Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

CIOS pack v tomto navodu obsahuje vsechny dulezite cIOSy. Tudiz neni treba nic doinstalovavat - pokud nejaka hra nejede pod defaultnim cIOSem, je treba zvolit IOS primo v CFG Loaderu (popr. v GX USB Loaderu) pred spustenim hry.

Laicky receno - v CFG Loaderu dej settings a jed IOS po IOSu (cislo po cislu), az narazis na fungujici. Az budu mit trochu vice casu, tak pridam k navodu, jak presne IOSy testovat v pripade, ze vam nejaka hra nejede (a obcas pouha zmena CIOSu nestaci, je treba Googlit reseni a udelat to jeste trochu jinak - viz. post od FreeMana - jak spustit Sports Resort).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zatím všechny hry co jsem zkoušel (20-30) fungujou bez problému jenom u Sports Resort to chce jiný způsob spuštění na v65 (v70 údajně funguje pouze se změnou cIOS). Pokud bude mít někdo problém s nějakou hrou klidně to sem napište a já to testnu a případně napíšu postup (pokud se podaří spustit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dají se už nějak hrát GameCube hry na softmodded 4.3 Wiičku? Vím, že přes USB loader to asi nepůjde, ale kdybych vypálil hru na DVD a pustil přes NeoGammu půjde to? Vše potřebné mám (GC ovladač i MC). Déky moc za odpověď.

Mrkni na tohle

:) Melo by to snad ale jit i pres neogammu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to tam musím myt damou tu SD ??? stím sem to tam susila a neslo mi to tam nahrát

jasně, že tam musíš mít tu kartu s programem. Jestli ti to tam nešlo nahrát, máš špatnou kartu a něco s tím proveď. Bez karty to nepůjde.

Co přesně ti s tou kartou nešlo? Nejde ti zapisovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl bych poděkovat za supernávod. Jsem Wiičkem netknutej, takže mi i návod ze začátku přišel dost inženýrská záležitost, ale šel jsem step by step a vše se povedlo bez jediný chybičky. Děkuju

Vzhledem k tomu, že jsem wiilama, netuším, kterak upgradovat CFG loader na verzi 7.0. Prosím, najde se nějaký pomocník? Wííčko mám připojené k netu, pomůže-li to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, Wii mám hacknuté a standardně používám Usb loader GX, který mám nainstalovaný jako chanell v hlavním menu Wii. Nyní jsme narazil na pár her, které přes loader Gx nejdou, ale přes loader CFG jdou úplně bez problémů. Jediné, co mně na tom vadí je, že cfg loader nemám nainstalovaný jako hlavní chanell Wii, ale musím ho spouštět přes HBC. Proto se ptám zdejších Wii mazáků, zda je možné jakousi jednoduchou cestou naninstalovat cfg loader do hlavního menu wii, abych zde měl loadery dva. Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne. Krok 4a) 6. Na hlavni obrazovce priiloaderu zvolte "load/install file" a zvolte Install USBLoaderCFG.dol

V priiloaderu nainstaluj USBLoaderCFG forwarder :) Najdes to v modpacku nebo cIOS packu - ted si nejsem jisty.

A k tem coverum, planuji sepsat lepsi navod, po kterem se to bude nacitat z HDD a nebude se to muset porad kopirovat na SD kartu (jde jen o zmenu cesty k coverum v konfiguraci CFG Loaderu a nasledne spravne nastaveni cest v Backup manageru :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj prosimtě chtěl jsem se zeptat udělal jsem vše podle navodu vše skvěle fungovalo večer jsem to vypnul a tano už mi to nešlo fungují jen originál hry jo zapoměl jsem řict že jsem vyndal sd kartu s APP pack a smazal jsem ji a pak jsem to znovu rozbalil na sd kartu a stejně to nefunguje zustalo mi tam nainstalovaný vše co tam bylo akorát když tam dam fleshku a spustim hru přez usb loader tak to zčerná pak se to vipne mužeš mi poradit co stim připadně jestli to mužu zkusit hacknout znovu dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste tam dopis radek, ze:

[!] Potrebujete pripojeni Wii k internetu,

protoze bez toho toho pise, ze:

The exploit will only work if you enter your Wii's MAC address

Mate nekdo aspon trochu tuseni proc se musi zadavat na internet MAC adresa a proc Wii nejde hacknout, pokud neni pripojene k internetu?

Trochu to zavani nejakym backdoorem. Opravte me, jestli se mylim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate nekdo aspon trochu tuseni proc se musi zadavat na internet MAC adresa a proc Wii nejde hacknout, pokud neni pripojene k internetu?

Trochu to zavani nejakym backdoorem. Opravte me, jestli se mylim.

Nevim proc, ale mi to nevzalo MAC.

Anonymous:

Proto pokud to jde bez pripojeni k internetu, prosim te smaz muj predchozi i tento prispevek at to nemyli ostatni.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne. Krok 4a) 6. Na hlavni obrazovce priiloaderu zvolte "load/install file" a zvolte Install USBLoaderCFG.dol

V priiloaderu nainstaluj USBLoaderCFG forwarder :) Najdes to v modpacku nebo cIOS packu - ted si nejsem jisty.

A k tem coverum, planuji sepsat lepsi navod, po kterem se to bude nacitat z HDD a nebude se to muset porad kopirovat na SD kartu (jde jen o zmenu cesty k coverum v konfiguraci CFG Loaderu a nasledne spravne nastaveni cest v Backup manageru :) )

pokud je připojení k internetu, dají se covery stahovat přímo do wiička přes CFG Loader

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, když spustím md5summer.exe, tak mi to napíše: ´.md5´ files appear to be associated with a different copy of md5summer. should i associate them with this one? ..... v překladu: ´.md5´ soubory se zdají být spojeny s jiným kopii md5summer. mám asociovat s tímhle? Mám na výběr: Yes/No ... co tam mám kliknout? A když dojede ten soubor, tak mám dát save nebo stačí close? Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu