Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

Jak uz jsem psal - nechapu, proc teda normalne nezverejnis ten svuj navod... Absolutne nechapu duvod. To si za nej nechavas platit nebo co? Zverejni ho a pak lidi budou moci psat problemy primo pod nej, z cehoz se udela FAQ a ty nebudes mit zadnou praci ;-)

Opravdu jediny padny duvod, proc jsi to doted nezverejnil (a mne stale nechces rict, co se v tom navodu da vylepsit) muhou byt jen penize - zadny jiny rozumny duvod v tom nevidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, co na nich bylo zabavneho. Bylo to pouze o tom, ze Hexer mel pripominky a nebyl schopen rict, co je spatne, takze tyto posty byly zbytecne a akorat tu spamovaly. (stejne jako nyni tyto dva)

Toto je tutorial, ne bordel. Neni duvod, aby tu byly nepodstatne, nicnerikajici prispevky, ktere ostatnim budou k prdu - az si toho prectes, tak bud odpovez sem nebo do PM a ja smazu i tyto nase posty, ktere tu nemaji co delat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm... z nejakeho duvodu se sesypal WIIMC (vcera jeste sel, poustel jsem tam nejake mp3). Po startu z HC na 10s zcerna obrazovka a pak se objevi txt konzole s vypisem stavu registru CPU. Vypis konci statusem RELOAD, ale dal se nic nedeje (ze by nejaky segmetation fault?) a WII musim natvrdo vytahnout ze zasuvky. Po opetovnem spusteni WII najede. Any ideas?

EDIT 2.12.11:

Par dni pote jsem WII pripojil k netu a provedl pres HBC akutalizaci WIIMC, ktery od te doby slape jak ma. Jeste jednou diky za navod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám otázku. Nainstaloval jsem Homebrew channel i Bootmii, vytvořil NAND zálohu. Tyto kroky proběhly bez nejmenších potíží. Návod na instalaci Hombrew jsem čerpal odjinud. Měl jsem za to, že potom už jen v Homebrew budu spouštět aplikace a přes ně zálohy her z iso nebo WBFS souborů. První háček přišel při spouštění USBLoaderu. Napsal, že bez cIOS 222 - 257 nelze spustit. Tak jsem stáhnul cIOS Installer a přes něho jsem zkusil nainstalovat cIOS 250. Tentokrát zase napsalo, že pokud neodstraním cIOS 249, nemůžu nainstalovat cIOS 250. Informace o hacknutí Wii jsem pobíral z různých zdrojů na internetu. Teď mám už připravenou SD kartu dle návodu zde. Věřím, že výše uvedený návod je funkční. Může mi někdo z vás tady nějak stručně přiblížit, co to mám za chaos s těmi cIOS? Jsem si prvně myslel, že když nainstaluji Homebrew, tak budu vesele frčet z USB, vidím, že jsem se dost spletl. Naštěstí tady ten návod je velmi dobře napsaný. Všechno mám už připravené, včetně her, jen ten hack mi nějak vázne... Jinak mám verzi 4.3E + připojení k netu přes wifi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvetsi nesmysl je cerpat z X navodu ruzne nahodne utrzky...

Instalace HBC je jen prvni cast, pouze s nim si hry opravdu nezahrajes.

Z tohoto duvodu jsem navod rozkouskoval a napsal jsem pod krok 1 "(pokud jiz Homebrew channel a Bootmii mate nainstalovane - napr. z jineho navodu - muzete tento krok preskocit)".. tzn. pokud mas i NAND zalohu, tak preskoc i krok 2 a normalne pokracuj od kroku 3. Melo by vse probehnout v poradku, ale jelikoz nevim, co vse jsi do pameti uz cpal a v jakem stavu tedy tve Wii ted je, tak nemohu rici, zda sis neco neodmazal. Pokud mas NAND zalohu ihned po instalaci HBC (tedy bez nejakych instalaci cIOSu), tak ji v pripade problemu obnov a postupuj od kroku 3 v mem navodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím vás, už jste někdo zkoušeli tento skvělý návod aplikovat bez připojení k internetu? Já sice moje Wii mám hacknuté, ale kámoš chce po mně hack na to svoje a není na síti. Proto se ptám.

Sent from my Nexus S using Tapatalk

ja sem to delal bez pripojeni na net a upne v poho bez problemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Díky ti Anonyme za tut :)) Povedlo se :)))

A ještě prosímtě..Jak je to stiim IOS56 ? Stahl jsem si Wii Sports + Wii Sports Resort....Normoš to pres ten USB loader pustim a nenajede hra a hodi me to do wii menu :))) Díky za odpověd jsem začatečník :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja Sports a Sports Resort mam zrovna v originalce, takze s tim zkusenosti nemam. Kazdopadne snad vsechny hry, krom Drivera SF by mely jet v CFG Loaderu bez problemu. Obcas je jen nutne zmenit IOS - ted ti z hlavy nereknu na jakem bezi Sports a Sports Resort - proste jich par testni a pod nejakym to urcite pojede :) (moznost zmeny cIOSu je v nastaveni dane hry v CFG Loaderu nebo globalne pro cely CFG Loader).

Jinak k tomu Driverovi SF - to je jedina hra, ktera pod CFG Loaderem nejede uplne nejlepe (konkretne po kazde misi se sekne a neda se s tim nic delat) - pro Drivera SF je nutny GX USB Loader (treba se to tu jeste bude nekdy resit a nekomu to pomuze :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vse je hotovo a funguje - jen me ted neni jasne co mam dal udelat s sd kartou (krok 4) na kterou nahraju App Pack .... diky za radu Roman


4) Posledni krok - zkopirovani homebrew aplikaci na SD kartu (vcetne USBLoaderu)

  1. Naposledy zformatujte SD kartu
  2. Stahnete App Pack.zip a rozbalte na root SD karty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sports Resort mi taky nesel s zadnym IOS, ale dosel jsem na to asi za 10 minut. Stacilo pred spustenim nastavit ukladani dat na SD a bylo to.

Diky i za ostatni. Casu mam jeste mene, nez jsem cekal, takze ten Sports resort mozna budu moci testnout az kolem vikendu :/ Snad bude fungovat reseni od zuzzana tedy. Kdyby ne, tak trpelivost, diky ;)

Vse je hotovo a funguje - jen me ted neni jasne co mam dal udelat s sd kartou (krok 4) na kterou nahraju App Pack .... diky za radu Roman


4) Posledni krok - zkopirovani homebrew aplikaci na SD kartu (vcetne USBLoaderu)

  1. Naposledy zformatujte SD kartu
  2. Stahnete App Pack.zip a rozbalte na root SD karty

No udelas to, co je tam nasane - tedy zformatujes sd kartu a pak na ni rozbalis App pack.zip no a pak postupujes dle kroku 5... Tim App packem si tam nakopirujes CFG USB Loader, pres ktery pak spoustis hry, ktere tam nakopirujes pres backup manager (to vse je v tom kroku 5 napsane ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu