Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak vypálit XGD3 hry


Kociq

Recommended Posts

Není to vlastní objev, psal jsem si s klukama ze zahraničí kteří mi radili, potom co jsem pochopil postup jsem nadále zkoušel na vícero vypalovačkách a hry jsme zkoušeli též na vícero konzolí a vše ok, nikdo nepotřeboval iHas mechaniku, flash máme LT+3.0.

Návod přikládám zde :

http://www.edisk.cz/stahni/15083/XGD3_postup.rar_27.31MB.html

Tady je odkaz s mým vypracovaným návodem + všechno potřebný, good luck =)

Tak nejen že kážeš bludy , ale když se chci podívat pro zajímavost o čem tam píšeš ( nepotřebuji to , protože mám JTAG ) , tak zjistím že to nejde stáhnout protože je to na placeném serveru a odkáže mne to na zaplacení 99 Kč . Tak to je nějaký vtip , nebo co ? Rozhodl jsi se na tom ještě vydělávat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

taham ten jeho zazrak jdownloderem to sem zvedavej co to bude za kravovinu

edit: setup img burn, clone cd ,beckup creator ,abgxko ,topology data a pochybnej navod az s timhle nekdo vleze na live tak si udela houbovu wodo panenku

uz z toho navodu je videt co ses zac misto koupeni vypalovacky ignorujte vykricniky nemavliv na paleni HEHE no na par facek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Achjo, začinám z toho být už fakt zoufalej :D ...Třičtvrtě roku sem se o pálení nezajímal a teď čumím změny jako ...... Takže, píšete tu, že bez Liteon iHas nevypálím korektně hru. Dobře, vypálím ju přes něco jiného, na Live nepolezu, na HDD instalovat nebudu...půjde ta hra dohrát? ( z DVD ) ...

Mám NTB, tak tu iHas si můžu strčit zhruba tak víte kam.

Nebo, jde nějak ta iHas připojit k NTB? ( přechodky,cokoliv... )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Mám NTB, tak tu iHas si můžu strčit zhruba tak víte kam.

Nebo, jde nějak ta iHas připojit k NTB? ( přechodky,cokoliv... )

Ano, existují převodníky SATA na USB, najdeš je i zde v mé nabídce s mechanikami Liteon iHAS - http://console-forum.net/tema/126495

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Díky. A jak je to s napájením mechaniky?

Ještě mi teda někdo prosím odpovězte, jestli mi ty hry půjdou i bez toho.

Součástí toho převodníku je i napájecí adaptér.

A ohledně her a vypalování si přečti příspěvek #270 (jinak se kolem toho napsalo už mnoho a stále dokola to stejné)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
takze zatim nikdo nevymyslel nic, aby se hry daly vypalit na jine mechanice?

samozrejme jsem si dnes koupil LiteOn iHAS 124 c, protoze ve ksefte neuvadeli co je to za typ mechaniky a vypalil jsem call of duty v clone a samo xbox nereaguje, jak kdyby tam hra nebyla :(

Revize "C" ti je k ničemu, pro ni neexistuje potřebný FW. Pokud chceš správnou mechaniku, napiš mi PM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové, chtěl bych Vás požádat o radu ohledně flashe, nebot po 2 dnech hledání na foru jsem to vzdal..

Flash už nemám přes rok tak jsem ztratil přehled.

Mám xbox údajně s flashem iXtrem LT3.0, který by mi měl spustit všechny hry, ale bohužel není tomu tak.

Hry které mi fungují:

XGD3: Darkness2, Fifa 12, UFC3, Prototype 2

XGD2: Lego hry, Rio apod

Pak tu jsou hry s AP25 ochranou, ale XGD2 a ty už nespustím:

COD MW2,COD BOPS,Fable 3

A pak mě zarazilo že za boha nespustím Skyrim.

To je hra co obsahuje jen XGD3, proč jí nespustím?

JE něaká možnost jak to spustit?

Děkuji za radu a Váš čas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravidlo

1 - vypalovat XGD3 zálohy tak aby byly celé a korektně vypálené je možné jen na vypalovačce Lite-On Ihas 124 B s aplikovaným FW BrunerMax.

2 - AP 2.5 zálohy ať už XGD2 nebo XGD3 je potřeba vždy projet v ABGX a nechat doplnit topologická data. Zálohy vypálené pro dřívější verze DB nebudou fungovat.

3 - Bezpečné vypálení XGD3 je možné jen na média Verbatim, jakákoliv jiná média jsou v podstatě nepodporovaná kvůli jejich kvalitě, tu splňují pouze Verbatim.

4 - vypálené disky je dobré kontrolovat v programu kprobe, jestli je kvalita pálení dostačující potřebám čtení xboxové DVD mechaniky. Špatné výsledky = hra nejde nainstalovat, nebo při hraní vyhodí hlášku o znečištěném disku.

Který z těchto bodů jsi nedodržel ? Tipuji, že v podstatě všechny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ravedhi:

Už jsem to vyřešil...

Nemám iHAS a na live stím nepolezu.

Takže problém s ukládáním XGD3 her na HDD jsem vyřešil tak že si je pomocí programu převedu na XGD2 iso.

Už to mám i odzkoušené, vše funguje ok a bez problémových hlášek.

A můj problém byl v tom že mám Metro Dash a LT3.0, takže jsem iso musel projéct přes ABGX a vložit topologické data.

Každopádně díkes za odpověd, do mého problému by jses trefil :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravidlo

1 - vypalovat XGD3 zálohy tak aby byly celé a korektně vypálené je možné jen na vypalovačce Lite-On Ihas 124 B s aplikovaným FW BrunerMax.

2 - AP 2.5 zálohy ať už XGD2 nebo XGD3 je potřeba vždy projet v ABGX a nechat doplnit topologická data. Zálohy vypálené pro dřívější verze DB nebudou fungovat.

3 - Bezpečné vypálení XGD3 je možné jen na média Verbatim, jakákoliv jiná média jsou v podstatě nepodporovaná kvůli jejich kvalitě, tu splňují pouze Verbatim.

4 - vypálené disky je dobré kontrolovat v programu kprobe, jestli je kvalita pálení dostačující potřebám čtení xboxové DVD mechaniky. Špatné výsledky = hra nejde nainstalovat, nebo při hraní vyhodí hlášku o znečištěném disku.

Který z těchto bodů jsi nedodržel ? Tipuji, že v podstatě všechny :)

ne,

nedodržel jsem pouze kontrolu v programu kprobe a tu udělám ( ale ta mi problém neodstaní - možná to hodí nějakou informaci )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, naprosto špatné ! Máš hodnoty hrubě přes doporučené hranice. Musí být PI Max 100 nebo méně, PIF Max 5 nebo méně. Čím vyšší hodnoty jsou tím horší je schopnost čtení média. Způsobené to máš tím, že pálíš na maximální rychlost a ne na 4x. Musíš pálit maximálně na rychlost 4x, jinak ti to nikdy nemůže jít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu