BootMii 1.3. Nahradit aktualnim HackMii 1.2 s HomeBrew 1.1.2 a BootMii 1.5 lze stazenim tohoto balicku (http://www.plha.cz/wii/HackMii.zip), jehoz rozbalenim na kartu prepisete soubory stazene v LetterBomb.

ad2) beze zmeny

ad3) bod 1. beze zmeny

v bodu 2. stahujte http://www.plha.cz/wii/ModPack.zip, archiv je bez hesla a je pro E region

bod 3. preskocit

v bodu 4. budete verifikovat soubory ModPack.md5 a System Menu-4.1E-v450.md5

Zde se na chvilku zastavim. Muze se stat, ze upravu konzole bude chtit udelat majitel se starsim SystemMenu nez 4.3, ci verzi Shop Channelu starsi nez 2.1. Pokud by tomu tak bylo, lze obe updatovat. Balicek ModPack.zip obsahuje ve slozce \wad slozky \IOS-Update a \shop channel v21. Slozky obsahuji WAD soubory, jejichz instalaci updatujete verzi SystemMenu na 4.3 a Shop Channelu na 2.1. Pred jejich instalaci je treba udelat verifikaci jako v predeslem pripade, tentokrate soubory IOS-Update.md5 a Shop channel v21.md5. Po te pred bodem 8. stejnym zpusobem jako v onom bode nainstalujete 25 WAD souboru ze slozky \IOS-Update a 1 WAD soubor ze slozky \shop channel v21.

bod 5. je informativni, beze zmeny

v bodu 6. nebudete spoustet Bootmii, ale z menu Homebrew Channelu WiiMod

bod 7. beze zmeny

bod 8. beze zmeny, popripade mozno oznacit WADy k instalaci pomoci + a je jich 29

v bode 9. se premistime do slozky System Menu-4.1E-v450

bod 10. beze zmeny, popripade mozno oznacit WADy k instalaci pomoci +

bod 11. beze zmeny

bod 12. beze zmeny

ad4a) zde vse beze zmeny, pouze v bodu 2. majitele novych Wiicek s novymi ovladaci spusti priiloader for MOTION PLUS ONLY a v bodu 3. pouziji +

ad4b) zde vse beze zmeny, pouze v bodu 2. stahujte http://www.plha.cz/wii/AppPack.zip

ad5) v zasade beze zmeny, ja jsem vsak pouzil toto (http://www.wiihack.cz/318/souborovy-system-wbfs/), ale to je na kazdem, co mu bude vyhovovat. Pripomenu, ze obrazky obalu her lze on-line stahovat primo v pouzivanem Loaderu (pokud je konzole pripojena k internetu).

O co jde. Problem je s novymi ovladaci, to je jasne. Nejlepsi je pouzit WiiMod, ktery nahradi funkcne BootMii a MMM pri aktualizaci WAD souboru (obsahuje WAD Manager) a zatim posledni verzi PriiLoaderu 08b4. Je vsak nemile, ze pri pouziti WAD souboru ze stavajiciho navodu vas tento vyhodi s hlaskou o nespravnem SystemMenu. Proto jsem ModPack upravil a dal do nej menu, ktere uz zkousne a bez problemu se nainstaluje a doplnil jej o update SystemMenu a Shop Channelu pro pripad potreby. Take pri pokusu o spusteni USB CFG Loaderu po dokonceni celeho procesu doslo ke znehybneni ovladani, proto AppPack je jiny, s timto vse jede a jsou v nem dle meho nazoru nejnutnejsi aplikace. V bode 8. 3) se tyto aplikace nainstaluji take do System menu, takze tri Loadery a multimedialni prehrvac bude mozne spoustet primo odsud, nejen z menu HomeBrew Channelu.

Snad jsem nekomu pomohl.

Upraveno uživatelem plha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Vse podle navodu funguje jak má..

ALE potrebuji ted pres BootMii - wad manager nainstalovad Wad soubor....

Jak na to???

BootMii nefunguje.. cerna obrazovka DVD skulina blika....

Dle vseho je to tím, že na SD kartě neni něco co podle navodu bylo v prvním kroku prepare SD kart.... pote se karta v dalsich krocich jeste formatovala takže složka BootMii ted uz není...

Otazka jak tu kartu pripravit ted abych na ni neprisel o usb loader atd.... proste jak spustit BootMii po uspesnym hacku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pouzivam SD.. 2 GB...

SDHC jsem neriskoval, postupoval jsem podle navodu....

BootMii se snazim spoustet pres HB chanel.. tlacitko home a vyskoci Load BootMii...

Pokud postupuju spravne, nejde jen dohrat neco-nekam na SD a timto to vyresit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejde jen dohrat neco-nekam na SD a timto to vyresit?

Slo.

Nejjednodussi je nakopirovat na kartu do slozky apps slozku wiimod z AppPacku, na ktery odkazuju vyse. Pak po vlozeni karty do konzole se ti WiiMod objevi jako aplikacka v HB a po jejim spusteni najdes v menu i WAD Manager. Kdyz to tak nechas, budes mit WiiMod k dispozici kdykoliv budes neco takoveho potrebovat.

BootMii na karte uz nemas, jak spravne pises, ackoliv ho HB nabizi, pac jsi v poslednim kroku formatoval kartu a nahral tam jen aplikacky na prehravani...

Upraveno uživatelem plha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu