Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

Děkuji za odpověd.Ještě se optám.Mám kolem 40 her na HDD.Jde nastavit aby byly přímo na uvodní obrazovce WII ? než abych musel spouštět USBLoaderCFG.

Sice hodně pozdní odpověď, ale na začátku přímo v návodu na hack je někde u konce odkaz na postup, jak vytvořit channel hry na úvodní obrazovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Díky, k tomu už jsem se dopátral, ale zaboha se mi nedaří nainstalovat priiloader. Naskočí obrazovka kde mám potvrdit instalaci a Wii zmrzne. Je nějaký způsob jak ho nainstalovat? Popřípadě když ho nenainstaluju, jaká je šance na brick?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud pouzivas SDHC kartu, misto SD karty, tak bych zacal tim - ze bych si sehnal nebo koupil SD kartu (2 GB microSD s adapterem se da koupit za cenu do 200Kc - nova).

Bez priiloaderu se obejdes a vse bude fungovat, ale v budoucnu to muze byt tva jedina sance na opravu Wiicka a pak budes vdecny, ze ho mas (ale zaroven ho taky nikdy nemusis pouzit)... Takze je to jen na tobe. Nerikam, ze te priiloader vyseka ze vsech problemu, to vubec ne - ale obcas zachrani situace, kdy je nefunkcni System Menu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhrabal jsem doma 128 mb SD kartu, NAND zálohu jsem si udělal na ní a hodil do PC. Priiloader jsem se pokusil nainstalovat přes tu SD kartu, ale vždy to wii zamrzne. Zkoušel jsem googlit jiné verze, ale problém se nezměnil, pouze se v jednom případě nezamrzne, ale kopne mě zpět do HBC. Přece jen bych ho tam radši měl a jsem z toho už docela zoufalej. A ještě mě trápí error 002 u new Super Mario Bros. Pár let zpět co jsem měl Wii tak vím že byl nějaký fix, ale co jsem našel v archivech fóra nefunguje, protože už jsou dávno mrtvé odkazy. Google mě většinou odkáže jen na youtube kde jsou nesmyslná videa neřešící problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj, mam hacklou konzoli se verzi systemu 4.2E a jelikoz mi nejdou hrat nove original i neoriginal hry, chtela jsem updatnout system, navic mi u nekterych her, ktere lze hrat po siti, prestalo fungovat pripojeni na wi-fi a konci chybou prave diky stare verzi systemu. Chapu, ze flashnute wiicko nejde updatovat oficialni cestou, proto jsem ho factory resetla, presto mi updatovat nelze. Uvedla jsem ho tedy alespon do puvodniho stavu a mam tedy dotaz, je vubec potreba pro hrani novejsich her updatovat wii system - nestaci dodatecne nahrat data bud na SD kartu nebo nainstalovat pomoci nejakeho WAD souboru.... diky predem za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nintendo vypnulo sve servery, takze hrani online na Wii uz neni mozne. Zadny update nepomuze.

Detaily zde http://www.nintendo.com/whatsnew/detail/vywpom6cbie6fjw8niy7bvzorgburhzw

http://www.nintendo.com/consumer/info/en_na/services-update.jsp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok diky za odpoved, to me ale tolik netrapi jako to, ze novejsi hry hrat nemuzeme - moc prosim o radu, jak na to, je skutecne potreba updatovat system na vyssi verzi nebo to lze nejak obejit i s tou stavajici 4.2E nebo je to nejaky uplny jiny problem, proc to se soucasnou verzi nejde? hodne her hrat lze, ale u nekterych mi to opravdu pise, ze je potreba updatovat verzi systemu. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Může mi někdo poradit postupoval jsem podle návodu nainstaloval jsem wad vše v pořádku když jsem se mel vrátit zcernala obrazovka vypl jsem wii zhruba po 10 min , zapl ale wii už nenabehlo v rohu mám stále av2 vy normálně běží ale obraz ne poradi nekdo co s tim ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím,

Používám Wiimod, protože mi v tom Bootmii nefungoval ovladač. Už mám wad soubory uspěšně nainstalované, ale nevím, jak mám pokračovat dál ohledně toho App manageru. Tam totiž žádný není a nerad bych si to nějak pokazil uděláním něčeho nesprávného.

Děkuji za odpověď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

K samotnemu hacknuti rozhodne SD karta nutna je.

Po hacknuti se Wiicko spusti i bez SD karty - ale z SD karty se spousteji programy - tzn. i homebrew channel a USB loadery ke spusteni her... Takze bez SD karty HBC ani USB loadery nespustis a tak nespustis ani zadnou stazenou hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K samotnemu hacknuti rozhodne SD karta nutna je.

Po hacknuti se Wiicko spusti i bez SD karty - ale z SD karty se spousteji programy - tzn. i homebrew channel a USB loadery ke spusteni her... Takze bez SD karty HBC ani USB loadery nespustis a tak nespustis ani zadnou stazenou hru.

OK, díky moc, jse si myslel, že si s tím někdo hrál a vytáhl SD kartu....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
Mám problém : Normálně zapnu CFG USBloader a kliknu na hru potom me to pise at zmacknu A tak ho zmacknu a objevi se v pravem dolnim rohu tento text [+]booting wii game please wait... no tak já už čekám cca půl hodiny a furt nic prosím o radu :)

Aha tak to bylo jen hrou takže nic a :thx: za návod :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

to Anonymous:

Cau,

planuju hacknuti pomoci SNEEK, protoze mam strach z bricknuti konzole.

Cituju z tveho kratkeho navodu:

3) spustit klasickou verzi ModMii - ta GUI verze nefunguje moc dobre. Pak uz postupovat normalne dle nabidky ModMii - cil je nainstalovat UNEEK+DI (defaultne se instaluje neek2o misto NEEK) - pozor SNEEK nefunguje dobre - to je zasadni vec. Je v nem bug, kdy je stejne potreba mit NAND na USB (u toho jsem se zasekl hodne dlouho, kdyz jsem resil neek).

viz https://code.google.com/p/custom-di/issues/detail?id=18

a https://code.google.com/p/custom-di/issues/detail?id=33

Znamena to, mam instalovat neek2o a nebudu mit problem?

Nemohl bys mi prosim napsat podrobnejsi navod?

Diky za odpoved!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Dobrý večer všem!! Pokouším se hacknout Wiičko, ale zasekl jsem se v bodě 3 Hackovaní Wii v kroku 4, kde se píše, že mám spustit md5summer.exe z sd karty a pokud to udělám, začně se točit načítací ikona a nic se neděje. Nevíte někdo poradit, jak na tento problém? Předem díky všem za odpovědi. THX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Perfektni navod, vse se mi povedlo na "prvni stouch" ;)

Jen jsem se pak snazil udelal update USB CFG...

A zabrousil jsem do Hombrew sekce, vybral homebrew a zacal se mi tahat nejaky update (zip). Ten se nasledne zacal rozbalovat a nakonec hodil chybu a konzoli jsem musel natvrdo vypnout.

A kdyz zkousim ten spustit Bootmii, tak mi jen blika modre mechanika a nic se nedeje... Nejspis mi chybi nejake soubory na SD (kterou jsem behem instalace nekolikrat formatoval podle navodu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu