Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

Super, to rad vidim :)

NTSC hry muzes spoustet a vetsinou s nima neni zadny problem (obcas NTSC hry na PAL konzoli/TV zpusobi chyby v obrazu, ale vetsinou jedou uplne bez problemu).

Rozhodne se nemusis bat je spoustet. Potencialni riziko bricku hrozi pouze pri:

(serazeno od nejvetsiho rizika po nejmensi)

Mazani IOSu (smazani systemovych IOSu je jisty brick)

instalaci WADu (spatny WAD muze poskodit system menu nebo nejaky IOS)

software upgrade (krome korejskych konzoli zatim nikdy problem nebyl - ale ciste teoreticky muze Nintendo do upgradu pridat cokoliv - vcetne detekce softmodu...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj:

Tak jsem chtěl hacknout wii dle návodu ze strany 1+36, ale dostal jsem se k bodu 3.11, kde nemůžu najít app manager,

  1. Stisknete 2 pro nacteni App manazera - pripadne se pres B vratte do hl. menu a vyberte App Manager
  2. Vyberte Launch "HomeBrew Channel Loader a stisknete A
  3. dále v 4a bod 6 nemůžu najít
  4. Na hlavni obrazovce priiloaderu zvolte "load/install file" a zvolte Install USBLoaderCFG.dol, může mi někdo pomoci?, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Kluci ahoj dnes jsem koupil wii čko za pár šupu. Je tam FW 4.3 a jsem v tom uuuuplný nováček nikdy jsem konzoli neměl. Prosím který návod je aktuální? Ten na 1 stránce i s LINKY ??? Moc vám děkuji....popř existuje nějaký stručnější návod ? :-D Připadně poradit jak postupovat když wii ještě žádnou upravu nemělo...Chapu vás že se vám tady nechce pořád něco opakovat ale když jsem četl návod ze strany 1 a pak ze strany 36 tak jsem v pasti

Upraveno uživatelem Schelli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci ahoj dnes jsem koupil wii čko za pár šupu. Je tam FW 4.3 a jsem v tom uuuuplný nováček nikdy jsem konzoli neměl. Prosím který návod je aktuální? Ten na 1 stránce i s LINKY ??? Moc vám děkuji....popř existuje nějaký stručnější návod ? :-D Připadně poradit jak postupovat když wii ještě žádnou upravu nemělo...Chapu vás že se vám tady nechce pořád něco opakovat ale když jsem četl návod ze strany 1 a pak ze strany 36 tak jsem v pasti

Normálně použij návod ze strany 1, pokud narazíš na nějaký problém, v drtivé většině případů je řešení uvedeno na konci tohoto návodu. Je to fakt snadné. Řiď se heslem, dvakrát měř, jednou řež! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci tak jsem se pustil do hacknutí vše zatím OK až na ten WAD manager ve kterém se ovládačem nemůžu pohybovat. Už jsem četl že to dělalo více lidem. Ale nějak ted i když jsem četl dál jak to zprovoznit. Co je to ten Wii mod. jak ho tam dostat nebo prosím jak to vlastně udělat aby to jelo. Ovladač mám 1 original. S párováním apod problém není.....moc děkuju

------------------------------------------------------------

Eeeee tak už nic draci...hotovo ušetřil jsem díki vám skvělých lidí 1500kč co zde místní prodejce konzolí za to chtěl...strašně vám moc všem děkuji...muj malý klučina bude mít radost...dííííki

Upraveno uživatelem Schelli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, prosím o radu, pokud už někdo řešil podobný problém jako mám teď já. Začalo mi zamrzat Wii při hraní her u kterých dříve nebyl problém (dance junior, the smurf atd..). Zapnu hru a cca do 1-2 min. mi zamrzne nejdříve obraz a zvuk jde trhaně ještě 5-10 sec. a pak přestane i zvuk a Wii je komplet zamrznuté (musím držet power na wii, aby se vypnul). Začalo to cca před týdem, ale asi to bude hardwarový problém, protože na internetu Wii nemám a jiný USB HDD jsem vyzkoušel a problém je pořád stejný. Už jsem dělal i kompletní HACK znova a pořád stejný problém, teď jsem zkoušel nahrát i nové cIos wad (dx2-6,7,8,9,10,10alt), ale ani to nepomohlo. Jedině jestli mi Anonymous můžeš napsat postup jak rozjet SNEEK, to je asi moje poslední šance. Předem díky pokud máte někdo radu.

Ještě jsem zapoměl napsat, že to dělá jak v usb loaderu gx, cfg loaderu i ve wiiflow.

Upraveno uživatelem marek402
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam moc cas to ted rozepisovat podrobne, ale..

1) stahni si nejnovejsi ModMii zde https://code.google.com/p/modmii/downloads/list

2) disk musi byt naformatovan na fat32 s 32kb clusterama a vse bude na PRVNI partisne (jinou to neveme)

3) spustit klasickou verzi ModMii - ta GUI verze nefunguje moc dobre. Pak uz postupovat normalne dle nabidky ModMii - cil je nainstalovat UNEEK+DI (defaultne se instaluje neek2o misto NEEK) - pozor SNEEK nefunguje dobre - to je zasadni vec. Je v nem bug, kdy je stejne potreba mit NAND na USB (u toho jsem se zasekl hodne dlouho, kdyz jsem resil neek).

viz https://code.google.com/p/custom-di/issues/detail?id=18

a https://code.google.com/p/custom-di/issues/detail?id=33

4) ModMii sam vygeneruje NAND (a da na vyber, jake channely tam chces mit, jakou verzi - doporucuji nejnovejsi, region, tema atp.) a nainstaluje neek2o do adresare, jehoz obsah jen zkopirujes na kartu + na USB... + nainstalujes potrebny wad, ktery ti to hodi do adresare WAD (launcher neek2o z channelu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc díky za návod, ale vypadá to na mě moc složitě :roll:, ale zjsitil jsem, že se mi zasekávájí jen hry co používá dcera, když jsem teď vyzkoušel i jiné hry, tak se wii nezasekává, stáhnul jsem ty hry znova a je vše ok, nevím co se stalo, když předtím šlo vše v pořádku a nepomohlo hry přehrát ani na jiný HDD, hlavně, že už to teď jede. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Otazniky mi to ukazuje na obalech her. Ano zkoušela jsem dvě fleshky a obě jsem formátovala na FAT32. Ano používám, čekám až mi to předělá hry. Program na konci předělaní mělce pípne vyndám fleshku dám do dolní zdířky wii načtu a nic :(

Upraveno uživatelem woldemortik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu