Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak vypálit XGD3 hry


Kociq

Recommended Posts

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Co mam dělat když jsem hru projel přes abgx 1.6, což jsem ale neměl, protože chci xgd3 hru hrát na LT 2.0? Vim jak se to má udělat s tim topology a taky jsem to udělal akorát jsem udělal předtim tu blbost s abgx. Vyhodilo mi to chybu při vypalování na 48%. Nechtěl bych tu hru stahovat znovu. Je nějaký způsob jak ji vrátit zase do původního stavu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by prosim někdo napsat ve zkratce jak pálit nejnovější xgd3(fifa 13 a pod) hry, jel jsem podle prvního návodu i podle návodů co jsem našel tady v topicu, ale pokaždé mi to občas při hraní hodí chybu s nečitelným diskem..projet/neprojet abgx, použít backup creator a jak... byl bych opravdu rád ;) děkuji moc předem;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iHas nemám.. ani teď už neuvažuji o koupi nebo přechodu na RGH, za chvíli vyjde beztak novej xbox. a hraju jenom offline, a když sem pročítal tohle celé forum tak tady bylo několik rad jak vypálit aby to neházelo tu chybu ale nikdo to nenapsal celý a krok po kroku jak to zprovoznit a když jo tak to tu chybu občas házelo stejně.. s tímhle problém se potýkám od Darksiders 2 (kde jsem to nainstaloval na hdd a poté odinstaloval a chodilo to normálně), u border landu 2ky mě to dělá taky a teď u nové fify.. kdyby někdo měl návod jak to vypálit na offline hraní bez občasného padání hry, myslím že by bylo vděčných více lidí ne jenom já :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iHas nemám.. ani teď už neuvažuji o koupi nebo přechodu na RGH, za chvíli vyjde beztak novej xbox. a hraju jenom offline, a když sem pročítal tohle celé forum tak tady bylo několik rad jak vypálit aby to neházelo tu chybu ale nikdo to nenapsal celý a krok po kroku jak to zprovoznit a když jo tak to tu chybu občas házelo stejně.. s tímhle problém se potýkám od Darksiders 2 (kde jsem to nainstaloval na hdd a poté odinstaloval a chodilo to normálně), u border landu 2ky mě to dělá taky a teď u nové fify.. kdyby někdo měl návod jak to vypálit na offline hraní bez občasného padání hry, myslím že by bylo vděčných více lidí ne jenom já :)

Jsou to staré, alternativní návody a ty jsou všechny špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem se právě s tímhle problémem setkal až v posledních 2 měsících a to jsem celou dobu pálil s tou chybou v 97% vypalování... třeba u fify to spadne jenom v menu když spustím už zápas tak to jede a hraji jenom offline...počkám chvíli jestli se nenajde nějakej jinej způsob, jinak budu muset uvažovat o té iHas vypalovačce ;) ozvu se ti ohledně ní v PM ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že se toto tady omýlá dokola, ale přeci jen bych potřeboval poradit od lidí znalejších než-li já! Na prokletí jménem XGD3 jsem si dle výše posaných rad pořídil LT 3.0+ a Lite-On Ihas 1924 revize B, kde jsem vložil nový ALOS a přes EEPROM a Flash utility jsem zdárně upravil mechaniku. Až podsuď dobrý a tady začíná to moje PEKLO, IMGBURN jsem nastavil, jak je tady všude psáno, používám dualka Verbatim MADE IN SINgapoure MKM-003-00 a pokusil se v bláhovém přesvědčení, že jsem porazil XGD3, získat hru FIFA 13. 7x a NIC a to jsem zkusil veškeré manipilace s IMGBURNEM v Advanced setting - FHT,OHT, Overspeed, OPC! Po IMGBurnu je kontroluji v kProbe2 a tady jsem se nestačil divit

PI MAX - 313 má být 100 a méně

PI AVERAGE- 53 má být 5 a méně

PIF MAX - 3 tady dobrý

PIF AVERAGE 0.08 tagy taky dobrý

ale nejsem schopen se pod tyto hodnoty dostat!! Zkusil jsem vypnou počítač a znovu, zkoušel jsem i CLEAR OPC HISTORY a nic, a aby toho nebylo málo , tak IMGBURN mě ničí jedno DVD za druhým těmito zápisy a nevim jak to dostat do "NORMÁLU", i když do teď jsem nedokázal správně vypálit ani jedno DVD a jsem vcelku psychicky na dně. Vše jsem dělal, jak bylo psáno a NIC!!!!!PORADÍ, PROSÍM NĚKDO???

Zápis IMGBURNU hned po startu vypalování

W 19:08:26 Failed to Write Sectors 0 - 31 - Reason: Logical Unit Communication Time-Out

W 19:08:26 Retrying (1 of 20)...

W 19:08:27 Retry Failed - Reason: Invalid Address For Write

W 19:08:27 Retrying (2 of 20)...

W 19:08:27 Retry Failed - Reason: Invalid Address For Write

W 19:08:27 Retrying (3 of 20)...

W 19:08:27 Retry Failed - Reason: Invalid Address For Write

W 19:08:27 Retrying (4 of 20)...

W 19:08:27 Retry Failed - Reason: Invalid Address For Write

W 19:08:27 Retrying (5 of 20)...

W 19:08:27 Retry Failed - Reason: Invalid Address For Write

W 19:08:27 Retrying (6 of 20)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Používáš nejnovější verzi IMGBurn?

Jakou zkoušíš pálit rychlostí?

Zkoušel jsi i něco jiného než jen tu Fifu 13?

Mechanika normálně DVD média čte?

Zkoušel jsi mechaniku připojit na jiný SATA řadič?

Pokud máš v BIOSu tu volbu, vypni AHCI mód řadiče

Zkus vypnout "Online HT" pokud máš tuto volbu povolenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už opravdu nevim! NIC NEFUNGUJE!

IMGBURN 2.5.7.0

Rychlost pálení 4x

Mechanika jinak normálně čte všechny možné formáty, zkoušel jsem i mechaniku dát na jiný SATA řadič a k dnešku jsem na 0% úspěšnosti. aspoň jsem zaokrouhlil nezdar na 10 z 10,i když jsem zkoušel jinou hru RE6, tak mě Kprobe2 napsalo mírné zlepšení

RE6

Date : 4.10.2012 19:15:18

Model : 2-0-0-0 G:ATAPI iHAS124 B AL0S

Disc : DVD+R DL , MKM003 [Mitsubishi Chemical Corporation]

Speed : 4x

ECC blocks sum (PI/PIF) : 8/1

Scanned range : 0 - 4267019

Sampling count : 250639

Errors : 0

PI Max : 21

PI Average : 2,32

PI Total : 72721

PIF Max : 5

PIF Average : 0,06

PIF Total : 1774

Nicméně se mě nejen hry nerozjeli, oni se ani nenačtou. ANI JEDNA a to mám FLASH od pana COSTHY!!! Ještě chvíli a budu muset uvažovat o RGH, jenž se mě sice zdá uživatelským rozhraním složitější, ale člověk se naučí všechno, a když tady najdu někoho ználého nebo dle doporučení ostatních na slovo vzatého, tak do toho okamžitě jdu!!! Každopádně Děkuji za čas a ochotu pomoci!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já zase nevím , proč pořád radíš používat ty nejhorší šunty DVD !! To že to jde náhodou Tobě je docela zázrak - asi máš vynikající vypalovačku a shodou okolností i výbornou mechaniku v xboxu . Na tyto DVD ale většinou nejdou vypalovat ani obyčejné XGD2 hry , natož XGD3 !! Když mu to nepůjde na VERBATIM , tak na tyto šunty už tuplem ne !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu